НПМГ - 3

  • 65 738
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Лагерът е в Австрия, дали са им офертите. 10 дни, 1590лв., от 21.07.2019.

# 76
  • София
  • Мнения: 8 322
Явно е различно. Италия за около 1300 лв. Не е възхитен и ентусиазиран, не сметнал за нужно да уведомява в къщи.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 092
На информатиците не са казали нищо за лагерите...

# 78
  • София
  • Мнения: 3 538
Публикувана е заповедта за родителските срещи   https://npmg.org/wp-content/uploads/2018/09/Заповед-родителска-среща.pdf
На първо четене аз открих три технически грешки, две от които са повторени два пъти, без да броим големите букви и многото наслагани интервали между думите. Нищо де, и така се разбира чудесно.

# 79
  • Мнения: 292
А тези лагери само за 8-те класове ли са?
Защото и математиците от 9-тите класове не знаят нищо за тях...

# 80
  • Мнения: 2 024
Публикувана е заповедта за родителските срещи   https://npmg.org/wp-content/uploads/2018/09/Заповед-родителска-среща.pdf
На първо четене аз открих три технически грешки, две от които са повторени два пъти, без да броим големите букви и многото наслагани интервали между думите. Нищо де, и така се разбира чудесно.

Ха-ха! Е, поне има малко напрадък от предишните съобщения относно РС. Сега са качили и графика с кабинетите. Wink
И междудругото, вчера класния ми се обади по телефона за да ме покани на срещата. За толкова години родителстване в разни училища и за двете деца, това ми се случва за първи път! Надявам се че всички родители от класа ни са получили същото внимание! ... И, че това ще е само началото на хубаво и ползотворно съучастие в образованието на децата ни ! Simple Smile Simple Smile

# 81
  • Мнения: 292
И междудругото, вчера класния ми се обади по телефона за да ме покани на срещата. За толкова години родителстване в разни училища и за двете деца, това ми се случва за първи път!

E Agitak, завидях, и сега и аз чакам обаждане от класната. Wink
А сега сериозно, това е страхотно отношение, радвам се!

# 82
  • София
  • Мнения: 7 092
Ауу, нашият класен, симпатичен и добре сложен мъж ми се видя. Ще чакам да ми се обади! Joy

# 83
  • Мнения: 2 024
Ауу, нашият класен, симпатичен и добре сложен мъж ми се видя. Ще чакам да ми се обади! Joy

Relaxed ... Ха дано! И особено,  да усетиш оптимизъм в гласа му! Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 3 538
И междудругото, вчера класния ми се обади по телефона за да ме покани на срещата. За толкова години родителстване в разни училища и за двете деца, това ми се случва за първи път! Надявам се че всички родители от класа ни са получили същото внимание! ... И, че това ще е само началото на хубаво и ползотворно съучастие в образованието на децата ни ! Simple Smile Simple Smile
Е ти пък чак на всички. Остави ни малко възможност да ти завиждаме. Макар че на теб точно съм ти толкова благодарна, че дори не мога да ти завидя.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 584
Извинете за нахлуването в темата - на сайта на у-щето могат ли да се видят всички преподаватели?
Интересуват ме тези по математика конкретно. Погледнах, но нещо не можах да се ориентирам. Само ръководството открих.

# 86
  • Мнения: X
Виж в седмичното разписание, секция Учители.
Скрит текст:
От Тодор Иванов до Симона Стоилова.

# 87
  • Мнения: 2 024
И междудругото, вчера класния ми се обади по телефона за да ме покани на срещата. За толкова години родителстване в разни училища и за двете деца, това ми се случва за първи път! Надявам се че всички родители от класа ни са получили същото внимание! ... И, че това ще е само началото на хубаво и ползотворно съучастие в образованието на децата ни ! Simple Smile Simple Smile
Е ти пък чак на всички. Остави ни малко възможност да ти завиждаме. Макар че на теб точно съм ти толкова благодарна, че дори не мога да ти завидя.
Валя, заслугата ми е нищожна, наистина...., детето преживя метаморфоза, като  си знам нагласата й по дифолт. Засвидетелствах й подкрепа, при това по най-тривиален канален ред и без никакви лични срещи - нищо повече. Така че, според мен  постигнатото е изцяло нейн успех.

... Минало,... важни са новите надежди! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 583
А дали има срок за подаване на заявленията за отпускане на стипендиите, не видях като гледах правилника!

# 89
  • София
  • Мнения: 7 092
Алексова, май още не са дошли на дневен ред стипендиите... Наредбата с датите е за миналата година, втори срок.

Общи условия

Активация на акаунт