Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 678
  • 815
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14 843
Емигрантите издигнаха в култ Нури и той хитро се възползва от това , продължавайки мазно и лицемерно да налага своето.
Не знам обаче кога ще се усетят , че освен един отбор те са и конкуренти.
Нури си плете добре кошницата с  това величаене към него.

# 361
  • Другата България
  • Мнения: 37 843
Величаенето е от шепа хора, след обединението няма да е така. Интересно тогава как ще се налага.

# 362
  • Мнения: 14 843
Величаенето е от шепа хора, след обединението няма да е така. Интересно тогава как ще се налага.
Мери, така е.Ама те до такава степен са зяпнали в него че имам чувството че ще го подкрепят до край.Роман се усеща.Може да не е много работлив, но е хитър и се усети какво става.
Дано и другите се усетят и свалят ореола му.

# 363
  • London
  • Мнения: 6 732
Промо
https://www.facebook.com/fermata.btv/videos/1030398547167329/

Изумена съм, направо изумена как тия две малоумнички знаят всички чалгарии. От обяд винцето, па като свърши вече ще се ИЗТЕПАТ както се казва по шопския край, а пък на РД накрая и ще се зауважават.

# 364
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 050
Продължава да ми се губи Росица, като даваха емигрантите да работят, пак липсваше. Готви ли, мие ли, но някак отделена и тя от отбора ми се струва. Или греша?

Стори ми се, че готвеше заедно с Георги.

# 365
  • London
  • Мнения: 6 732
Продължава да ми се губи Росица, като даваха емигрантите да работят, пак липсваше. Готви ли, мие ли, но някак отделена и тя от отбора ми се струва. Или греша?

Тя просто си заяви ясно и конкретно, че не е там да се сближава с никой. Според мен е за отбора си и не е отцепник, но като цяло няма да видим разкриване от нея.

# 366
  • Другата България
  • Мнения: 37 843
Продължава да ми се губи Росица, като даваха емигрантите да работят, пак липсваше. Готви ли, мие ли, но някак отделена и тя от отбора ми се струва. Или греша?
Стори ми се, че готвеше заедно с Георги.
Именно, все в кухнята, а не при отбора. Така поне аз я виждам. Там я разпределят, тя ли се пише доброволка, но имам чувството, че някак не се приемат групата и тя взаимно. Като че ли отсъствието ѝ от нея през първата седмица си казва думата.
Продължава да ми се губи Росица, като даваха емигрантите да работят, пак липсваше. Готви ли, мие ли, но някак отделена и тя от отбора ми се струва. Или греша?
Тя просто си заяви ясно и конкретно, че не е там да се сближава с никой. Според мен е за отбора си и не е отцепник, но като цяло няма да видим разкриване от нея.
Може и така да е, но прави впечатление.
Песните на Христина превъртам, няма ли с какво друго да запълват времето не знам, но фалшивите им чалгарии ми идват в повече.

# 367
  • London
  • Мнения: 6 732
Величаенето е от шепа хора, след обединението няма да е така. Интересно тогава как ще се налага.
Мери, така е.Ама те до такава степен са зяпнали в него че имам чувството че ще го подкрепят до край.

Така ще си бъде и според мен и ако е на финал ще си събере гласовете на съотборниците. Вече зрителя е друга работа, аз също харесвам Нури. Всеки има и недостатъци, но някак си нито веднъж не го видях да пиянства там, да виси из масите, да клюкари, а мъж който не се плаши от работа и не се размотава аз уважавам.

# 368
  • Мнения: 1 664
Няма да коментирам избора на фермер на седмицата , защото това е тотално фиаско. Трябваше да ги оставят да си сърбат попарата. За яслите , хубаво Радка не разбрала, не запомнила, но и тия двамата се правят на дръж ми шапката, много добре знаят какво представляват яслите, и какво трябва да се направи. Нали щяха да и помагат, да я съветват, а и те бързо си измиха ръцете.
За дюшемето , проблемът идват от това ,че ремонт се прави таван, стени , под. Ако бяха тръгнали така , не трябваше да имат дюшеме. Продукцията им го даде, като първа задача за да имат къде да спят и да си сложат леглата и нещата. Доколкото видях, подът беше кал ,както е традиционно за много старите къщи. Затова първата задача им е да предпазят дюшемето , това става лакирайки го. С найлон не е най- ефективното, найлонът се събира и къса, трябваше постоянно да го местят и махат,понеже им покрива нещата, което пак щеше да доведе до зацапване и нараневане на пода.  Да не говорим , че тази задача с измазването и варосването , според мен няма да могат да я свършат цялата тази седмица, защото и за това си има технологично време за съхнене, и според мен Ники искаше да им каже просто да я подхванат ,и започнат.Плюс това лакирането щеше да им отнеме , няколко часа и до вечерта ,щеше да е готово, докато съхне можеха да работят по задачите на вън, или да си откачат крилата на прозорците ,и да работят по тях.

# 369
  • Мнения: 3 758
да и много ми хареса как чистеха крилата на прозорците вътре в стаите, а Нури уж разбира и пазят пода, ама да го нашарят и стара  боя от прозорците

# 370
  • Мнения: 555
Само на мен ли  ми се струва, че Нури малко се опитва да се държи като Мустафа Ликов?

# 371
  • София
  • Мнения: 20 218
Радка не трябва да се срамува, че е прекъснала правото. Трябва да се срамува, че изобщо е записала право. Чудите се защо са я взели във Фермата и защо я побутват?  Радка е там за мезе на Фермата. Мисля, че занапред още доста ще се излага и за нея щеше да е по-добре ако беше отпаднала на дуела.  
Ами да я бяха оставили за мезе, тъкмо излагацията започна веднага. Защо са й позволили да изгледа записите? Това е абсолютен прецедент. Аз на мястото на всеки един от останалите, ако стана фермер, бих поискала същата помощ и за себе си при нужда.

# 372
  • Мнения: 14 843
Само на мен ли  ми се струва, че Нури малко се опитва да се държи като Мустафа Ликов?
Не малко 1:1 е.С тази разлика че онзи не говореше за историята и турското робство.
Иначе същия- религиозен, начина му на говорене, маниер, поведение.Винаги с леката усмивка и смирения кротък говор.
Офф такива понякога са беля

# 373
  • Другата България
  • Мнения: 37 843
Защо са й позволили да изгледа записите? Това е абсолютен прецедент. Аз на мястото на всеки един от останалите, ако стана фермер, бих поискала същата помощ и за себе си при нужда.
И аз това се зачудих. Правят си каквото си поискат, в движение променят правила. Като е бляла, никой не ѝ е виновен, да се оправя.

# 374
  • София
  • Мнения: 20 218
Снощи част от отбора на емигрантите рязко ми опротивя - най-вече Нури, а след него Лилия и Калоян. Много симпатизирам на Дидо и ми се иска да е влязъл със статута на редовен играч, който да остане докъдето му стигнат силите, а не да си тръгне скоропостижно, поизлъскал имидж.

Общи условия

Активация на акаунт