Декемврийче мина килограмче вече, наближава срещата с малкото човече

  • 35 677
  • 732
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 337
Еуфория16 страхотно изглеждаш.  Само едно много хубаво коремче си имаш. Аз с тия вече 13 кг отгоре отвсякъде преливам. Чувствам се тромава.  Добре,  че мъжа ми е страхотен и ме подкрепя и все казва да не се притеснявам, че като родя ще си влезна във форма, че той си ме харесва независимо дали съм 60 или 80 кила.
От къде поръча нощничкстс?
Аз поръчах 2 в събота, но още никакви новини за тях.

# 526
  • Мнения: 944
Много сладки коремчетаааа Heart
Момичета, и аз не знам да са ми мерили шийката... Нито пък да са ми казвали за плацентата каква степен е. Може би трябва да питам? И всъщност какво е значението коя степен е, това какъв показател е? (може да е тъп въпроса ми, но наистина не съм наясно..)

# 527
  • Мнения: 469
Колко хубави коремчета!!!! Пупу! И моята бебка се дупи така и ми спира въздуха. На всеки преглед е с различно прилежание.
Плацентата не е хубаво да се калцира, защото тогава не може да храни бебето. И аз се стреснах като ми казаха, че е втора степен, но и мен доктора ме успокои, че не е калцирана и няма проблем на този етап. Иначе шийката ми е 3.4, което е доста добре за трета бременност. Дай боже всичко да е наред!

# 528
  • Мнения: 1 976
И аз съм вече +13кг, спрях отдавна да фи мисля, защото ям на половина от преди да забременея и пълнея като луда.  Даже все по-често мм ми се кара, че не се храня достатъчно... Задържам много течности и съм подута, усещам се... но такова е.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 268
Еуфория16 страхотно изглеждаш.  Само едно много хубаво коремче си имаш. Аз с тия вече 13 кг отгоре отвсякъде преливам. Чувствам се тромава.  Добре,  че мъжа ми е страхотен и ме подкрепя и все казва да не се притеснявам, че като родя ще си влезна във форма, че той си ме харесва независимо дали съм 60 или 80 кила.
От къде поръча нощничкстс?
Аз поръчах 2 в събота, но още никакви новини за тях.



Благодаря Елвина.

 Всъщност съм 9 килограма отгоре, без да искам съм написала 8. Но няма значение.

http://magazinmonic.com/noshtnici-karmachki-rodilki-bremenni/nos … pove-p-11195.html

Ето от този сайт я поръчах. Поръчах я в сряда вечерта в петък вече беше в Еконт. Но чак днес стигнах да си я взема.

Моята плацента също вече е степен 1. Ме знам дали е от храната, която ядем и за това се амортизира толкова. Вся пак тя предпазва бебечето и спира разни неща.

Има момичета и с много свежи плаценти. Мисля, че Лаленцето беше с 0 лева все още.

# 530
  • София
  • Мнения: 153
Да се включа и аз с килограмите - до момента съм +8. Взех вече да качвам, последните 2кг направо не усетих кога ги качих, сега се почва..... Дано да закръгля на 10 и до там.

Пускам снимка на тумбака, чудя се само моя бебок ли така ме разтяга?! Направо ми спира въздуха като вземе да ми се дупи така.... (сори за чорапогащника, специално за разширените вени е и го нося нон стоп..)




Моят е същия на моменти 😊😊😊😊

# 531
  • Мнения: 1 976
И моята тумба на моменти се криви така Simple Smile

Еуфория, няма какво да те тревожи, не можеш да го контролираш. Аз също се водя 0-лева. Каквото такова, Божа работа.

# 532
  • София
  • Мнения: 6 010
Да, моята беше 0 степен в 32 г.с. точно, но доктора каза, че сме я съхранили свежа с инжекциите. Затова и скоро ги спирам за да се даде сигнал на тялото, че вече плацентата си в свършила работата и да започне да старее.

Много хубави коремчета сте показали всички! И моят младеж така се дупи и ми криви симетричния корем Smiley
Онзи ден си правихме фотосесия и няколко минути го чакахме да се успокои, че да стане снимката.

