WIZZ AIR - 32

  • 60 468
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 221
Последния път, когато купих билети, ги заплатих чрез банков превод. Таксата за превода беше 3 евро, като дори не ги платих чрез моята банка. За мен чрез банков превод е удобно и сигурно, независимо таксата.

# 676
  • Мнения: 697
Вече категорично спрени ли са полетите до Рим Фиумичино? В началото на месеца се бяха появили полети от края на март нататък. Ако е така да се ориентирам към Букурещ .

# 677
  • Мнения: 5 010
И аз това питах тук наскоро, но никой не знае явно. Търсих и в официалния сайт на Фиумичино, но няма инфо и там. Освен да се драсне един имейл директно към Уиз. Впрочем на бг език дали ще отговорят? Преди им бях писала два еднакви имейла - на бг и на английски, и отговориха само на английския..
Имам и въпрос- има ли краен срок за ползване на сумата от Уиз профила, която връщат като резервираш в букинга?

# 678
  • Мнения: 10 620
Съмнявам се, че ще ти отговорят на такъв въпрос. Когато има яснота, ще го обявят официално.
За кредита - в моя профил виждам коя сума до кога мога да ползвам (от кредитната карта Уиз, не от букинг, но предполагам е същото).

# 679
  • Мнения: 316
Ще имам ли проблеми, ако ръчният ми багаж е с размери 45х40, а не 40х30., защото дамската ми чанта е с такива размери....или да си купувам нова?

# 680
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Може и да има...в сручай че те карат да го мериш в клетката , няма да пасне. Не рискувай!

# 681
  • sf
  • Мнения: 10 156
Ако е мека и не е пълна, ще се вмести като я смачкаш.

# 682
  • Мнения: 3 729
Имам и въпрос- има ли краен срок за ползване на сумата от Уиз профила, която връщат като резервираш в букинга?

При мен имаше краен срок, шест месеца от начисляването беше валиден кредитът.

# 683
  • Мнения: 70
Здравейте, може ли някой да ми обясни как мога да си използвам парите които са ми в wizz профила, защото никъде не виждам в резервацията как мога да ги добавя, а имам към 60 евро които искам да приспадна от следващата ми резервация

# 684
  • Мнения: 3 729
В процеса на резервация излиза възможност да платиш с кредита си.

# 685
  • Мнения: 70
В процеса на резервация излиза възможност да платиш с кредита си.
Никъде не ми излиза... излиза ми единствено да се кара ваучер или промоционален код

# 686
  • Мнения: 3 729
В процеса на резервация излиза възможност да платиш с кредита си.
Никъде не ми излиза... излиза ми единствено да се кара ваучер или промоционален код

А, сега, де?!
При мен излезе, но ми пишеше, че веднъж приложен, не може да бъде отменен, т.е. ако не завършиш резервацията, кредитът не се връща.
Да не да е изтекъл случайно?

# 687
  • Мнения: 70
Нее, не е изтекъл, но аз не знам какво да въведа там където изписва че иска ваучер, никъде не виждам какъв е номера на уиз профила ми, съответно този ваучер какъв е.. изписва само номер на акаунта ми а като го въведа не става

# 688
  • Мнения: 4 335
влизаш си в акаунта още отначало и почваш да купуваш билет за себе си, и евентуално още хора, ще излезе по някое време "искаш ли да ползваш кредита"

# 689
  • Мнения: 1 779
Не мога да разбера нещо. Искам да си резервирам най-евтиния базик билет, за който пише, че мога да взема със себе си безплатен ръчен багаж 40х30х18 под седалката. Сигурно ли е, че ще е с мен под седалката или не? Освен него мога ло да си нося нещо като малка чантичка на кръста или малка през рамо?

Общи условия

Активация на акаунт