VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 3 /24.09.- 30.09.2018/

  • 104 676
  • 3 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 482
Благодаря за темата.

Довечера ли ще гонят? Още си мисля, че ще е Диона или Ричи, а не Кулагин (въпреки огромния вот срещу него във Фб).
Аз пък си мисля, че стилистите и гримьорите са длъжни да правят каквото им се казва (могат и да откажат и да се намери друг на тяхно място, който ще приеме). На мен на няколко пъти фризьорки са ми правили неща, които изобщо не съм искала (като например бретон от средата на главата - харесва ми да имам бретон, но не такъв - въобще не би ми дошло наум да поискам да ме подстрижат така. След това половин година ходих със забодени черни фиби по цялата глава, докато израсте) и затова вече много внимавам и почти не ходя.
Имам приятелка, която обичаше да си очертава очите колкото се може по-силно и беше убедена, че иначе е грозна. Така че това е - кой както се харесва.
 

# 31
  • София
  • Мнения: 3 715
Абсолютно съм съгласна с твоето мнение. От къде на къде ще решава някой на мен какво да ми направи. Ок, съвети приемам и се вслушвам в тях в 90% от случаите кое би ми отивало и кое не, ама да ме прави по свои стил и подобие, че и да ми откаже нещо - ай сиктир, бол с фризьори, гримьори и т.н Една фризьорка не можеше да прави леки къдрици и искаше да ми направи кукленски букли, които щели да се отпуснат след няколко часа /и това точно преди да кумувам/ ми аз кво, няколко часа да се крия в колата ли, докато почна да приличам на човек. Laughing Много са като нея, предвид, че всеки втори гей и всяка втора мадам кифла вече си има салон за красота. Професионалиста прави каквото поиска клиента и спазва тънката граница до къде може да налага стила и мнението си... Чак не мога да повярвам как защитавам тази персона, която не мога да понасям по тв, ама на черното бяло не може да каже човек. В професионален план не могат да го бутнат.
Забравих да благодаря за темата на smileys. Flowers Hibiscus

Последна редакция: пн, 24 сеп 2018, 09:54 от Десислава``

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Къде правят хубав балеаж?За Алфатар-Силистренско питам.......шегувам се!

Какво ви е мнението за Розмари?На мен ми изглежда да е много възпитана и непринудена

# 33
  • Мнения: 47 981
Надявах се някой да покаже още гримове на Кулагин.
Не знам койе излезе. Все тая е.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз съм за Ричко. Отивам да провя мекички да го посрещам довечера.

# 35
  • Мнения: X
От приятелки съм чувала,че гримът при мис Бони е 100-150 лева,не знам защо Кулагин взима по 400?!
Но си е добър,да Simple Smile
На мен много ми харесва начина на обличане,точно в стила на Гарет Пю Heart

# 36
  • Мнения: 4 181
Чудя се, Кулагин по същия начин ли разговаря с клиентите си? Или е лицемер /по негово разсъждение/
Защото аз смятам, че човек трябва да е по-тактичен и да знае кога какво да каже и по какъв начин да го каже.
Притеснявам се за него, ще вземе да си изгуби клиентите и да му се наложи да стане лицемер.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 37
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Хайде, почвам ги, РичЬе, за теб със сладку и сиРни, нал тъй?


# 38
  • Мнения: 6 469
В паузата наминавам .. Глявам,гримирали сте се... Бравус!
Аз лично разговарям с някой,точно както му подхожда.
Розмари ми е като пусната отнякъде. То горкото не знай дей ..Нито разбира ситуациите/ визирам ситуацията с шегата покрай Веселин ли беше/ ,нито може се обоснове разбираемо...за нас,а и за тези в къщата.
Все ми е едно кой ще излАзи..
Но Кулагин ще липсва.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 197
Благодаря за темата!
Коть такоа

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
И аз я виждам Розмари ошашавена на моменти,особено покрай кавгите.Като че ли и не разбира българския ни темперамент.Понякога ми е жал за нея

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 546
Чудя се, Кулагин по същия начин ли разговаря с клиентите си? Или е лицемер /по негово разсъждение/
Защото аз смятам, че човек трябва да е по-тактичен и да знае кога какво да каже и по какъв начин да го каже.
Притеснявам се за него, ще вземе да си изгуби клиентите и да му се наложи да стане лицемер.
Stuck Out Tongue Winking Eye

Е,не видя ли във видеото със Златка,  колко е любезен?😁😁

# 42
  • Мнения: 4 181
Чудя се, Кулагин по същия начин ли разговаря с клиентите си? Или е лицемер /по негово разсъждение/
Защото аз смятам, че човек трябва да е по-тактичен и да знае кога какво да каже и по какъв начин да го каже.
Притеснявам се за него, ще вземе да си изгуби клиентите и да му се наложи да стане лицемер.
Stuck Out Tongue Winking Eye

Е,не видя ли във видеото със Златка,  колко е любезен?😁😁

Не, изпуснала съм. Ще потърся...

# 43
  • Мнения: 1 589
Кулагин в едни по-ранни години:
Скрит текст:

И един заядлив пост към Николета Лозанова, мерят си...кремовете. До неговата скъпа козметика, която му е подарък, има картичка с любопитен надпис ''...мило, съжалявам, че няма да бъдем заедно..."
Скрит текст:

# 44
  • Мнения: 25 737
Благодаря за темата!
Коть такоа
Ан тъй. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт