Фермата 4 - Съединение - тема 3 (24.09. - 30.09.)

  • 35 628
  • 815
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 555
Много съм доволна. Лиглата да си заминава за Лондон.

# 736
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 353
Много брутални битки! Тва с тия кубове и дини е ужас. Тя е ниска и пак целенето и играе лоша шега. Не е то за джинки. Баскетболистите все за нещо са високи....
височината въобще не е фактор. просто тя не може да се цели и да хвърля  Laughing

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 3 601
Не харесвам особено  "емигрантите", но дали защото битката  ми е малко "Давид срещу Голиат", симпатизирам на Нина...

# 738
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Напълно нормално развитие  на нещата. Само с хъс не става. Емоционалността на Нина й изигра лоша шега.
и как емоционалността на Нина изигра шега да намери по-бавно ключа на предната или че е ниска и хвърлянето е зор?

# 739
  • Мнения: 4 424
Губи концентрация, омота се с въжето,  нарани се. Това са фактори, които се трупат и до края я изцедиха.
Хвърлянето е въпрос на замах и сила, не толкова на ръст.

# 740
  • Мнения: 4 821
Малко беше нечестно, че Нина игра първа при положение, че беше втора на четвъртата игра т.е нямаше време да почива. Ваня е отпочинала сега.

# 741
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 353
Малко беше нечестно, че Нина игра първа при положение, че беше втора на четвъртата игра т.е нямаше време да почива. Ваня е отпочинала сега.
тия почиват по час м/у игрите.
започнаха следобед и свършват късно през нощта.

# 742
  • Мнения: 14 840
Малко беше нечестно, че Нина игра първа при положение, че беше втора на четвъртата игра т.е нямаше време да почива. Ваня е отпочинала сега.
Те почиват достатъчно, докато от екипа подготват трасето.

# 743
  • София
  • Мнения: 12 555
Чудесен финал. Браво на Ваня Стамболова. Ревлата да ходи да събира пари за къща в Родопската яка.

# 744
  • Мнения: 4 821
Гадост. Пак победа за арогантните '' тукашни''. Сега ще гонят емигранти всяка седмица. Пак фермер ще е тукашен и едно и също ни чака до края. Изобщо не ми се гледа вече.

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 3 601
Пфффф,  щеше да е по-интересно да спечели Нина.  Ивайло - големият стратег, ми се ще да го видя и него на терен. Може и да му идват отстрани лесно нещата, но на тия години - каква издръжливост или сила...загубен ми се струва спрямо, който и да е от мъжете, каквато и стратегия да си измисли.

# 746
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз принципно знаех, че Нина е излязла, но си мислех, че е станало малко по-напред. Поне падна достойно!

# 747
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Нещастна съм.
Радвам се за Ваня естествено, нищо против нея.
Но не исках тъпанарите в отбора и да се радват, това е.

# 748
  • Мнения: 4 424
Странни разсъждения в темата - да спечелила Нина, за да натриела носа на другия отбор. Спечели по-добрата, както се и очакваше. От кой отбор е, няма значение.

# 749
  • London
  • Мнения: 6 732
Хвърлянето е въпрос на замах и сила, не толкова на ръст.

Това е пълна глупост....що баскетбол и волейбол не играят джуджета тогава?

Общи условия

Активация на акаунт