Оставяте ли мъжете си нарочно сами?

  • 5 068
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Близо две години живяхме разделени, сега не го оставям и за ден  Crossing Arms

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Много често му правя подобна профилактика, но не за по 10 дена, а за 3-4, и поне на мен ми се отразява много освежаващо.

# 18
  • Мнения: 419
Досега ни се е случвало два пъти да се разделим за няколко дена-първия път той беше на лагер с клуба,с който тренира за 3 дена,втория път -за 5,но тогава и аз трябваше да отсъствам от София за 10,но издържах 8 дни без него като всеки ден си пишехме и говорихме по телефона и ни беше много гадно да не сме заедно.Сега се налага да се разделим за 4 месеца-в понеделник заминавам да работя в Слънчев бряг и не ми се мисли как ще издържа без него.Той ми е обещал да идва през седмица,но 14 дни без да го виждам ми се струват чудовищно много-направо не ми се мисли... newsm12 Много ще ми липсва! Weary Но пък като се върна ни чака сватба и нови стъпки на бебешкия фронт! newsm10

# 19
  • Мнения: 5 468
Всяко лято го оставям за 1 месец сам в София, а аз и отрочето си бием камшиците и отиваме в Хасково. Обичам този град Heart Eyes, там ми е сърцето.
После като се върнем и аз не мога да си позная къщата, но не защото е разхвърляна, а защото е наредена по конец и все едно влизам в аптека. След 2 дена, къщата става обичайна за моето присъствие в нея ooooh!. Ама че съм разрушителка...

# 20
  • Мнения: 6 390
нарочно или не ОСТАВАМ  Laughing
живота ни принуждава, ту аз него, ту той мене  Wink за седмица, за две, месец, че даже и няколко месеца се е случвало  Wink
Мисля че е полезно и освежаващо малко разделение и за двама ни  Laughing
После ела да видиш колко се обичаме  Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 843
аа, трудно . 15  години си гледах първото дете сама. Не ми се ще. 20 години той е живял сам./ и не съм го питала/
 На всичкото отгоре неговите родители живеят на 45 мин - пеша,  майка ми живее само на 15мин . от къщата ни..
Къде точно да го изпратя?  Или аз да се изнеса?!:-))) дето се вика - една махала сме. Всички обичат Реймънд!!/ и тъщата.. и тя!/

# 22
  • Мнения: 2 257
Всяко лято духвам за по месец и половина чак в БГ. Не е нарочно, нито пък е по принуда. Не ме влече да си дишаме във врата 24/7/365. Той не е особено щастлив като зачезна, но пък после прибирането е толкова сладко.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 3 491
Не, не съм го правила, и не ме блазни. Нито пък него, доколкото усещам. Той дори неотдавна извъртя нещата така, че да си свърши работата оттук и да не ходи в командировка в Европа. А да ходя да си почивам при родителите изобщо пък не ми минава през ума - мили са ми, драги са ми, но на втория ден ще изкукам от депресия с тях. Кога ли пък толкова виждам мъжа си, като го няма от сутрин до мрак ... Заедно си ни е най-хубаво!

# 24
  • Мнения: 7 430
Не, не съм го правила това, но и аз си мисля, че няма нищо лошо и че наистина по този начин се заздравява една връзка - е, стига да не е много време отсъствието ми (или неговото)  Peace

# 25
Мацки, разбирам ви и май повечето ме подкрепяте Wink Честно да ви кажа ние в ежедневието сме доста често заедно и затова отвреме на време имаме нужда да си починем един от друг . Наречи го егоизъм или какво, но и двамата сме така PeaceПосле сякаш сме нови хора ,аз не се интересувам какво е правил той макар че подозирам ,нито пък той като цяло Naughty Така че имаме ли възможност го правим това начинание.

# 26
  • Мнения: 8 505
Не.Да си почива от мен докато е на работа Crazy

# 27
  • Мнения: 2 000
Не. Едно, че няма къде да отида и второ, че не бих заминала без него някъде за повече време.

# 28
  • Мнения: 7 474
Не, а и нямаме къде да отидем  Naughty И без да заминавам не можем да се видим от работата му ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 161
Не,не го оставям.Откъде-накъде?

Веднъж само се случи-бях на почивка в Боровец и на четвъртият ден и той дойде при нас без предупреждение.

Общи условия

Активация на акаунт