Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 111 751
  • 813
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 294
А някоя от тези фирми или друга, която да предлага и качествен монтаж?
* допълнително да споделите кое е добър избор "пчелна пита" или "перфорирана дървесна плоскост" *

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 14:46 от Alesanas

# 751
  • Мнения: 258
За Флордекор - има ли някой с мнение за Пловдив? В какъв срок се изработват вратите?

# 752
  • Мнения: 74
За Флордекор - има ли някой с мнение за Пловдив? В какъв срок се изработват вратите?

60 календарни дни е срока.

# 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
За Флордекор - има ли някой с мнение за Пловдив? В какъв срок се изработват вратите?

Качвам обещаните снимки на врати, монтирани от Флор Декор в Пловдив. Ако ви харесва това изпълнение на монтажниците им, се обърнете към тях. Аз вече се изприщвам само като чуя Флор Декор. Черни са ми.

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 754
  • Мнения: 4 248
А защо не говорите с тях да ги сменят тези прагчета, те се режат много бързо

# 755
  • Мнения: 2 114
ceci.d, мда. Разбирам защо не искате да ги чувате. Не бих приела такъв монтаж и не бих платила, докато не поправят....

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Смятам се за оправен човек, никога не си оставям магарето в калта, но след монтажа на вратите изпаднах в такъв шок, че просто не бях на себе си. Аз съм си виновна. Платих си монтажа като поп, само и само да ми се махнат по-бързо от главата, че ми идеше да ги убия.
Тук в темата съфорумка ми препоръча фирма Артистико. От тях поръчах една врата. И аз ги препоръчвам с две ръце. Ами, какво да ви кажа, няма място за сравнение просто. Артистико са на светлинни години напред пред некадърниците от Флор Декор. Като събера пари ще сменя всичкия резил на Флор Декор с врати от Артистико.

# 757
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Здравейте, преди време бях споделила мнение за вратите на DIADOORS, монтажниците бяха от Пловдив. До момента две години по-късно без колебание бих ги избрала отново- без забележки . Допълвам и снимка от монтажа:

Последна редакция: ср, 20 апр 2022, 11:41 от Mendeleevka

# 758
  • Мнения: 258
Смятам се за оправен човек, никога не си оставям магарето в калта, но след монтажа на вратите изпаднах в такъв шок, че просто не бях на себе си. Аз съм си виновна. Платих си монтажа като поп, само и само да ми се махнат по-бързо от главата, че ми идеше да ги убия.
Тук в темата съфорумка ми препоръча фирма Артистико. От тях поръчах една врата. И аз ги препоръчвам с две ръце. Ами, какво да ви кажа, няма място за сравнение просто. Артистико са на светлинни години напред пред некадърниците от Флор Декор. Като събера пари ще сменя всичкия резил на Флор Декор с врати от Артистико.

А при тях как стои въпроса със сроковете? Имат ли добър шоурум ? Благодаря предварително.

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381


А при тях как стои въпроса със сроковете? Имат ли добър шоурум ? Благодаря предварително.

Артистико имат производствена база в с.Труд и там ни показаха готови врати и каталог, от който може да си изберем. Мисля, че имаха шоурум и някъде в Пловдив, но най-добре е да се свържете с тях по телефон и ще ви дадат съвсем точна информация. Относно сроковете, нашата врата беше готова и монтирана в рамките на 30 дни. Тогава имаха много поръчки и сроковете им не бяха много кратки, но понеже нашата поръчка беше само за 1 врата, та ни вмъкнаха между другите.

# 760
  • Мнения: 1 379
Здравейте, имате ли преки впечатления от VS врати и паркети гр. Пловдив (така се казва Фб страницата им)? На снимки вратите изглеждат добре, както и цената, но има и някои отрицателни коментари в профила им, което ме притеснява, затова ще се радвам ако някой има техни врати и сподели мнение.

# 761
  • Мнения: 2 895
Ceci.d, ако вратите са в гаранция не можете ли да пуснете жалба до КЗП, поне да им създадете малко неприятности за това, което са ви причинили. Монтажа им е потресаващ, всячески бих се опитала да им създам главоболия за некадърността. Аз лично не бих платила за недобре свършена работа.

# 762
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Скрит текст:
Здравейте, преди време бях споделила мнение за вратите на DIADOORS, монтажниците бяха от Пловдив. До момента две години по-късно без колебание бих ги избрала отново- без забележки .
Допълвам и снимка от монтажа:

А може ли снимка от днес, след две години след монтажа. От тази снимка не става ясно какво е качеството на монтажа! От далече е и странично и не се виждат детайлите.

# 763
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Слагам снимки дано да са от полза.  Извинявам се, че не са много добри.



Пантите:



И долу на пода :

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Някой знае ли как върви, като цена сега монтажа на входна и интериорни врати? Вероятно е различен в страната, но по-скоро за Пловдив ме интересува, мака че ще минат сигурно още 4-5 месеца, докато стигнем до вратите.

Общи условия

Активация на акаунт