Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 28

  • 18 119
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 374
Моски, и на мен честно казано са ми интересни и те. А фактът, че нашите липсват в анонса и в промото ми навява мисли, че ще ги гледаме стабилно. Grinning

# 46
  • Мнения: 9 622
Моски, с две ръце съм за операционните, може по отделно или заедно да разрешат някой случай.

# 47
  • Мнения: 4 059
Ама аз стоя мирно и кротко, а вие ме закачате Animal Joy Cat че сте гаднииииии

# 48
  • Мнения: 9 374
Ама аз стоя мирно и кротко, а вие ме закачате Animal Joy Cat че сте гаднииииии

Продължавай в същия дух. Joy

# 49
  • Мнения: 12 406
Доц, ти стоиш мирно и кротко, но съзнанието ти се бунтува. Сподели си,ще ти олекне Joy

Майче, вчера се сетих как Марио в първите епизоди на пети сезон вършееше из операционните, какъв прекрасен лекар и хирург е, липсва ми. А Зорница от началото на сезона набоде Банков и само си завъртя опашката (по Врабчев) в операционната. Време е да среже някой бъбрек.

# 50
  • Мнения: 737
Ех толкова чаках да обсъдим анонса, а то пак няма нищо за обсъждане поне не и за нашите. То вчера вече обсъдихме косите и брадите за днес остават гърбове и бицари.
Наистина липсват медицинските случаи. То вярно Огнянова досега само едни топки е оправила.

# 51
  • Мнения: 9 622
Наистина липсват медицинските случаи. То вярно Огнянова досега само едни топки е оправила.
Ама доцентски Joy:

# 52
  • Мнения: 4 059
Моски, не ме дразни, че ще намеря и нещо лошо за нашите в инцидента на Хинова Animal Joy Cat  аз все още си мисля за сцената от петък Animal Joy Cat ама в този анонс не виждам нашите, или ги игнорирам, не знам. Гневът или прошката ще бъдат движеща сила? това малко ме притеснява, но си мисля, че е за Банков и фамилия. На утрешния анонс ще се изкажа пак. До тогава съм кротка и позитивна Animal Joy Cat

# 53
  • Мнения: 2 282
И аз щях да кажа същото.Едни, ама най-важните, направо заслужава допълнителен годишен отпуск. Joy

# 54
  • Мнения: 4 059
Москита днес първо ме захапа за черната коса, после за позитивизмът ми Animal Joy Cat не остана друго, с което да ме провокираш, слава богу Animal Joy Cat

# 55
  • Мнения: 12 406
Москита днес първо ме захапа за черната коса, после за позитивизмът ми Animal Joy Cat не остана друго, с което да ме провокираш, слава богу Animal Joy Cat
Винаги мога да те ям за котките-емотикони Joy

# 56
  • Мнения: 2 123
Искаше ми се Банков да страда преди Ева да умре, когато тя научи цялата история и не как забремени Зорница и после тя направи аборт, а как се представи на всички като вдовец Animal Smiley Cat това е за другата тема.

На мен не ми се искаше Ева да страда поради същите причини. Достатъчно разбра. На германското магаре му предстоят страдания

# 57
  • Мнения: 4 059
Москита днес първо ме захапа за черната коса, после за позитивизмът ми Animal Joy Cat не остана друго, с което да ме провокираш, слава богу Animal Joy Cat
Винаги мога да те ям за котките-емотикони Joy
Това е нещо ново Thinking

# 58
  • Мнения: 12 406
Еми Доц, нали знаеш, че мразя котки, пък като няма за какво да те зачекна, все ще си изсмукам от пръстите нещо Kissing Heart

И аз заради Ева не искам да научава за всички свинщини на мъжа си.

# 59
  • Мнения: 2 282
Моски, моля те използвай някоя по-мека дума от мразя.Горките животинчета. Joy
Отивам да си гушна моите. Cry Joy

Общи условия

Активация на акаунт