MegaMoon, на нас на последната ФМ ни дадоха много хубава снимка на личицето, но аз като го видях на екрана помолих съпругът ми да снима с телефона и доктора каза, че ще ни принтира. Според мен е хубаво да си поискаш, че докторите това гледат по 100 пъти на ден и едва ли им прави много впечатление.

# 533
  • София
  • Мнения: 1 395
Carrie^ кога ви е датата?

С килограмите бях +15 в 7ми месец и от няколко седмици кантарът ни не работи. Вкъщи ме бъзикат че аз съм го счупила Grinning

Педиатър в София съм уговорила - д-р Кацарска в 7ма поликлиника, тя сега е личен и на каката и баткото. Харесва ми че страни от антибиотици, а за кърмене и захранване ще видим как ще е.
Като бебета каката и баткото бяха при д-р Андонова в Х. Димитър. Мисля че беше страхотен лекар и дори останахме при нея с години след като се преместихме от квартала и въпреки че ни беше неудобно да ходим дотам.
За мен при педиатър е много важно изчакването, или по-скоро да няма такова. Не бих записала детето някъде, където ще кисна с него или с количката отпред заедно с тълпа кашлящи, кихащи и всякакви други болни. При д-р Андонова през лятото даже изчаквахме отвън на слънце, чукваме й на прозореца като сме там и ни викат с предимство като следващ пациент. Сега при д-р Кацарска си има часове, които обаче се и спазват, най-много 5-10мин да почакаш с количката в коридора.

# 534
  • Мнения: 1 229
Оха, прекрасни бременни коремчета сте показали! Като гледам снимките, моето ми изглежда доста по-малко. Иначе и моето коремче се криви и заема някакви смешни и странни пози, много е забавно за наблюдение, а като усещане е несравнимо. Всъщност скоро казах на мъжа ми, че с корема си няма да свикна, понеже ми тежи и не ми е никак удобно, та няма да ми липсва, но със сигурност ще ми е много странно да ги няма движенията. Ама пък как ще се наспя по корем само.Joy

# 535
  • Мнения: 337
Еуфория16 страхотно изглеждаш.  Само едно много хубаво коремче си имаш. Аз с тия вече 13 кг отгоре отвсякъде преливам. Чувствам се тромава.  Добре,  че мъжа ми е страхотен и ме подкрепя и все казва да не се притеснявам, че като родя ще си влезна във форма, че той си ме харесва независимо дали съм 60 или 80 кила.
От къде поръча нощничкстс?
Аз поръчах 2 в събота, но още никакви новини за тях.



Благодаря Елвина.

 Всъщност съм 9 килограма отгоре, без да искам съм написала 8. Но няма значение.

http://magazinmonic.com/noshtnici-karmachki-rodilki-bremenni/nos … pove-p-11195.html

Ето от този сайт я поръчах. Поръчах я в сряда вечерта в петък вече беше в Еконт. Но чак днес стигнах да си я взема.

Моята плацента също вече е степен 1. Ме знам дали е от храната, която ядем и за това се амортизира толкова. Вся пак тя предпазва бебечето и спира разни неща.

Има момичета и с много свежи плаценти. Мисля, че Лаленцето беше с 0 лева все още.


От същия сайт поръчах и аз  😀

# 536
  • София
  • Мнения: 1 268
А ти по телефона ли звънна? Или през сайта?
Пишеше за бързи поръчки и еди какъв си телефон и аз направо звъннах.

Дано дойдат бързо 🤗

# 537
  • Мнения: 337
А ти по телефона ли звънна? Или през сайта?
Пишеше за бързи поръчки и еди какъв си телефон и аз направо звъннах.

Дано дойдат бързо 🤗
Това съм го пропуснала. Поръчах директно през сайта.
Когато дойде - тогава. Все пак то 23.12 има много време.
Аз все още живея с надеждата, че ще изкарам до термин .

# 538
  • Мнения: 337


Ето тези поръчах 😍

# 539
  • Мнения: 1 976
Carrie^ кога ви е датата?

6 декември Hug

Общи условия

Активация на акаунт