VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 3 /24.09.- 30.09.2018/

  • 104 875
  • 3 705
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 5 115
Всъщност ние няма как да знаем дали Кулагин казва истината. Това, че той така твърди не значи, че е вярно. Нито сме светили на Диона, за да знаем, че е спала с негър, нито сме я виждали отблизо, за да знаем дали има брада, нито в моите очи Лора има мъжко излъчване, нито пък прилича на баща си. Единствената 100% истина, която до тук е казал /и тук говоря от името на всички гледащи формата/ е, че Нора е тъпа. Но това тя съвсем демонстративно го показа на всички  Laughing
До колкото помня той не каза че Диона е спала с негър, а че си е тръгнала с такъв от дискотека... Има разлика, мисля че той много добре си подбира думите ..

# 1 516
  • Мнения: 9 230
Много лошо ..аз съм заклет фен на ББ , НО тази година успявам от скука!!! да заспивам, вече 5 ти път.
Толкова е изчерпан от мисъл и съдържание, Р.Тушев , че е заложил всичките си яйца в кошницата Кулагин, да де ама и там се изтърка сюжетната линия..и сега квооо?!
А дори не мога да повярвам , че са минали само колко 2 седмици от старта ooooh!

 ooooh! скучни и плоски персонажи..Ваня голяма певица и до тук ..да не бе влизала сега мнението ми за нея е интригантка и комунистическа   доносничка на МВР на своите колеги явно е била просто много кофти характер!
В.Плячков ..пиянде и топките се появяват на 2 ракии! С Мрънкалка Мариянка флегмата са си лика прилика, определено в тях на пиЧие всичко е цветя и рози.
Галкин - той пък топки няма ..паразит залепен за фустата на Гала за какво е вътре  newsm78
Петкан-Кроманьонеца има топки само когато е в стадо! Сам ли е само мъца и сеца това мисъл развита и формулирана в изречение, няма шанс да се роди в кутията.
Лора -дъщерята на ... явно в името на приятелството и като бивша дружка на Део /7г./ е влезнала за някой лев !
За момента ми харесват, все още Божана и това е.
Симпатизирах на Кулагин до снощната /четка употребена за вибратор според него/мина границата..на всичко с това, отврати ме и ме загуби .
Всички други там ли са какво вегитират по диваните офффф

# 1 517
  • Мнения: 6 304
Това за брадата на Диона го коментираха 2 от жените вътре още преди Кулагин /не помня кои/.
Вярно ли са избрали Лора за най-сексапилна в къщата newsm78

# 1 518
  • София
  • Мнения: 20 206
Ако са го направили, сигурно е било просто "наказателен вот" срещу Рози, нищо повече.  Laughing

# 1 519
  • Мнения: 36 710
Скрит текст:
Помня, че в един Сървайвър участниците ядоха едри паяци - те пък сигурно са на вкус като раци...Обичам рачешко..

# 1 520
  • Мнения: 2 990
Вчера докато Кулагин правеше комплимент на Рози, че е най-красивата жена в къщата, всички се съгласиха с него

# 1 521
  • Мнения: 543


Да разбирам ли, че това е "медицинската причина"  за напускането на Къщата от Ванко 1 ?!
Преди години вкараха Ванко 1 в пандиза за склоняване към проституция.


А това ли е услугата, която ББ щеше да поиска от Ванко за да спре да е Никой и да си стане пак Ванко.

# 1 522
  • София
  • Мнения: 2 241
Мари, извинявай, ама кой от съквартирантите се поинтересува от вътрешния свят на Кулагин?! Кой седна да говори с него като с човек?! За тях той е просто гримьор, гей, папагал... За тях той е просто визия - походка, коса, крака, дупе, дрехи, грим... След като те са решили да съдят само по външността на човек, защо той да разкрива вътрешния си свят пред такива хора?!
В началото, когато се караха с Диона и Нора, Мира се опита да говори нормално с Кулагин. Ева също са я давали да говори с него човешки, когато се дърпа като магаре на мост за някоя мисия. Не мисля, че някоя от тях гледа на него толкова повърхностно. Ако за Петко и Ванко той е гей и толкова, по-улегналите жени търсеха кжнтакт и с личността Валентин, но не го получиха.

# 1 523
  • Мнения: 5 115
Това с Лора беше от преди да я подгонят че дружи с Кулагин. Когато  излъчиха Рози и за най-тъпа и т.н.
А всъщност Петко нали каза на Ева че Кулагин говорел зад гърба и, това вярно ли е, защото аз не съм го гледала и мисля че селския създаваше интрига и лъжеше...

# 1 524
  • Мнения: 3 545
"Услугата" на Ванкото няма и да я видим, Биги падна много и се чудя защо така - малко им е бюджета или много ядат продуцентите.

# 1 525
  • София
  • Мнения: 22 985
И аз не съм чула Кулагин да говори зад гърба на Ева и срещу Ева.
Спред мен е интрига.

# 1 526
  • Мнения: 15 756
Всъщност ние няма как да знаем дали Кулагин казва истината. Това, че той така твърди не значи, че е вярно. Нито сме светили на Диона, за да знаем, че е спала с негър, нито сме я виждали отблизо, за да знаем дали има брада, нито в моите очи Лора има мъжко излъчване, нито пък прилича на баща си. Единствената 100% истина, която до тук е казал /и тук говоря от името на всички гледащи формата/ е, че Нора е тъпа. Но това тя съвсем демонстративно го показа на всички  Laughing
До колкото помня той не каза че Диона е спала с негър, а че си е тръгнала с такъв от дискотека... Има разлика, мисля че той много добре си подбира думите ..

Е, той каза пред всички, че и Папи Ханс е правил разни неща с четката му за зъби. Ясно е, че си подбира думите, но ни е и ясно какво точно иска да каже с този подбор на думи. Само дето не сме там, за да знаем какво точно е правено с четката за зъби. А да - и душа.

# 1 527
  • София
  • Мнения: 22 985
Кулагин не е чак толкова луд, за да каже някои неща в прав текст.

# 1 528
  • София
  • Мнения: 5 712
Папи изби рибата снощи, дори засенчи на Ричи кукуто.Joy
Пепа Кекса. Simple Smile))

Пепа Кекса
Пепа Транса
Папи Транс
Пепа Ханс

ИзбирайтИ ! Stuck Out Tongue Winking Eye

А, забравих и... Синди... JoyJoyJoy

# 1 529
  • София
  • Мнения: 4 429
И аз не съм чула Кулагин да говори зад гърба на Ева и срещу Ева.
Спред мен е интрига.

Много неща не чуваме и не виждаме, защото Брадъра решава, кое, кога и дали изобщо да ни го покаже.

Общи условия

Активация на акаунт