Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 28

  • 18 174
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 628
Само се моля сватбата им да е малка, нестандартна, може да имат обети, да не е помпозна, защото не би отивало на никой от двамата.

# 106
  • Мнения: X
Само се моля сватбата им да е малка, нестандартна, може да имат обети, да не е помпозна, защото не би отивало на никой от двамата.

Ще им пратя сценария за сватбата в родопското село. Да се придържат стриктно.

Оооххххх, девойкииии!
Групата на Димитър за импро театър също е мноооооого добра! И той е мнооооого добър!

И не е, защото съм пристрастна - другите, с които бях, също се смяха :blush
Страхоооотни! Сега съм така заредена ооооооо! Ооо!

# 107
  • Мнения: 9 374
Само се моля сватбата им да е малка, нестандартна, може да имат обети, да не е помпозна, защото не би отивало на никой от двамата.

И аз не вярвам да направят нещо голямо, даже не мога да си представя Зорница в някаква огромна бяла рокля. По-скоро ще е семпла, като самата нея, ще си поканят само най-близките и така.

# 108
  • Мнения: 9 628
Дона, разказвай де Grinning

Яни, оооо, да, никакви такиви подобни рокли, нещо семпло и нежно.

# 109
  • Мнения: 4 059
Ееееее да не се пошегува, човек Animal Joy Cat ще го изядете. Не мисля наистина, че ще е в края на сезона, но няма да е тази седмица.

Дона, чакаме подробностиииии

# 110
  • Мнения: X
Добри бе, ей!!!!
Майче, то какво да разкажа - талантливи са, бива ги в комедията, дори те самите много се забавляват с това, което правят. Нашият човек е страхотен, ммого естествен и непринуден и прави смешни физиономии Joy (аз имах известни притеснения дали го бива и дали пък няма да се разочаровам), той се скъса да се смее на импровизациите на другите - те правят кратки истории по 2-3ма човека и останалите  гледат. После се сменят и така.
То е малко трудно се разкаже какво е. Жалко, че тези специално играят по-рядко.
Не знам какво друго да напиша, ентусиазирана и заредена съм

Малко снимки от края (по време не шоуто не посмях да снимам, макар че нямат против).
Ехххх, девойки - французойки.....
Blush
И пак казвам, не е защото съм пристрастна!
А, нещо смешно - излизат петима на сцената и всеки трябва да бъде герой от различен жанр филм. Казват жанр и питат публиката кой от актьорите да го изиграе. И като стигнаха до сапунка, един мъж директно извика -Митака!!!!! И друг - е, той, кой друг? И нашият - аааа, не е сапунка, кино е - и се смее Joy

Отсега започвам да ви записвам за следващия път - само казвате на Митака групата ли искате да гледате или другата Stuck Out Tongue Winking Eye




# 111
  • Мнения: 9 374
Момичета, показвам ви нагледно какво ще й се случи на Ди, всеки път когато почне да лее "позитивни" мисли в темата. Joy Това сме ние:
Скрит текст:

# 112
  • Мнения: 9 628
Дона, радвам се, че си се насладила на вечерта Simple Smile

Дънките на Димитър:

# 113
  • Мнения: 4 059
Супер, Донче! Димитър с тези дънки пак! Защоооо? Ще трябва ясно да се гледа, с обяснения не става Animal Joy Cat на живо ще се смеем и ще отида да го замоля да му оправи гардероба, тя и ризата пет размера по-голяма Animal Joy Cat ако може на първи ред да сме, когато купуваш билети Animal Joy Cat


Яниииии Animal Joy Cat поне съм сладка, макар и оцъклена Animal Joy Cat а ти имаш много безсърдечен поглед Animal Joy Cat почти като моя, докато искам Банков да страда Animal Joy Cat

# 114
  • Мнения: 9 374
Яниииии Animal Joy Cat поне съм сладка, макар и оцъклена Animal Joy Cat а ти имаш много безсърдечен поглед Animal Joy Cat почти като моя, докато искам Банков да страда Animal Joy Cat

Ми безсърдечен ще е, като си пресолила манджата. Joy Що се отнася до Банков и двете гледаме по един начин. Joy

# 115
  • Мнения: X
Майчее, то да бяха само дънките - и ризата не занм кой му я беше подарил. Май само кецовете бяха неговия размер Joy
Абе и така ме радва Simple Smile има талант и усмивка Simple Smile
Този човек трябва да прави комедия.

П.С. Колегите му също са страхотни

# 116
  • Мнения: X
Супер, Донче! Димитър с тези дънки пак! Защоооо? Ще трябва ясно да се гледа, с обяснения не става Animal Joy Cat на живо ще се смеем и ще отида да го замоля да му оправи гардероба, тя и ризата пет размера по-голяма Animal Joy Cat ако може на първи ред да сме, когато купуваш билети Animal Joy Cat


Яниииии Animal Joy Cat поне съм сладка, макар и оцъклена Animal Joy Cat а ти имаш много безсърдечен поглед Animal Joy Cat почти като моя, докато искам Банков да страда Animal Joy Cat

Ди, купуват се на място и всеки сяда, където му е кеф.
Лвко ме е страх да ида с теб - ще ме изтъпанчиш пак до него Joy

П.С. Нали не сте забравили кой е водач на движението  "Да набием Банков, че да страда"? Sunglasses

# 117
  • Мнения: 9 374
Доне, по-добре да са широки, отколкото да са по-тесни от моите. Joy

Кой беше водачът, че наистина забравих? Ти ли? Joy

# 118
  • Мнения: 12 415
Мине не мине и биете Банков Grinning
Оставете човека, той ще научи истините за живота по трудния начин без бой. Grinning

# 119
  • Мнения: 2 282
Ооо записвам се и аз за следващия път.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт