Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 28

  • 18 237
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 374
Дрийми, споделям напълно твоето мнение - недовършена ми дойде и на мен тази сцена и исках да ги видя в последните минути от епизода поне как стоят един до друг и Зори се е гушнала в него. Уви, това беше, но все е нещо. Някаква стъпка напред е.
Те тогава си крадяха моменти, защото се криеха. Беше си вълнуващо да ги гледаме така, все пак любовта им тепърва се зараждаше. Сега вече няма от какво да се крият, а и са на по-горно ниво във връзката и в един особен период, който ми се иска да отмине колкото може по-бързо. А толкова хубави бяха във втори епизод, точно такива, каквито искам да ги виждам.

Последна редакция: сб, 29 сеп 2018, 00:25 от yanitsa.s

# 676
  • Мнения: 1 358
Мъжът ми точно днес реши, че му се ходи на кино, час преди епизода. Изгледа ме доста странно като му казах, че тази вечер ще има сцена в сериала, която ми е важна да видя. По погледа разбрах, че ми е поставена диагноза „Ти не си добре, хващай си чантата, излизаме“ Smiley
Но като гледам се радвам, че излязох, изпуснах една минута ефирно време.
Ще мога ли да споделя, че напоследък нещо тръпката ми се губи. Сезонът не върви така, както се надявах. Нещо изгубих и желание да пиша (въпреки че вашата компания ми е изключително приятна, това не се променя, и за сметка на това ви чета с кеф)- хем нямам мотивация, хем си мисля да не обидя някой.
Но все пак с два реда ще кажа, че се дразня как виждаме някакви изядени сцени, по половин реплика. Не стига това, ами и в един епизод имаме едно, a в друг- друго. Имам усещане за лек полъх на шизофрения от страна на екипа, мое мнение.
Липсва ми Тони и на мен, липсват ми и М и З, без техния сегашен сателит Б. Липсват ми хубавите моменти и разпалените дискусии покрай 5 сезон.  Засега мога да кажа, че спокойно мога да ходя на кино, без да ме е яд.

П.С. Марио все пак не можа да й обещае, че няма да се разделят. Не ми хареса това. Но не го виня, ни най-малко.

# 677
  • Мнения: 12 463
Дистанцирането, недоверието, страховете са неща, които много тровят взаимоотношенията. Но днес и двамата разбраха малко по-добре другия. Полека лека ще се върнат един към друг. Досега разбирахме, че Марио много я обича, видяхме днес, че и тя го обича много, стабилизирана е, пациентите вървят към изписване Joy

# 678
  • Мнения: 9 374
Официалното изписване е на Панчарево. Joy Aйде по-бързо да се възстановяват, че има недостиг на легла. Joy

# 679
  • Мнения: 12 463
Яни, протакат ги умишлено. Просто са им създали такава връзка и отношения,че трудно могат да им измислят истинска да не говорим за продължителна драма. Неслучайно през лятото не можехме да измислим какво ще ги тормози. Реално Банков не е проблем от известно време ама задържат драмата. Посше сдобряването ще е ефектно Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 9 374
Oхх, Моски, ще взема вече набожна да стана, на всички богове ще се моля, ако трябва, само и само по-бързо да ги оправят нашите хора и да видим едно красиво сдобряване. Joy

Мммм, нещо липсва. Гифчета нямаме. Майчето се загуби тук и отиде то. Confused

# 681
  • Мнения: 3 269
А толкова хубави бяха във втори епизод, точно такива, каквито искам да ги виждам.
Прекрасни 😍 Толкова пъти ги гледах тия сцени, не мога да им се нарадвам. Да взема пак да ги изгледам 😊

# 682
  • Мнения: 12 463
Те и днес бяха прекрасни, ама вие сте си навили на пръста, че искате да ги виждате я точно определен вид и все ще сте разочаровани, да знаете. Оправете си чакрите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 683
  • Мнения: 9 374
Eй така...да си припомним. Grinning Heart Eyes Като за лека нощ. Wink


# 684
  • Мнения: 4 059
Любимо в този епизод ми е как Зорница хвана Марио да не набие Цонев още преди той да е тръгнал да става. Все едно знаеше какво ще последва. Animal Heart Eyes Cat

# 685
  • Мнения: 3 269
Досега гледах няколко пъти цялата сцена със скандала и после под покрива. Само на мен ли ми се струва, че пак нещо липсва - все едно се е случило нещо, но ние не сме видяли.

Когато последно видяхме М и З, Марио се жалваше на Ина, че Зорница не изразява категорично позицията си. Е - днес я изрази. После буквално каза на Банков, че не може да живее без нея и се надява тя да дойде на себе си отново. Ами тя ясно му показа, че го обича и иска да е с него.
И вместо да се успокои, Марио се вцепени. Защо? Какво се промени от предишния епизод с тях до сега, та Марио да стигне до състояние, в което не може да й обещае, че няма да се разделят. Ами че в края на сцената тя така отчаяно се сгуши в него и тихичко заплака 😢 Трудно ми беше да повярвам, че Марио няма поне да я прегърне 😭

# 686
  • Мнения: 1 358
Не знам дали тези, които пишат анонсите са на три ракии, но почвам да си мисля, че сценаристите, отговорни за техните сцени, са на поне десет големи Smiley След като вече и във Фейса не коментират Огнянова със същата жлъч, а се пита дали има биполярно разстройство, смятай Smile

# 687
  • Мнения: 4 059
Искам рибешки целувки!

# 688
  • Мнения: 3 269
Доци, аз искам някакви целувки. Каквито ще, където ще - нямам претенции.
Дано сега не ни завлачат пак нанайсет епизода без никакво развитие 😡

# 689
  • Мнения: 9 374
Според мен сценаристите са не само на десет големи, ами по-скоро те имат биполярно разстройство и ги пренасят върху Марио и Зорница. Joy А колкото до Зорница - днес тя е адекватна и няма за какво да я плюят, нали е постъпила достойно. Grinning Във вторник с нова сила ще я почнат. Joy

Моски, ние чакрите ще си оправим, ама аз специално съм много нетърпелива вече. Тая нетърпеливост ще ме убие, не е добре така. Joy

Общи условия

Активация на акаунт