Топлес или с бански?

  • 3 583
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 630
Зависи от това с кого съм на плаж. Ако съм сама, с приятели или със съпруга ми - топлес и то със стринг. Ако обаче съм с дъщеричката - задължително - горница. Как си я представяте през 2 мин. да скачам и да ги разлюлявам. Иначе сравнително добре се запазиха, въпреки че кърмих 8 месеца.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преди редувах двата начина, но откакто откриха бучка на едната гърда на съквартирантката ми и казаха, че е от слънцето - само с горнище! Naughty

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
С бански.Не си харесвам гърдите и без горнище няма да се чувствам удобно.

# 63
  • Мнения: 7 474
Преди редувах двата начина, но откакто откриха бучка на едната гърда на съквартирантката ми и казаха, че е от слънцето - само с горнище! Naughty

И аз знам,че не е хубаво да си печеш гърдите. По-добре разлика отколкото това ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 654
С бански, мисля, че е по-естетично и безопасно Wink

# 65
  • Мнения: 3 932
С бански, тук прашките са забранени (да не говорим да се пуснеш без горнище), така че изборът е ограничен...и мъжете не може по плувки, трябва да имат крачоли  Rolling Eyes

# 66
  • MUC
  • Мнения: 297
По-често досега с бански, но без горнище наистина е по-приятно и свободно, поне за мен. Малко се притеснявах в началото, ама то както каза някой по-горе, при толкоз цици на плажа, умрял някой моите да гледа  Joy И на нудистки сме ходили с моя човек, там хич не ми пукаше, нали всички са голи  Mr. Green
Виж, ако има други познати мъже на плажа, мисля, че няма да се престраша, срамежлива съм си май  Blush

# 67
  • Мнения: 577
само по монокини,но тази година не знам как ще е при все това че продължавам да кърмя и имам намерение да не спирам.

# 68
  • Мнения: 1 492
С бански и то цял, ама няма начин Confused

# 69
  • София
  • Мнения: 2 164
До тази година по монокини. Сега най-вероятно ще ми трябва цял бански  Confused И бюста ми се развали, и килограми още имам да свалям  ooooh!

# 70
  • Мнения: 111
И преди и сега се с горнище... SadПреди защото не си харесвах гърдите , а след като се ъпгрейдвах Laughingне ми се ще да ме зяпат ,а и си пазя белезите от пигментация..абе нема угодия Simple Smileнооо с прашките не се разделям Grinning

# 71
  • Мнения: 3 760
От как съм с мъжО - с бански - не било прилично, моля ви се...

# 72
  • София
  • Мнения: 4 966
само по монокини,но тази година не знам как ще е при все това че продължавам да кърмя и имам намерение да не спирам.

И аз така.Само където надали някога бих си показала сегашните "прелести"на показ. Laughing

Мименце,а те беше срам да кърмиш навън... Wink

# 73
  • Мнения: 1 107
Топлес, с прашки  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 418
С бански,без бански както дойде.Според настроението.А иначе не ми пука кой гледа и кой не.Важното е аз да се чувствам добре.

Общи условия

Активация на акаунт