Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 46 286
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 775
Аз не го харесвам този Black Mirror и филмите на Нетфликс на такава тематика. Само серията с президента и прасето и серията с Брайс Далас Хауърд ми бяха интересни.

# 661
  • Мнения: 36 906
И аз не гледам хоръри - това го причислявам към този жанр. Само ако има някакъв друг смисъл и хорър елементите не са централна част от сюжета - тогава може и да ми хареса Simple Smile

# 662
  • Мнения: 1
Аз гледам Свръхестествено сериал

# 663
  • Мнения: X
Момичета, малко ще се отклоня от темата, защото не е сериал, но се мъча да намеря един стар, руски филм. Новогодишен е, доста популярен. Един мъж обърка самолета и вместо в Москва се оказа в Петербург ( или обратното) в новогодишната нощ, че и в чужд апартамент попадна. Спомняте ли си заглавието?

# 664
  • Berlin
  • Мнения: 11 338
Black Mirror е всичко друго,  но не и ужас. Simple Smile
Епизодите, които много харесах, са Сан Джуниперо, Инстаграмърският с оценките, черно-белият от последния сезон, един, в който имаше тест на игра, с пчелите убийци, абе доста са.  А този за Кени .... No Mouth
Обаче как точно са избрали да стартират с прасето, за мен е загадка. Бях го отписала тоя сериал, след като едва изгледах 1ви еп.Open Mouth

# 665
  • Мнения: X
Момичета, малко ще се отклоня от темата, защото не е сериал, но се мъча да намеря един стар, руски филм. Новогодишен е, доста популярен. Един мъж обърка самолета и вместо в Москва се оказа в Петербург ( или обратното) в новогодишната нощ, че и в чужд апартамент попадна. Спомняте ли си заглавието?

Ирония судьбы, или С легким паром! (1975) може би?

Това е сюжетът:

Культовая советская комедия, которую принято смотреть в новогоднюю ночь. Герой картины — скромный москвич Женя Лукашин — совершает традиционный поход в баню в компании приятелей и, как бывает, крепко набирается. Не менее пьяные друзья по ошибке отправляют его в Ленинград, аккурат в канун Нового года. Женя трезвеет в своей квартире, из которой его настойчиво выгоняет прекрасная незнакомка.

# 666
  • Мнения: 514
И за мен нищо общо с хорор няма Black Mirror. От първи сезон харесах само втори епизод - Fifteen Million Merits. Уникален. От втори сезон пак харесах само втория епизод - White Bear. И специалния Коледен епизод White Christmas също ми хареса. Трети сезон още не съм почнала.

От ужасите харесах Channel Zero на SyFy. Няма слаб сезон засега.

# 667
  • Вестерос
  • Мнения: 38 380
Момичета, малко ще се отклоня от темата, защото не е сериал, но се мъча да намеря един стар, руски филм. Новогодишен е, доста популярен. Един мъж обърка самолета и вместо в Москва се оказа в Петербург ( или обратното) в новогодишната нощ, че и в чужд апартамент попадна. Спомняте ли си заглавието?
Да не е елхички или нещо от сорта, май за Коледа беше, не за НГ. Има специална тема за търсене

http://www.bg-mamma.com/?topic=988361

# 668
  • Мнения: 1 775
И според мен не са хорър сериите на Black Mirror, повече ми клонят на  измишльотини за бъдещето и новите технологии...

# 669
  • Мнения: X
Момичета, малко ще се отклоня от темата, защото не е сериал, но се мъча да намеря един стар, руски филм. Новогодишен е, доста популярен. Един мъж обърка самолета и вместо в Москва се оказа в Петербург ( или обратното) в новогодишната нощ, че и в чужд апартамент попадна. Спомняте ли си заглавието?

Ирония судьбы, или С легким паром! (1975) може би?

Това е сюжетът:

Культовая советская комедия, которую принято смотреть в новогоднюю ночь. Герой картины — скромный москвич Женя Лукашин — совершает традиционный поход в баню в компании приятелей и, как бывает, крепко набирается. Не менее пьяные друзья по ошибке отправляют его в Ленинград, аккурат в канун Нового года. Женя трезвеет в своей квартире, из которой его настойчиво выгоняет прекрасная незнакомка.


Благодаря, точно този е!:)

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 272
Black Mirror е всичко друго,  но не и ужас. Simple Smile
Епизодите, които много харесах, са Сан Джуниперо, Инстаграмърският с оценките, черно-белият от последния сезон, един, в който имаше тест на игра, с пчелите убийци, абе доста са.  А този за Кени .... No Mouth
Обаче как точно са избрали да стартират с прасето, за мен е загадка. Бях го отписала тоя сериал, след като едва изгледах 1ви еп.Open Mouth

Едно към едно с моето мнение за сериала. Добре, че му дадох шанс след 1вата серия. Гениален сериал е Black Mirror.. според мен 😁

# 671
  • Мнения: 3 636
Те просто си подбраха публиката с първия епизод...
След него съм гледала само два други - Nosedive и USS Callister.
И може би ще догледам сегашния коледен.

# 672
  • Мнения: 36 906
Черната фантастика, според мен, спада към жанра хорър.

# 673
  • Мнения: 4 871
Честита нова година!
Покрай празниците не съм влизала няколко седмици във форума и гледам доста се е натрупало.
Радвам се за Рей Донован, макар че според мен му е време за финал.
Много ми е интересен Counterpart, продължавам да чакам всяка серия с нетърпение. Вярно, че в началото споменаха за българи, но само това беше. Казвали ли са в кои години се развива действието? Thinking Не си спомням.
Също интересен ми е Tell me a story. По принцип вече не гледам тинейджърски, защото сюжетът на всеки такъв нов сериал става все по-плосък, но този ми харесва. Това ще е моята номинация за сериал от 2018г.

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 10:40 от Spring is my season

# 674
  • Мнения: 4 192
Гледах първи епизод на "Черни огледала"  с прасето и не ми хареса. Другите  епизоди пак ли са толкова......как да кажа..извратени? Чудя се дали да гледам.
Честита Нова Година!

Последна редакция: вт, 01 яну 2019, 16:10 от daniela19

Общи условия

Активация на акаунт