Kakvo beshe vasheto svatbeno predlojenie?

  • 3 800
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 479
Чета, чета и ми става едно миличко такова...  Flutter
Аз все още не съм женена, но май вече поне 10 пъти ме е питал кога ще се оженим.. Винаги си отговаряме заедно, че когато си поискаме  Heart Eyes И всъщност май ще стане (това с предложението) , когато сме си платили поне 300тата лева вода  Joy
Но с удоволствие ще подновя тази тема, когато стане   Mr. Green

# 31
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Просто го решихме заедно Peace

# 32
  • Мнения: 1 370
Изобщо нямаше никакво предложение, направо ми каза, че ще се женим

# 33
Бяхме в Париж, на Айфеловата кула..незнам защо но аз имах някакво пред4уствие 4е ще ми предложи и ми беше малко притиснено,защото там има адски много народ! #CrazyТой оба4е ме спря,извади прьстена и ми ме попита ще се омьжа ли за него...аз онемях,а 3ма италианци седяха отсрани и като казах-да и го прегьрнах хората запо4наха да ръкопляскат!!!Голям срам брах!Сега като си помисля-кво толкова,трябвало да се дьржа по-естестевено...после, не видях нищо от таз пуста кула,само си гледах прьстена.. Heart Eyes

 :lol:az pak parvo si razgledax kulata, a prastenat beshe sled vizitata.

# 34
  • Мнения: 1 100
Никакво предложение нямаше, а взаимно решение да поживеем заедно и женитбата беше логичното продължение, на което! 
И ние така Heart Eyes
Хвърляне на колене, сълзи в о4ите, пръстен в сладоледа и т.н биха ме накарали да се смея безумно Blush

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
Връщаше се от София една вечер, аз го чакам и той на вратата  с една роза и ме пита ще се омъжиш ли за мен.
Аз се ококорих и половин час само го прегръщах без да му отговарям. Незабравимо е независимо как е  казано или направено.

# 36
  • Мнения: 2 040
Ние се прибрахме в апартамента му, навън слънцето тъкмо залязваше и небето беше розово- оранжево и аз излязох на терасата и докато се възхищавах на залеза, той изникна зад мен ..  Laughing Обръщам се и какво да видя: той клекнал, отваря една малка кутийка и ме пита: Ще се омъжиш ли за мен?   Heart Eyes и аз: Е много ясно  Laughing
И после от терасата почнахме ... шоу без завеси  Embarassed Laughing

п.с. това последното за пръв път го признавам на някой  Embarassed

# 37
  • Мнения: 10 633
На СВ. Валентин преди 1 година ме взе от работа със страхотен букет и каза, че ще ме води на едно хубаво място. Като подкара към Витоша реших, че се е побъркал. Е, оказа се, че отиваме на ресторант. Имах предчувствие от няколко дни, но си трех. Лятото бяхме на сватба, той хвана жартиера и пред всички гости, вкл. родителите ми, обеща, че ще се ожени за мен в следващите 6 месеца. Този срок беше изтекъл вече. Дадох му моят подарък, а той беше доста нервен и каза ; "Мислех да изчакам до по-късно вечерта, но не мога повече." и извади червена кутийка във формата на сърце. Предложението звучеше така -"Обичам те, искам да прекарам живота си с теб, да си майка на децата ми, да остареем заедно... " Така се беше притеснил милия все едно след 12г. връзка можеше да очаква друг отговор освен "Да"! Признавам си, че се изкуших да кажа нещо от сорта, че ще си помисля, но беше толкова мил и сладък, че не си правих експерименти. Казах му обаче, че съм знаела, че ще ми предложи, при което той за пореден път се ужаси от шестото ми чувство. И аз през цялото време си гледах пръстена, доста набързо приключихме с вечерята и се прибрахме рано-рано в къщи. Сватбата не се е състояла още, защото се случи нещастие в семейството, но като проходи Алекс и го облечем във фрак и папионка, може да си спретнем една сватбичка. Всъщност той сподели, че си е представял, че детето му ще бъде на сватбата и ще си спести отговора на въпроса "Тате, мен защо ме няма на сватбените снимки?". Мислех, че се шегува, но после разбрах, че е сериозен. Май ще му се сбъдне мечтата Simple Smile! Нямах търпение да се похваля на всички!!! Пръстенът е страхотен, още нося само него всеки ден и не веднъж са ми казвали, че такъв хубав пръстен може да подари само много влюбен мъж!!! Ех, как хубаво ми стана като си спомних!!!

# 38
Ами, аз вече бях получавала няколко предложения, но ми се стуваха някак си несериозни.
Най-накрая миналата година на 24 май, след 5 години съвместен живот, реших, че предложението е "достатъчно сериозно", подкрепено от един много "алтернативен" годежен пръстен от листото на драцена. След около месец получих и истински годежен пръстен, на който настоящият вече съпруг се радваше повече от мен - изтеглил потребителски кредит, за да го купи! А на мен ми идеше да го убия #2gunfire, защото година и нещо преди това бяхме изтеглили жилищен кредит, който продължаваме да изплащаме.

# 39
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Бяхме гаджета две години... бях си взела държавният изпит и чаках да излязат резултатите, когато това стана го заведох на ресторант да го почерпя, а той извади една кутийка и попита "Ще се омъжиш ли за мен", аз се разплаках и казах "Да"...оказа се че е чакал един месец за да направят точно такъв пръстен само че по-малък размер... след един месец ни беше годежа и след още 9 месеца сватбата... Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 910
Нямаше предложение, забременях, след което се оженихме.

# 41
  • Мнения: 72
Заведе ме на морето след 1-шна връзка,и то чак до плажа на Синеморец.Без да подозирам,както си вървяхме по плажа бавно ме приближи към морето и инсценира,така и не видях как го направи - годежният пръстен да изплува от морето.Наведе се взе кутииката и наколене ме попита ще се омъжа ли за него.Бих ли могла да откажа,естествено че казах да и бях толкова очарована и от изненадата и от начина по които ми я поднесе,скъпият ми днес вече съпруг.Просто нямаше по щастлив човек от мен в този ден.Останахме още 10 дни обикаляики по черноморието и радваики се един на друг.Това бе наистина един от наи-хубавите  периоди в живота ми.   newsm03 Two Hearts

# 42
  • Мнения: 1 881
Класическо преложение беше при мен, с пръстен в кутийка, на колене, бутилка вино и прекрасна лазаня, ехххх Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 953
след 1,5год.съжителство една вечер както си лежахме пред телевизора ме попита "Ще се омъжиш ли за мен",аз "ДА"
на сутринта го питам "Ти сериозно ли снощи.........и тойь7:да
и така сега се стягаме за сватба.но аз бях толкова щастлива че си пуснах темичка във форума-"Немога да не се похваля"и така научиха всички.

# 44
  • Мнения: 101
На  един 14 февруари , очаквам аз подарък от милия  , даже се надявах да е нов телефон , той се връща с един огромен букет. Аз естествено ахвам и го поставям във ваза . А той ме гледа притеснено и ми казва , че има и още и гледа букета . Аз поглеждам букета и си мисля за телефона (ах каква материалистка съм). И там някъде в хилядите панделки беше заровен моят годежен пръстен .

Общи условия

Активация на акаунт