Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 септ. 2018, 17:38 ч.

НПМГ - 3

• 23 833
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Добре, че е бг-мама да разбера, че ще има родителска среща... подпитвам и получавам няякакво инфо
".. ами да ще имаме, ...стаята ми е..., ... не знам от колко часа, но съм сигурен, че ще е другия четвъртък..." е, да де, но бг-мамата, казва 03.10., което със сигурност не е в четвъртък.
ох, уф и т.н. (това съм аз Sad )

Та човекът ли не е разбрал или ще има РС в различни дни, тъй като са две смени?
Къде се публикува информацията за РС, в коя категория?

# 31
Да, в два дни са или поне бяха досега.
 В секция Новини, т. е. ще цъфнат на първа страница и няма да ги пропуснеш. Simple Smile

# 32
Кой е при Костов? И моята е при Костов - аз още нямам впечатления лично за него, но като цяло съм доволна, даже пре-доволна от избора на училище. А щерката е на седмото небе. Учителката по философия е преподавала и на баща и Joy
Вчера ми каза детето, че ще има езиков лагер в Австрия - за немския осми клас това. Не разбрах само за тях ли ще е или и за други паралелки.
На мен нещо не са ми предали. Вече заспа. Утре ще разпитам.

# 33
И моята нищо, явно не са им казали.
На малката също е на тази дата. Дано на нашите е друга, че ще ходя на родителска с детето.

# 34
  • София
На 8 а,б,в и и РС е на 3ти, на останалите осми класове е на 4ти.

# 35
Здравейте. Може ли някой да ми каже с какво НВО и с какъв резултат по биология сте влезли. С тези балове абсолютно нищо не разбирам. Да ме ориентирате по старите теми от миналата година къде да гледам....

# 36
  • София
Desem, като не те е започнал, че е плод Wink

Някой да сподели за г-н Костов/БЕЛ как протича обучението? Hug

Като бивш възпитаник на НПМГ и със впечатления от преди 20 г -  Костов е един от уникалните учители, който ни научи не само да четем, но и да мислим по-критично.
Дано има още много такива учители в НПМГ, които не слагат децата в 'калъпа', а ги учат наистина

# 37
Здравейте. Може ли някой да ми каже с какво НВО и с какъв резултат по биология сте влезли. С тези балове абсолютно нищо не разбирам. Да ме ориентирате по старите теми от миналата година къде да гледам....
Аз мога да кажа за паралелка Химия, в която влезе дъщеря ми, но като цяло е следното:

Балообразуването е от точките по олимпиадата по Биология от областния кръг или тяхното състезание Националното  модулно състезание по природни науки „ Акад. Л. Чакалов:

ФОРМУЛА за балообразуване=макс 100т.Х2+  100т НВО   Мат+ 100т. НВО БЕЛ+ 2х50 т. двете оценки от свидетелството
Ние писахме на първо желание Химия и Биология/ имаше 81.5 по НВО Мат и 79т по БЕЛ+ 6-ци от свидетелството, което е 2х50т+2х 86.87т по Химия от олимпиада/59.86 по Биология

Точките от тяхното състезание бяха по-малко и не ги ползвахме!

Миналата година мисля, че бала на Биологията беше по-висок, тази година май се получи обратното/ за първо класиране говоря/
Може да се информирате от минимални и максимални балове от справките на РИО,София. Възможни са различни комбинации- по-високи точки от олимпиади/състезание+ отлични оценки от дипломата + по-ниски по HBO.

При средни резултати- например 60 т от Олимпиада х2+  при две 5-ци в дипломата 39т.х 2+60т БЕЛ+60тМат=балът е 318т. Вижте какъв е бил минималния и ще се ориентирате.

# 38
Ами вижте, ама пише за 2те паралелки съвсем различни неща, чак невъзможно ми се вижда.
за едната 368, 75
за втората 287,75
Да не говорим, че за паралелка химия, физика и география нищо не намерих. Това е за трето класиране вероятно, даже не пише за кое, дадена е дата 26.07.

# 39
  • София
Това за втората паралелка под 300т. е едно дете на 3 класиране.
Трябва да, се видят срещу кодовете на съответните паралелки какви са били мин/макс балове. Информацията е достъпна на сайта на РИО София. Има за всички паралелки.

# 40
Пълна луна, виж първо класиране/ 03.07.2018.
http://ruo-sofia-grad.com/sites/default/files/documentspriem/min … -03-07-18-19h.pdf

Второ (12.07.) и трето (26.07) включват данни само за участвалите в тях.

# 41
Изгоряхме за курса на Дойнов, не знаех, че бройката била ограничена. Докато се наканя днес, да звънна в канцеларията, мандалото лопнало. Моята ще ме убие  ooooh!. Някой с някаква идея? Друг курс някъде?

# 42
Изгоряхме за курса на Дойнов, не знаех, че бройката била ограничена. Докато се наканя днес, да звънна в канцеларията, мандалото лопнало. Моята ще ме убие  ooooh!. Някой с някаква идея? Друг курс някъде?

За какъв курс говориш?

# 43
Подготвителният за седмокласници най-вероятно.

# 44
Подготвителният за седмокласници най-вероятно.
Мисля, че да, за олимпиадата. Спасявайте ме, че прецаках щерката с моето отлагане, днес, утре, накрая   ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт