Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 46 298
  • 724
  •   1
Отговори
# 345
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, мерси. Така затъпя този сериал към трети сезон, и абсолютно ненавиждам това, че правят по един добър епизод на сезон, само и само да се говори за тях, и после цял сезон скука. Не се прави така сериал.

Аз гледам Мърфи Браун, някой пита тези дни. На мен ми харесва, но е много политически, ако не си запознат с американската политика в пследните няколко години, няма голям смисъл да го гледаш.

# 346
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Загледах днес 3% на Netflix, има го с руско и английско аудио, че на португалски не съм силна хич. Доста добро начало, изгледах 4 епизода и доста грабва. Стил "Игрите на глада", "Островът" и тн. Та някой ако е фен на този жанр, да напада Simple Smile Има 2 сезона.

Гледах няколко епизода на Трите Процента. Първи сезон го има онлайн с бг субтитри.

Да, прилича на Игрите на Глада. Добър е, но не е брилянтен. Аз имам доста забележки към играта на актьорите.

# 347
  • Мнения: 36 923
Започнах Сабрина и ми харесва - не е прекалено страшно за моите разбирания, поне до тук...
Отдавна не съм виждала толкова познати лица, събрани в един сериал. Леля Зелда е Еовин от Властелинът, учителката по история (Мишел Гомез) играеше женска инкарнация на Господаря в Доктор кой, Ричард Койл съм го гледала на много места, а Майкъл Хоган и Алесандро Джулиани - в БЗГ. Мислех, че и Сабрина ми е позната от някъде, но прегледах страницата й в ИМДБ и се оказа, че не съм я гледала в нищо.
След известен размисъл осъзнах, че в лицето ми прилича на Джордж от Полдарк Astonished Joy
Скрит текст:

# 348
  • Мнения: 468
Тиф,  Confused Жалко.
Но ако не се въздаде справедливост ще канселирам директно!  Twisted Evil


Хора,
Гледайте епизод 5 на The Walking Dead, да видите как се прави велик епизод. С подобни епизоди телевизията спокойно може да конкурира и киното, жалко че са толкова редки и в шоута, които се броят на пръстите на ръката.  bowuu

Очаквах да се изложат, но на мен лично ми хареса Simple Smile

Да препоръчам още един сериал, Good Know Hospital. Британски, действието се развива в Индия, много цветен и приятен, тип докторски. Аз лично много го харесвам. 2 сезона, ако не ме лъже паметта, с по 6 епизода.

А в последния епизод на Manifest има българска следа, бях много приятно изненадана 🙃

# 349
  • Вестерос
  • Мнения: 38 387
Аз на живите съм още на предния сезон.

# 350
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
И аз, даже на по-предния. Имам да гледам предния...
Сега следим How to get away with murder & American horror story. Модерно семейство също, но спряха нещо субтитрите на Нетфликса, а много бързо ми говорят и не им схващам смешките. Disappointed

# 351
  • Мнения: 1 775
Death and Nightingales Сладък Джейми! Kissing Heart  Reverie и Good Behavior са спрени. Първия не съм го гледала, но знам, че е нов. На втория му гледах само първи сезон и се отказах. Главните роли са секси, особено аржентинеца, но не ми е достатъчно. Smile

# 352
  • Мнения: 36 923
Не ми е мъчно за Reverie; не беше лош сериал, но беше средна работа.

# 353
  • София
  • Мнения: 27 385
Мдам и поредното незавършено шоу.
Излагация.

# 354
  • Мнения: 11 339
Някой от вас гледал ли е Rush?  https://www.imdb.com/title/tt3413236/?ref_=tt_ov_inf

# 355
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз зарязах How to get away with murder, то във всеки епизод някаква мега драма, малко прекалено ми дойде , да не говорим , че всеки стана убиец или жертва Laughing

# 356
  • Вестерос
  • Мнения: 38 387
Някой да е намерил 9 и 10 епизод на Харито? Голям зор с този сериал, а е интересен.

# 357
  • София
  • Мнения: 27 385
аз зарязах How to get away with murder, то във всеки епизод някаква мега драма, малко прекалено ми дойде , да не говорим , че всеки стана убиец или жертва Laughing

Да, голяма простотия стана. Тотално развалиха и това шоу, но аз гледам само защото съм почнал. Пуста традиция и инат.  ooooh! Grinning

# 358
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Diavolo, допреди година и аз бях като теб, гледах докрай, дори и с превъртане, но вече ми писна, сериалите съм ги редуцирала до 5 на брой, а като се сетя, че по едно време бяха 25 и ми става лошо.Joy

# 359
  • Мнения: 1 775
И аз доста намалих бройката. Нямам много време за сериали, но пак следя новините около тях.

Общи условия

Активация на акаунт