Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 28

  • 18 238
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 9 563
Изгледах по нощите епизода. Днес ще го направя отново, защото ми се губят някои моменти, не с нашите.
Искам обаче да кажа, че съм леко разочарована. Значи драмата между МиЗ я развиха много добре, развиваха я цели 10 епизода. Имам чувството, че сдобряването им ще се случи за 5 минути общо, в следващите 10.
Дразни ме това и други неща ме дразнят, но тях в скрит текст, че не са по темата.
Да карат ме да застана пред екрана, за да разбера какво се случва, но го няма удоволствието, няма го приятното очакване, вълнението. В момента гледам единствено заради Велислав и Диана.

Марио, мойто момче, сърцето ти идва да те покани да обядвате заедно, а ти дори не я отразяваш. WTF. Толкова е глупаво и плоско, че няма накъде. До вчера беше готов да ходи и да се обяснява на Банков, днес дори не се обърна към нея. Продължи да гледа монитора, все едно тя не съществува.
Иначе на покрива ми харесаха, но някак нямаше дълбочина в това, което се случи и думите, които си казаха. Все едно цялата сцена беше между другото.
Защо смениха хората, които пишат тяхната история и сложиха тези най некадърните?

Скрит текст:
искам да кажа, че не ми харесва факта, че всичко в сериала се върти около Банков

# 706
  • Мнения: 4 059
Напротив, харесва ми играта на Диана, просто не искам да виждам Зорница разплакана. Усмивката от втори епизод ми липсва.

Марио веднъж ѝ каза, че не може без нея, на Ина се оплака, на Банков каза, че тя му е сърцето, а когато тя го попита нали няма да се разделят, той не каза НЕ, НЯМА. На мен пък вчера много ми заприлича

# 707
  • София
  • Мнения: 9 563
Моски е писала с мен
Ами аз не мога да съдя Марио за това, което каза. Ти изхождаш от хипотезата, че Зори му е казвала, че го обича, че му го е показвала. Дотук добре, случвало се е, но се появява доцента и същата тази Зорница вече я няма. Има една друга, която ходи след Банков, да, за да изрази съчувствие, среща се с него в гората, ходи при жена му, тази Зорница, която сваля пръстена си,  крие от Марио, стои на прозореца и гледа Банков и Ева......
Е, мисля, че е нормално да му се иска Банков никога да не се е връщал, защото неговото връщане му отне онази другата Зорница.

Ди, Марио е честен. Това е. В момента е объркан и не знае какво да прави. По добре ли е да кажа всичко е наред, когато нищо не е наред между тях.

Последна редакция: сб, 29 сеп 2018, 09:41 от rosita_ta

# 708
  • Мнения: 4 059
Защо пък да не може да ѝ каже, че му трябва време да свикне със ситуацията, но ще се справят.
Прилича ми на сцената на покрива, когато ѝ обещаваше, че ще намери начин да каже на Тони за тях. Animal Smiley Cat

# 709
  • Мнения: 12 463
Роси, да, съгласна съм с теб напълно. Аз не го съдя, разбирам го, исках да кажа, че думите му, че иска да не се е връщал показват, че му е трудно и не може още да се справи със ситуацията. И от тази гледна точка за мвн е разбираемо, че е резервиран и че не се е хвърлил на врата на Зорница. Той го каза много точно - трябва му още време. И на него, и на нея, за да се нагодят със нещата, за да не подскача всеки път, когато Зорница е около доцента, за да не му прилошава ако тя трябва да оперира с него и т.н.
Ще се оправят. В моите очи и двамата се борят мъжки с обстоятелствата и имат желание да ги преодолеят.

# 710
  • Мнения: 6 161
Марио беше доста обран, отиде при нея да я подкрепи, но беше дистанциран.
Той чака да се върне неговото момиче.
Това, че Зори най- после реши да декларира чувствата си , е крачка в правилната посока, но това се доказва с поведението.
До сега 10 епизода имаше едно преглъщане, влажни погледи и спонтанно набутване между шамарите при сем.Банкови.
Даже когато Цонев влетя в залата при Ева ,Зорница пак се беше залепила за прозореца и гледаше мокро. Това че била много състрадателна започва вече много да ме дразни , ами защо не помисли и малко за гаджето си , за това какво му причинява.
Тя вече прегоря и дано не е защото Банков/ за сега/ не я иска.
Сега е ред на Марио да и повярва.
Тяхната история до тук не ми харесва, всичко ми се струва излишно пренавито.
Едва ли в реалния живот някой така  ще търси безумен контакт с бившия си, а после ще декларира с думи колко иска да сте си заедно.
Аз не съм толкова телешки добра и състрадателна към всеки, защото това е невъзможно.
Сори за изписването, на телефона съм.

