Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 110 685
  • 813
  •   2
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние ползвахме "Врати София" - НЕ препоръчвам - не спазиха сроковете, мантажа беше горе-долу. От вратите не съм очкавала кой знае какво за тези цени.

# 436
  • Мнения: 224
Харесах тук едни, които ми препоръчаха
https://www.sanisidro.bg/?fbclid=IwAR16W6o1xjIV2K86w-aOs9BTEZm_c … cZ64ZARLYp07z2A2E

Вратите са български, МДФ, не са кухи а има стериопор между плочите и според една дама от фейсбук групата имат добра шумоизолация. Цената с монтажа и екстрите ще стъпи на 400лв, това е абсолютно максималната цена, която съм склонен да дам.

Има и една друга фирма, която изработва врати в цех в Нови Искъх и хората са много доволни, масивни врати ще ми стъпят на тази цена, но в момента ако поръчам ще могат за края на март да ги сложат, което не ме устройва

# 437
  • Мнения: 3 578
Прозорци, врати, подове, плочки - това са нещата, които се сменят рядко или никога и не трябва да се пести точно от тях. Вратите ги ползваме стотици пъти на ден, ако са некачествени, ще ни скъсат нервите. По-скоро с мебели, техника или бои може да се направи първоначално компромис.
По принцип е така, но никога няма гаранция, че майсторът няма да си остави ръцете при лепенето, фугирането, монтажа. Аз затова се и отказах да сменям входните врати - ще си избера нещо готино, ще хвърля маса пари  ще се падне от готината фирма най-сакатия чирак и после ще ме е яд. Така перфектите ми плочки в банята станаха не толкова перфектно поставени. Та, да, читавият монтаж е много важен.

# 438
  • София
  • Мнения: 180
Харесах тук едни, които ми препоръчаха
https://www.sanisidro.bg/?fbclid=IwAR16W6o1xjIV2K86w-aOs9BTEZm_c … cZ64ZARLYp07z2A2E

Вратите са български, МДФ, не са кухи а има стериопор между плочите и според една дама от фейсбук групата имат добра шумоизолация. Цената с монтажа и екстрите ще стъпи на 400лв, това е абсолютно максималната цена, която съм склонен да дам.

Има и една друга фирма, която изработва врати в цех в Нови Искъх и хората са много доволни, масивни врати ще ми стъпят на тази цена, но в момента ако поръчам ще могат за края на март да ги сложат, което не ме устройва

Коя е фирмата от Нови Искър?

# 439
  • Мнения: 1 510
Търся отзиви за Титан Доорс, Егостил и евентуално испанските врати на Сан Исидро. Отворена съм и към други предложения. Бюджетът ни е 800лв. на врата +-.

# 440
  • Мнения: 224
Харесах тук едни, които ми препоръчаха
https://www.sanisidro.bg/?fbclid=IwAR16W6o1xjIV2K86w-aOs9BTEZm_c … cZ64ZARLYp07z2A2E

Вратите са български, МДФ, не са кухи а има стериопор между плочите и според една дама от фейсбук групата имат добра шумоизолация. Цената с монтажа и екстрите ще стъпи на 400лв, това е абсолютно максималната цена, която съм склонен да дам.

Има и една друга фирма, която изработва врати в цех в Нови Искъх и хората са много доволни, масивни врати ще ми стъпят на тази цена, но в момента ако поръчам ще могат за края на март да ги сложат, което не ме устройва

Коя е фирмата от Нови Искър?

Роби Джи чух само хубави неща за тях всичко изработват индивидуално цените им са топ и за това явно се чака яко там

# 441
  • Мнения: 9 685
А адресът им офис ли е или какво? Че на Гугъл мапс ми дава най-обикновена селска къща, голяма, но старичка.

# 442
  • Мнения: 224
А адресът им офис ли е или какво? Че на Гугъл мапс ми дава най-обикновена селска къща, голяма, но старичка.

Не мисля, че имат офис а е просто фирма с цех. За това и могат да предложат по-добри цени. Това е адреса им

https://www.google.com/search?q=%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8+%D0%B4% … ile&ie=UTF-8#

# 443
  • Мнения: 9 685
Чела съм позитивни коментари за тях, но снимката в Гугъл мапс ми е малко съмнителна. Доста порутено изглежда. И има ли къде да се видят моделите им, като нямат офис?

# 444
  • Мнения: 224
Чела съм позитивни коментари за тях, но снимката в Гугъл мапс ми е малко съмнителна. Доста порутено изглежда. И има ли къде да се видят моделите им, като нямат офис?

Не съм сигурен защото още като ми казаха срока ме птказаха. Моите хора, които ги препоръчаха са ходили да гледат в цеха

# 445
  • София
  • Мнения: 515
Gradde,не са много лош избор, но трябва да знаете, че от едната страна первазите са фиксирани и е добре стените да са идеални, иначе се получават фуги. За София имам човек за консултация и за монтаж, ако искате мога да ви дам контакти

# 446
  • Мнения: 36
Здравейте, някой има ли мнение за фирма Expert doors от последните 2 години? В стари теми прочетох, че не са си спазвали сроковете за монтаж..
Спряли сме се на вратите Граде, като модел, а и цените за монтаж на фирмата не са лоши. Става въпрос за град Пловдив.

# 447
  • Мнения: 60
Преди 3 години поръчахме 5 интериорни врати   в Титан Доорс - МДФ полу мат , боядисани в цвят по RAL, в случая беше бял , но различен от техния бял, за което се доплащаше. Цената с монтажа и магнитните брави беше около хиляда лева на врата ,като не правят отстъпка при поръчване на повече врати, срока на изпълнение беше 2 месеца. Струваше си и чакането и цената, вратите и монтажа са без забележки, да сега няма никакви повреди по тях, включително и по  боята.

# 448
  • Мнения: 224
Преди 3 години поръчахме 5 интериорни врати   в Титан Доорс - МДФ полу мат , боядисани в цвят по RAL, в случая беше бял , но различен от техния бял, за което се доплащаше. Цената с монтажа и магнитните брави беше около хиляда лева на врата ,като не правят отстъпка при поръчване на повече врати, срока на изпълнение беше 2 месеца. Струваше си и чакането и цената, вратите и монтажа са без забележки, да сега няма никакви повреди по тях, включително и по  боята.

Защо са толкова скъпи тези врати от МДФ?

# 449
  • Мнения: 60
Защо са толкова скъпи тези врати от МДФ?
[/quote]
 Всичките врати на Титан Доорс са скъпи,  по дебели са от стандатните  ,  с по-масивна  рамка от  дървесина . Имат врати с много интересно обработен естествен фурнир, но не пасваха на итериора ни.

Общи условия

Активация на акаунт