Сравнението с бившите.

  • 8 483
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Всъщност, това, че много други хора четат форума трябва да те радва. Особено, ако са мъже. Ако до определена възраст не са се научили как да общуват с отсрещния пол - поне тук биха могли да се пообогатят, да наградят скромните си познания и да се понаучат да поглеждат, и през чужда призма.
Е ти закво си мислиш, че се морим да пишем? Да не е за теб и телефона....

# 61
  • Мнения: 330
Всъщност, това, че много други хора четат форума трябва да те радва. Особено, ако са мъже. Ако до определена възраст не са се научили как да общуват с отсрещния пол - поне тук биха могли да се пообогатят, да наградят скромните си познания и да се понаучат да поглеждат, и през чужда призма.
Е ти закво си мислиш, че се морим да пишем? Да не е за теб и телефона....
Дори не знам в какъв контекст съм правил коментар...
А на въпроса ти - немалка част от коментиращите са пристрастени и имат нужда да общуват тук. И въобще не мисля, че се морят, правят го доброволно и с желание. А досежно мен - аз съм скромна пружинка от механизма тук, с дребното уточнение, че съм понаучен и нямам въпиюща нужда да бъда въведен в тънкостта на междуличностните отношения.

# 62
  • France
  • Мнения: 165
А какво ще кажете за това: ...
аз-
виж какви готини слипове си взех...
Тя:... ,, Богаташите с които съм си лягала носят същите...."!?!?
И след време, когато повдигам въпроса:
,,... Ама това е комплимент!...
".... !.??!!!!!и това сериозно , докато не избухнах....

Приятелката ти е една 38 годишна простакеса която си прави гаргара с теб...

# 63
  • Мнения: 4 116
Има една приказка, че "мъж с мъж се лекува" само, че има една подробност, че след като си излекуванА лекарството вече не ти трябва. В случая си лекарството, а не равностоен партньор. Ползван си за лечението на предишната връзка.

# 64
  • Мнения: 16
Сега, когато вече си събрах багажа се почна как се е осъзнала, променила е поведението си, вече никога няма да ми се случва това. Много ме обича и много й липсвам, не може без мен, колко съм и важен и ценен..
..

Объркана работа....
Ама аз само като се сетя за какво идеше реч в емоционален план и ми причернява.... Не искам пак да се набутване в тоя филм
В същото време и на мен ми е много кофти от раздялата...
Тъпо....

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Пепи, абе, ти наистина ли си мъж, наближаващ 40-те? newsm78

# 66
  • Мнения: 4 116
Аз мислех, че са те използвали за лекарство, но след като сподели подробности...вече разбирам, че нещата са далеч по-зле .....

# 67
  • Мнения: 16
Аз мислех, че са те използвали за лекарство, но след като сподели подробности...вече разбирам, че нещата са далеч по-зле .....
Което ще рече?... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4 116
Което ще рече, че си имаш /или имал/ работа с изключително посредствен  екземпляр ...пълна трагедия. Щото лечението на мъж с  мъж донякъде може и да е оправдано, в такъв момент това може и да е стратегия за оцеляване на една жена и да не го прави съзнателно, ма това дето разказа освен на простотия и елементаризъм на друго не може да се дължи...

