LGBTQ+ тийнейджъри

  • 36 583
  • 542
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 30 802
Да, и да си дадеш името и право на наследство на детето е лошо и патриархално...освен ако не засяга LGBTQWERTYWTF хората, тогава искат да имат деца и да им дават имената си и идентичността си, с пълни родителски права като на хетерото, светлокожите такива.

Да се чудиш как синекосите и шарените искат да си сложат хомота на злата хетеро традиция...

# 511
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 334
Детето още не е стигнало до идеята за хомота. В момента свободата за определяне на сексуалността е от първостепенно значение. Когато то се влее в редиците и започне да скандира, че иска брак с жена и дете в добавка, тогава ще ви обяснят какви сте хомофоби, щом не разбирате, че неговият хомот е различен от вашия и така...

# 512
  • Мнения: 1 800
:Тъкмо си мислех че темата е умряла
Докато изчета отговора на авторката такива неща ми минаха през главата, че ако ги напиша доживотен бан ще получа Trollface

Какво лошо, че даже и “още по-зле” има в LGBTQ+ сексуалността?
И доколко тя може да бъде променена в хетеросексуалност с помощта на насилие? Трудно ми е дори да повярвам, че някой би предложил подобно нещо. Това да не е миналият век, когато хомосексуалността се е “лекувала” с електрошокова терапия и лоботомия?!

Все повече си мисля че трябва да върнат този метод, ама не за децата, а за такива родители!

Домашни любимци нямам. Предоставила съм дома си на две котки, на които съм настойник.
  Мю и Лилу не са хранени “с трева”.  Там ще намериш и подробно описани мотивите, които са ме довели до решението да предоставям на Лилу и Мю веган храна.

Да се смея ли, да плача ли? Няма мотиви на света, които да ме накарат да повярвам, че едно хищно животно трябва да бъде хранено с веган храни

П.С. Вмъкнах ги така, че коментара е много голям и се изгубвам докато намеря къде да пиша Grin


# 513
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 334
... че едно хищно животно трябва да бъде хранено с веган храни
Ами ако се е самоопределило така, търси (пасе) си, с което ежедневно ти показва, че иска такава храна... А?

Направо в клуба на котките вегани. Ако няма такъв още, ще направим и ще поканим лъвовете да се образоват.

# 514
  • Мнения: 2 695
Вяра, Вяра, такъв хубав ник нейм си си избрала - Вяра Добротина. Едно само ще кажа, дано се вразумиш и осъзнаеш колко дълбоко си заблудена и по какъв стръмен път вървиш надолу. Осъзнай грешката си и се спри. Дано Господ ти помага.
Друго нямам какво да коментирам.

# 515
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Предоставила била дома си и била настойник на котки.... Жива да не бях. Обмислям как да вмъквам този отговор като ме питат имам ли домашни любимци.

# 516
  • Мнения: 30 802
Е ти на кучето още ли не си му приписала 20 квадрата поне? Какво е това сапиенс-центрично отношение, животните и те са хора, как така ще ги лишаваме от право на собственост? и сигурно го експлоатираш, без да му плащаш...

# 517
  • Мнения: 12 670
Те котките сами са се самоопределили като вегани. Да не мислиш, че насилие им е налагано.  Май и те са хомосексуални - Миу и Лиу май бяха. 

# 518
  • Мнения: 30 802
А дали са се самоопределили като котки? Може да се мислят за нещо друго, примерно моржове или белоглави орли.

# 519
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ей, Кафе, трябва да видим какви данъчни облекчения има за предоставилите дома си на котки и месечна помощ за настойниците им.  Laughing Laughing Laughing
Вече се пиша за приемна майка на котки. Sunglasses

Ще вземат нейните котки да изядат някоя пеперуда или муха пред нея, та после не знам на какви терапии трябва да го води. А, ако й занесат умряла мишка... лелее, сигурно ще ги разсинови. Joy

# 520
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ми не се бях замислила... Сега съм заета да й отбивам мераците за чифтосване, доста геноцидно от моя страна, признавам... Май мъжки я влекат, но не съм много сигурна. Освен това я храня с кучешка храна. Обича и зеле, но отказва морковите. Отивам да чета Мотивите за хранене на хищници с веган храни. Да се образовам малко

# 521
  • Мнения: X
Тя е в Америка и там го има това с настойничеството на животни - отглеждат се временно в частен дом, докато не се намери някой да ги осинови за постоянно. Организира се от приютите и желаещи хора. Foster home мисля, че се казваше.

# 522
  • Мнения: X
 И все този бял хетеросексуален мъж им е трън в очите на крайно левите либерасти и защитници на джендърството и WTFLBQTYFUCK+- хората. По тази логика черната хомосексуална жена би трябвало да е идеалът им. Ще ми обясни ли някой какво му е лошото на белия хетеросексуален мъж? Не за първи път срещам враждебност срещу този тип мъж, и то все в някакви крайно леви текстове.  newsm78

# 523
  • INFJ
  • Мнения: 9 379
Много са ми интересни тези феминистки - мразят белите хетеросексуални мъже, а раждат деца и се омъжват за такива. Какъв точно е мъжът ти? Предполагам бял, хетеросексуален мъж... Той какво мисли за отношението ти по този въпрос? Съгласен ли е, че неговият "вид" носи цялото зло на света?
Ако родиш момченце? И на него ли ще му обясниш какъв демон е?

Вяра, погледнах ти блога още в началото, точно по въпроса за котките. Писаници на един промит мозък.

# 524
  • Мнения: X
 Четох в блога оскъдните материали, които лично на мен са ми скучни и никак не ме "зарибяват" към каузата веганизъм и аболициоспецифичнисричнизъм. Търсих материали конкретно за котките, но не намерих нищо съществено освен линк към снимки в инстаграм и едно кратко съобщение, че котките са кастрирани и според ветеринарния лекат в добро здравословно състояние. Всъщност ми е много интересно котките как са показали на Анна alias Вяра Добротина, че подкрепят веганизма и аболициоспецифичнисричнизма? За дъщерята разбрахме, че от ранна детска възраст по собствена воля е прегърнала тези идеи, но за котките как е станало ясно? Отказали са да ядат конвенционална храна ли? Също така ми е интересно защо Анна alias Вяра Добротина се задоволява само с превръщането на някакви си две котки във вегани? А другите хищници, другите котки по света? Те да си останат варварски котки, така ли? Анна, не смяташ ли, че си доста безотговорна и игнорантна към антихуманните практики на другите котки по света, и на хищниците като цяло? Аз мисля, че щом вече всеки може да се самоопределя както иска, бинарни, винарни, +-джендъри, LGQTRWTFFUCK и т.н., е напълно в реда на нещата да измислим и нови връзки в природата, да няма вече хищници и тревопасни, а всички хора и животни да живеем в мир без да се избиваме. За акулите и хищните бозайници също ще се намери веган заместител.

Общи условия

Активация на акаунт