Празник има малкото мече, на годинка вече е ! Октомврийчета - Тема 13

  • 37 101
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 639
Знаеш ли добър класически хомеопат вв София? Не такъв който лекува с Боарон.

# 91
  • София
  • Мнения: 685
Аз като бях малка и в тийн възраста се лекувах при Антоанета Гужгулова, няма проблем, който да не ми е оправила, сега малкия го лекува Везенков, също съм много доволна, покрай него и на нас ни казва разни неща, дето оставам с отворена уста, много знае и чете, в Хаджи Димитър е, близо ти е, ако решиш ще ти дам тел, консултацията е около час и половина първата, 50 лв.

# 92
  • Мнения: 1 639
Да,давай:) Мерси много

# 93
  • Мнения: 18 678
Мина нашето скромно тържество на порасналото ми бебе. От няколко дни има проблем със съня и днес беше кулминацията. Сън до 3.20 през нощта, после с проплакване до сутринта, а на обяд рева 50 мин., за да спи 40.

За щастие на бабите до вечерта си оправи настроението, но сега пак се върти от половин час и не може да заспи. На прощъпулника вдигна победоносно отвертка. Тортата ми стана много добре, а погачата на майка ми беше уникална.

# 94
  • София
  • Мнения: 18 772
Честиито,Бебси няма да изневери на себе си,Попи нима си се съмнявала:)

# 95
  • Мнения: 1 872
Честит рожден ден на бебси Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 5 623
Бебси порасна. Да е здрава! И да те слушат много с каката. Как мина празника?

# 97
  • Мнения: 18 678
Благодаря ви, момичета!

Миднайт, точно това си мислех. С този рев направи сбит преразказ на изминалата година. Grinning

Неизвестна, мина приятно. Очаквах да е по-неспокойна, а всъщност ѝ беше интересно. За мен беше изморително, защото предните няколко дни не спим добре. Приготовления, въртележка и вечерта бях капнала.

# 98
  • Мнения: 1 872
Бебо се разболя баш на рождения ден. Сополи, температури. Едва вчера живна. А му е тръгнал и още един зъб отдолу. Постоянно си чеше венеца.

# 99
  • Мнения: 18 678
Малдини, да ти е жив и здрав на патерица! И да нямате повече такива празници.

# 100
  • Мнения: 1 639
Ами аз както казах очаквайте включване от мен:) Стани е със сополи, нищо друго засега няма но знаете как "спи" бебе със сополи. Вчера бях много изморена и легнах в хола и резултата беше мъжа ми с бебето на леглото и 3 падания...За 11 месеца веднъж не падна от легло или диван, сега за една вечер 3 пъти. Има цицина на челото. Големия ми син също беше така, като имаше сополи спеше между нас и по някое време на вечерта се изплъзваше от леглото...Той падаше от по-ниско но на плочки, сега Стани от по-високо на паркет...Кво да направя, нали знаете че като на човек му се спи и не усеща кога бебето пролазва до края на леглото, не мога да го дундуркам щото не иска, само на спалнята като легне се успокоява. Оффф дет се вика,
Попи,ЧРД на малката сладка принцеса, да ти е здрава,щастлива и щура:)
Алекс ,мерси за телефона,ще му звънна и ще отида да видим аджеба хомеопатията ще погне ли наистина.

# 101
  • Мнения: 411
Попи, прекрасна торта,получила се е перфектно Simple Smile хареса ли и на малката? И погачата е супер,ще става майсторка Wink Честита годинка,нека бъде жива и здрава,щастлива и дарявана с много любов,както и цялото семейство!
Малдини,честит празник и на теб,много неприятно,че е бил болен точно,на рожденият ден, важното,че вече е по добре, да ви е жив и здрав,щастливо и будно дете Simple Smile
Ема,бързо за минава цицината, неприятно че е паднал толкова пъти,много са пъргави тез бебоци,да минава бързо цицината и сополките.

# 102
  • Мнения: 18 678
Крис, хапна, но като цяло не прояви особен интерес. А стана вкусна, въпреки сивмоличното количество захар и потопените в АМ бисквити вместо в мляко. Сложих повече банани между блатовете и изобщо не се различаваше от тази, която по принцип правя. Е, облиза си пръстите и се омаза де. Grinning

# 103
  • Мнения: 766
Честит рожден ден на всички мъници на патерици!Да са здрави и растат щастливи! Много хубава погача, Попи!

# 104
  • Мнения: 411
Попи,ако не ти е проблем може ли да кажеш рецептата и какви биквити си използвала за тортата, май и аз ще опитам да му направя на него такава,пък за възрастните,ще поръчам друга,защото на дали ще хапнат от бебешката.

Общи условия

Активация на акаунт