# 69
  • Мнения: 16
Ревнуват ме от нищото!....
Ама баш!
Не съм дал дори минимален повод. Абе нищо, бе! Не ми е в характера да го правя. Знам как ще се почувства другият. И аз ако съм на негово място.
Случките :
Онова, което писах за :
,,Отивам на кафе, после стана купон, после - няма да се прибирам тая вечер".... всичко това по телефона...
Причината :
Имаме уговорка към 6 7 ч. Вечерта да се прибера. Аз съм с един приятел в гаража му. Говорим по работа...
В 18,30 ми се обажда ,,кога ще се прибере ш? Къде си.
Отговарям... Както си е...
Е, ама нали каза 18,30...?
-Да, 18.30-19..
 Значи имам още половин час!... Simple Smile Simple SmileSimple Smile
При което започвам да се смея , моят човек също се усмихна....
.....
Подигравал съм се , не съм я зачитал, унижавал съм я!?!?!?
После излезе, че Може и да е имало жени при нас и моята реплика се тълкува: имам още половин час да ги ,,оправя" и после се прибирам!?!? Луда работа!
Сходен случай от снощи : обаждане по телефона. Говорим. В този момент приятеля ми ми показа на своя телефон виц. Аз го чета на глас, за да предизвика смях...Тя се засмя ,ноооо ....засмяха се и хората на масата.. имаше и две възрастни жени, които също се засмяха... И аз казвам: ето и Маги се смее...
Следва : защо ми го казваш!? Нали знаеш колко съм ревнива!?... Нарочно, за да ме унижиш...
На сутринта пак по телефона разбирам, че съм предизвикал безсъние, чувство за унижение и ревност!...
Не е добре ....
Simple Smile

# 70
  • Мнения: 3 695
А какво ще кажете за това: ...
аз-
виж какви готини слипове си взех...
Тя:... ,, Богаташите с които съм си лягала носят същите...."!?!?
И след време, когато повдигам въпроса:
,,... Ама това е комплимент!...
".... !.??!!!!!и това сериозно , докато не избухнах....

 Слиповете не са ли отдавна демоде?

# 71
  • Мнения: 3 646
Ревнуват ме от нищото!....
Ама баш!
Не съм дал дори минимален повод. Абе нищо, бе! Не ми е в характера да го правя. Знам как ще се почувства другият. И аз ако съм на негово място.
Случките :
Онова, което писах за :
,,Отивам на кафе, после стана купон, после - няма да се прибирам тая вечер".... всичко това по телефона...
Причината :
Имаме уговорка към 6 7 ч. Вечерта да се прибера. Аз съм с един приятел в гаража му. Говорим по работа...
В 18,30 ми се обажда ,,кога ще се прибере ш? Къде си.
Отговарям... Както си е...
Е, ама нали каза 18,30...?
-Да, 18.30-19..
 Значи имам още половин час!... Simple Smile Simple SmileSimple Smile
При което започвам да се смея , моят човек също се усмихна....
.....
Подигравал съм се , не съм я зачитал, унижавал съм я!?!?!?
После излезе, че Може и да е имало жени при нас и моята реплика се тълкува: имам още половин час да ги ,,оправя" и после се прибирам!?!? Луда работа!
Сходен случай от снощи : обаждане по телефона. Говорим. В този момент приятеля ми ми показа на своя телефон виц. Аз го чета на глас, за да предизвика смях...Тя се засмя ,ноооо ....засмяха се и хората на масата.. имаше и две възрастни жени, които също се засмяха... И аз казвам: ето и Маги се смее...
Следва : защо ми го казваш!? Нали знаеш колко съм ревнива!?... Нарочно, за да ме унижиш...
На сутринта пак по телефона разбирам, че съм предизвикал безсъние, чувство за унижение и ревност!...
Не е добре ....
Simple Smile
Явно си си постелил лошо.

# 72
  • Мнения: 62
Сам си даваш сметка, че не е добре жената, но продължаваш да си с нея... Добре, малко ти остава и да се откажеш, време е... Освен ако не решиш, че си я обичаш такава и да си продължавате...

# 73
  • Мнения: 15 960
Ти докога ще се мъчиш с нея? Колко хора  още да ти кажат, че това не е твоят човек? Сигурно и приятелите ти го мислят, но си мълчат. Че вие отсега водите такива откачени разговори, не знам за после какви скандали и истерии те чакат. Намери си нормална жена.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Абе, има нещо нечитаво в комуникацията ви – и от нейна, и от твоя страна.

Общи условия

Активация на акаунт