# 711
  • Мнения: X
Ах, Москита, ти майсторе на късия разказ Joy Нали знаеш, че както Майчето обича Теорията, аз обичам Приятели? Марио ми напомни на Чандлър - тъкмо бяха станали гаджета с Моника (а на него това му беше първата истинска връзка) и се скараха. Чандлър реши, че скарването означава късане и край на връзката им. Та на Моника ѝ се наложи да му обяснява, че това е просто скандалче и то не значи нищо Joy Бяха доста мили. Та тук ми е горе- долу същото Heart Eyes

Тъкмо щях да попитам къде е Роси Joy
Роси, ако погледнеш на сцената с обяда от комичната ѝ страна, ще ти допадне. Пак я гледах и пак се смях. Е, признавам, че ако бях на мястото на Зорница, щях да му откъсна...сещате се какво Joy

# 712
  • Мнения: 4 059
На мен ли ми се струва или за историята на Марио и Зорница отделят прекалено малко време и винаги е супер забързано, за да свършат сякаш за 20 секунди и да преминем 10 мин към дисертацията на Хинова, за кърменето на Хинова, за рева на Хинова, че не иска да си гледа детето, а иска да оперира и за куп други неща. Thinking

# 713
  • Мнения: 6 161
Че те ако отделят време , колкото за измисленото кърмене на Хинова, ще им е много трудно да поддържат светъл ореола на Маската. Нали всичко е фон за Неговото участие, а една по- жива история с тях ще го отвее.
Сега сигурно по 15 мин. ще ни занимават с трудностите около спирането на кърмата, може цистит да стане и Владов да трябва да я цепне...

# 714
  • Мнения: 12 463
На мен пък много ми харесаха сцените с Марио, Банков и Зорница. Забелязахте ли, че Марио леко пуфтеше, докато другите се хапеха, Зорница съвсем хладнокръвно накова Банков, и най-много се смях като Зорница си тръгна, а Марио се завъртя леко в стил „бе имаше ли някой тук или ми се е стори само”.
И после в рапорт залата Марио как беше „бате, бате, вземи ме с тебе на супер яката операция” Joy
И изобщо, имаше много яки.моменти вчера. Стрелнатата ръка на.Зорница да спре избухващия й мъж също беше много добра Grinning

Доц, нещата стоят така. Банков е главният герой в този сезон. Факт, който е крайно време просто да приемем. От останалите истории нашата е една от най-разказваните. Марио и Зорница ги е нямало мисля досега само в един епизод, два макс. Това че на нас не ни стига е съвсем различно Grinning Хинова и Мазов.ги нямаше изобщо в първите епизоди и е нормално сега да им дадат малко повече време, за да наваксат с историята. А пък феновете на Боби и Инс могат да се гръмнат, те се появяват супер  откъслечно.

# 715
  • Мнения: 4 059
Не съм съгласна. Да приемем, че миналия сезон нашите бяха водеща история. Пак екранното време не беше толкова,, колкото на робота Банков в момента, а Калин и Наталия се убиха да ги дават тогава, във всякакви любовни конфигурации.

# 716
  • Мнения: 12 463
Доц, миналият сезон първите 20-рина епизода се скъсваха да дават Марио- с брат си, като хирург, с Огнянова. Самоят Велислав си каза, че е снимал без почивен ден.
Просто на нас ше ни стигне ако епизодите са като този с Тони - съотношение 80:20 в полза на нашето трио. Няма как да стане. И да се ядосваме, и да не се, така ни я разказват историята. Simple Smile

# 717
  • Мнения: X
Моски, и да са само 20% за нашите, пак ще ни стигне. Щото след оня епизод, където даже не бяха 80% те, Тони не се е вясвал 5 епизода. Без нито един процент.

# 718
  • Мнения: 3 269
Аз вече мрънках за ефирното време на нашите и мнението ми по въпроса е непроменено. В 3 от 12 епизода изобщо ги няма, а в около 6 от останалите 9 не знам дали и по 2 минути им се събират. Щеше да е ок ако като в миналия сезон, след паузата с една сюжетна линия се наваксва с нея. Случаят сега не мисля че е такъв. Ясно, че Банков и истеричния Дядо Мраз са централни образи. Обаче май само Фотев и Ненева виждаме по-рядко. Само че сцените на Фотев, макар и редки, са дълги.

Другото, което не ми харесва, вече го казахте - начина, по който са написани сцените на М и З. Сякаш между другото, да оправдаем хонорара на актьорите. И на мен вчера ми липсваше дълбочина. Диана и Велислав изиграха прекрасно ситуацията, но тя беше недовършена. Ако бяхме като в 5-ти сезон, щях да съм убедена, че ще видим завършека й в следващия епизод. Но по начина, по който сега се подхожда, караме с пълна газ към девета глуха.

И да си финализирам сутрешното излияние 😆. За мен това, което Милошев определя като най-доброто, поне до момента, е накъсано, повърхностно и слабо откъм задачи към актьорите.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт