Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 28

  • 18 205
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 628
Ама каква зависимост - тя ги подобрява, те я развалят Joy

Дрийми, аз чакам зарята, ама гледам да не го мисля и просто да се радвам на епизодите.


Дона днес ли щеше да гледа Димитър?

# 91
  • Мнения: 3 269
Зарята ще дойде, когато Марио приеме присъствието на Банков и спре да го прави на въпрос. Едва тогава ще се осъзнае и ще се върне стария Марио.  Този, когото чакаме, който гледа Зорница все едно ще я изяде 😍

# 92
  • Мнения: 9 628
Щом Бенито се подстриже ще знаем кога ще е Joy

# 93
  • Мнения: 4 059
Ееееее Донаааа, искаме снимки Animal Heart Eyes Cat

# 94
  • Мнения: 9 374
Щом Бенито се подстриже ще знаем кога ще е Joy
Mи тя от средата на август е подстригана. Дали можем ли да го очакваме скоро? Grinning

# 95
  • Мнения: 4 059
Щом Бенито се подстриже ще знаем кога ще е Joy
Mи тя от средата на август е подстригана. Дали можем ли да го очакваме скоро? Grinning
Не
То с тяхното време, това може да се случи и в края на сезона, сега само да са използвали топлото време Animal Smiley Cat

# 96
  • Мнения: 9 374
Не
То с тяхното време, това може да се случи и в края на сезона, сега само да са използвали топлото време Animal Smiley Cat

Браво бе, оптимист. Joy Така ще кажеш ти. Grinning

# 97
  • Мнения: 4 059
Ее Animal Smirk Cat очаквам го в края на сезона, че като го покажат другата седмица, да съм изненадана и да ми е хубаво. И тук важи това правило Animal Joy Cat

# 98
  • Мнения: 9 628
Ди, прочем мислех си същото, видяхме че не снимат последователно и наистина може да са снимали възползвайки се от хубавото време  Joy

# 99
  • Мнения: 4 059
Ееее, видя ли, очтимистката? И други мислят като мен Sunglasses

# 100
  • Мнения: 2 282
Аз не съм съгласна, но ще те оставя да си черногледстваш на спокойствие. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 101
  • Мнения: 9 628
Е не очаквам на края на сезона, но може и другата седмица да е сцената Grinning
Ще е след като Ева умре, в това съм убедена

# 102
  • Мнения: 9 374
Аз не съм съгласна, но ще те оставя да си черногледстваш на спокойствие. Stuck Out Tongue Winking Eye

А така, ти си мой човек! Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

И аз съм съгласна, че ще е след смъртта на Ева. Хубавото време мисля, че няма общо, то хубаво си беше и до днес. Grinning

# 103
  • Мнения: 3 269
Аз не мисля че ще е в края на сезона. Тази седмица или най-много следващата.
Предвид че 5-ти сезон свърши със Зорница хванала букета, логичен край на настоящия ще е сватбата. Още повече пръстенът показва, че сценаристите не са игнорирали тази сюжетна линия Simple Smile за наша радост 😊

# 104
  • Мнения: 12 424
Теорията за сцената да е в края на сезона издиша, тъй като Тони вече спомена романтична изненада. На два пъти. Подготви ни, че скоро ще има такава.

Общи условия

Активация на акаунт