Лунна диета - старт 11.06 от 21.26

  • 4 464
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 237
С вас съм . PeaceНякой знае ли , в каква фаза е луната , че най- добре ми действат пълнолунието и новолунието ? Успех на всички гладуващи!
пълнолуние Peace
Благодаря ти s_vasseva!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз съмс вас момичета
Надявам се на по-добър успех и от миналия път-1кг

# 17
  • Мнения: 1 269
Присъединявам се! Peace

# 18
  • Мнения: 1 765
Включвам се и аз, за пореден път, но дано този път ВЕЧЕ  е успешен, защото много ще си се ядосам... #Cussing out
Не знам как е с вас, но аз винаги си намирам причина да го отложа за следващия път, като изключим, разбира се случаите, когато просто забравям... Blush
Този път ще е по-лесно, делничен ден, залисана в работа, току виж съм издържала...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Пишете ме и маен.За пръв път ми е и съм страшно нахъсана Mr. Green

# 20
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Хайде и аз в кюпа. На зелева супа съм 4 ден Sick, но смятам да полунувам малка, ееехххх дано да е от полза и най важното, дано устискам Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 814
И аз ще лунувам Flutter

 Flutter.
Хайде и аз в кюпа. На зелева супа съм 4 ден Sick, но смятам да полунувам малка, ееехххх дано да е от полза и най важното, дано устискам Rolling Eyes

И аз смятам да си направя този бъркоч Crazy. За 4 дена какво си свалила?

# 22
  • Мнения: 1 183
и аз съм с вас! Peace

# 23
  • Мнения: 1 704
 Grinning включ и от мен. 3ти ден съм на зелевата, утре лунна и ако не видя ефект във вторник сутрин ще отида да изпия една голяяяяяяяма студена бира с пържени картофки и майната им на диетите  #2gunfire

# 24
  • MUC
  • Мнения: 297
Хайде и аз. Първия път не издържах докрай, но пак имаше ефект, и то към кило. Не го задържах обаче  Banghead После два уикенда поред бях при приятеля ми, а с него се отприщваме на готвене и ядене, като сме заедно  ooooh! Та сега с нови сили...

Стискайте палци, че последните дни наистина се оядох  Joy

# 25
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
И аз се присъединявам . Чакам да ми донесат книгата  на   Майкъл Търмънд и да видим какво ще стане

# 26
  • Мнения: 174
Скачам и аз с вас на луната Hug

# 27
  • Мнения: 83
аз пък я имам записана от 11.06   20:04   ??????????? ooooh!

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877

[/quote]

И аз смятам да си направя този бъркоч Crazy. За 4 дена какво си свалила?
[/quote]


 Да ти кажа чесно нямам кантар вкъщи, но на 15-ти малката е на консултация и ще видим за кво иде реч, но определено има полза, по дрехите съдя Grinning

# 29
  • Мнения: 339
Здравейте  Hug
Който има GSM Series 60 (Нокиа 3230, N70, 6600, 6680...) може да си инсталира безплатна програмка за фазите на луната и да си проверява лесно кое кога е!
http://mobifunsoft.com/MyMoonCalendar.html
Готина е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт