Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 46 175
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 36 666
Аз отдавна написах, че опитвам много сериали и зарязвам повечето, но истината е, че когато спра да гледам сериал, който съм гледала дълго време, все пак проверявам какво се случва през сезона (чета резюмета - не подробно, но колкото да разбера какво става).
Между другото, искам да похваля трети сезон на Деърдевил - харесва ми повече от втори.

Скрит текст:
А, да ви питам нещо за Епик Драма - сега, като му мина промо периода, на единия телевизор у нас е на 214, а на другия е на 44, обаче само аудио. Някой знае ли защо е така? Телевизорите са с отделни устройства - предполагам, че така е по договор, но защо нямат еднакви канали?...

# 361
  • Мнения: 4 871
Хах, при мен пък е точно обратното. Доста сериали поднових, защото сега вече имам време. Бях ги спряла преди година-две, защото нямах грам свободно време. Миналата седмица изгледах последния сезон на Древните например.

# 362
  • София
  • Мнения: 11 779
Хахха аз от 40 на 20 ги намалих и едвам им смогвам...

# 363
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз също преди време гледах само защото съм започнала нещо, но откакто родих много си ценя свободното време и не се занимавам вече със сериали, които ме натоварват или са ми скучни Laughing по тази причина зарязах и Супернатуралните, въпреки Дийн ! Laughing

# 364
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
Как си харесвате толкова много сериали? Ние седим с мъжа ми и само прехвърляме Нетфликса или Амазон и нищо не ни грабва. Снощи пуснахме The Purge, но после решихме да видим първия филм преди сериала.

# 365
  • София
  • Мнения: 27 311
Някой гледа ли Необикновените (The Gifted)? Simple Smile
На мен ми харесва.

# 366
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Diavolo, допреди година и аз бях като теб, гледах докрай, дори и с превъртане, но вече ми писна, сериалите съм ги редуцирала до 5 на брой, а като се сетя, че по едно време бяха 25 и ми става лошо.Joy
Моите са 50 + Grinning

Убийството сега ми е по-интересно от предния сезон.

# 367
  • София
  • Мнения: 27 311
От тази неделя (11.11) тръгва сезон 2 на ''Марс''
по National Geographic

 bowuu

# 368
  • Мнения: 36 666
Аз следя и двата - и The Gifted, и Марс. Само не мога да разбера тази реклама на Марс, в която се казва, че учените ще се борят да защитят планетата. Тази планета сама по себе си е полу мъртва. Хубаво, има бактерии - ако ще се борят за опазването на бактериите, то и тераформирането е неморално. Може би когато планетата е процъфтявала, тя е била съвсем различна от Земята (макар и подобна в малка степен). Щом твърдят, че искат да я опазят, значи трябва да я възстановят до нейното естествено положение, а не да я превръщат в двойник на Земята...

# 369
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
аз зарязах How to get away with murder, то във всеки епизод някаква мега драма, малко прекалено ми дойде , да не говорим , че всеки стана убиец или жертва Laughing
Да, голяма простотия стана. Тотално развалиха и това шоу, но аз гледам само защото съм почнал. Пуста традиция и инат.  ooooh! Grinning
На мен пък ми харесва и си го следя с интерес Simple Smile Вярно, не е като първи сезон, а и малко предсказуеми са някои събития, но ми харесва замисъла му  Sunglasses

# 370
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
На мен ми харесва доста. Ама още по-хубаво щеше да е, ако няма задълже някой умрял от по-основните.
Тийгън много ни допада вкъщи. Simple Smile

# 371
  • Свищов
  • Мнения: 875
А според вас кой е жертвата сега?

# 372
  • Berlin
  • Мнения: 11 303
Ами мъж е, залагам на новичкия, не му знам името.

Има 2ри сезон на The Sinner, довечера май ще го почваме, интересно звучи. Пак много необичайно убийство.

# 373
  • София
  • Мнения: 27 311
Петя, какво ще кажеш за началото на Марс, сезон 2? Simple Smile
На мен ми хареса ама то аз и съм си малко пристрастен, защото обичам много НФ, следя всичко за Марс, а и често си гледам National Geographic. Интересно как намесиха много хитро вечната тема за колонизирането на новите земи... И да, както съсипваме родната си Планета, така ще сторим и с Марс и с всяка друга планета. Не вярвам някога да се научим от собствените си грешки. Във Фондацията, Азимов много добре си го е казал. Човекът прави едни и същи неща независимо кога и къде.

Рей Донован, епизод 3
Раздвижиха се доста нещата. Не знам само как ще разнищят историята между баща и син. Дано нито един от двамата не изцапа ръцете си със собствената кръв, ама не виждам какво друго може да стане...  Confused

# 374
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Aз мисля, че ще е Оливър.


Намерих 9-ти епизод на Хари Кабер, ако някой го търси.

Общи условия

Активация на акаунт