VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 3 /24.09.- 30.09.2018/

  • 104 758
  • 3 705
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 12 424
В промото не дават да има бой, както си трябва. Сигурно Плачков ще остане. Чудя се кой, освен Кулагин, ще бъде номиниран. newsm78

# 1 546
  • Мнения: 36 523
Сега отворих страницата във Фб, да видя как я карат и изненада - в най-новия пост анонсират, че Кулагин е поискал среща с адвокат!

# 1 547
  • Мнения: 17 987
Ами тя Диона го предупреди Плачков, той не вярва. Неприятно ми е за гледане заради това чудо Кулагин

# 1 548
  • Мнения: 1 673
Титина и Брадли, всеки има право на мнение. Аз идеята/акцията "Под игото" я разбрах както те (издатели и автор) искаха да се разбере. Беше шокираща идея и свърши работа под формата на отрезвителен шамар. Разбира се, всеки има правото да я интерпретира както си иска тази идея. За мен беше добра.
За песньовката и за участието в Брадъра - не мога да го съдя. В 21 век не е вече задължително поетите да са бедни. Да умират от туберкулоза или пък да я карат все по квартири. Май само КалинТер я кара така драматично - пропи се, милият, и мизерства. Другите съвремени автори са свободни да си вадят парите с реклама, тв реалита, преводачески услуги, журналистика, учителстване и т.н. На 25-27 години Папи се залюбва с Дарчето. Ами какво да се роди от това освен "Кекс"? Да, евтинко е, да, халтурка е, да, моментна закачка. Ама на - и поетите правят кекс, ха де. На 25-27 Сачето Васева, също поетеса!, че и дипломирана даскалица!, си показваше цъците, но я колко симпатии насъбра тя. Е, аз пък симпатизирам на Папи. Сигурно иска хем да е вървежен, хем финансово независим, хем да пише. Млад е. Позволени са му мечтите.
И изобщо, не мога да плювна по това момче... Отгледано е с цигулка, английски, самбо, танци и литература. Не е ходил на дом. Сега има идеи и мечти. Харесвам това като модел. Мисля си, че (повтарям се) най-доброто му предстои.

# 1 549
  • Мнения: 3 542
Мислех, че играта е на характери, а не на ценностна система и професии.

# 1 550
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
424 отговора!! Ще изГигна от неГви Head Band

# 1 551
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
На мен с къдравата коса Папи ми приличаше на Майкъл Хътчънс. Crazy
Абсолютно.

# 1 552
  • До морето
  • Мнения: 7 082
Някой може ли да ми каже от кой ден е онзи мъжки разговор,  в който Стефан разказва за бившата си и обяснява, че Гала много искала дете от него. Не мога да го намеря. Той от нощните включвания ли беше? Не знам къде да търся.

_______LINK_____________


Много ти благодаря !

# 1 553
  • Мнения: 36 523
На Плачков защо му беше да се хвали с криминалното си минало? Колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре за него...

# 1 554
  • София
  • Мнения: 7 887
На Плачков защо му беше да се хвали с криминалното си минало? Колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре за него...
Защото трябва да имаш малко акъл какво се говори и какво не.
Той ми е разочарованието този сезон. Имах съвсем други очаквания.

# 1 555
  • София
  • Мнения: 20 106
На Плачков защо му беше да се хвали с криминалното си минало? Колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре за него...
Защото му е толкова акълът.

# 1 556
  • Мнения: 3 331
На Плачков защо му беше да се хвали с криминалното си минало? Колкото по-малко хора знаят, толкова по-добре за него...
Направи се на мачо. Не е сигурно дали изобщо е истина.

# 1 557
  • София
  • Мнения: 7 887
Да и това го има. Може да си го е измислил, все едно е на 15 години и да се прави на "велик". Което и да е от двете все говори за огромна глупост.

# 1 558
  • Мнения: 3 542
Обаче ми прави впечатление това - липсва стойностен мъжки екземпляр в къщата. Роузи има повече топки от "мъжете" там, Ева също. А от панталончовците само въздухари виждам, някоя мутра се мярка, но това е много анти като същност. Пепа Кекса съвсем се изложи с поканата на всички в спалнята, кофти отигра номера с четката, въобще въпреки "интелектуалното" си битие, не показва много различо поведение от обикновените въздухари Стефан, Весо и Петко, който даже е и кух много.

# 1 559
  • Мнения: 2 990
Поправете ме ако греша, но някой декларираха, че правят по хиляди на вечер, и чакат Биг Брадър да им плати наема.
Това момиченце заради един наем ли се излага newsm78

Не иска Биг брадър да и плати наема, а от нейните пари да се даде на съквартирантката и
А с онези хиляди, дето ги изкарва, не можа ли да си плати наема и сметките.
Въобще тези хора, не усещат ли, че стават за смях. Дребни душици с мания за величие.

Явно докато е в къщата не може да разполага с парите си навън
Знам ли
Не знам защо толкова нападателно реагираш за нещо незначително
В крайна сметка става въпрос за нейните пари, не за нечии други
Ти къде видя да и правя сметка на парите. Учудващото е че след направени изказвания колко пари изкарва, чака на хонорара от ББ за да си плати наема....което ще рече, че първото изказване не е вярно

Ти си разбрала, че става въпрос за хонорара на Биг брадър, а аз за парите и от участие

Общи условия

Активация на акаунт