Препоръчайте интериорни врати - тема 2

  • 112 304
  • 813
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Ето бели врати. Едната е кантирана с черен кант, който е боядисан, а другата е направена, както трябва след 3 връщания. Накрая дори спряха да си слагат "печата" 😂
Скрит текст:
zvаnchе , не виждам снимките, "празно е", но скоро моя позната ми сподели за същия проблем с бели врати ( канта бил боядисан черен), но са поръчвани в една фирма до Пловдив. Явно нещата опират до технологичен всеобщ проблем.

# 256
  • Варна
  • Мнения: 228
Здравейте, някой може ли да препоръча интериорни врати за гр. Варна?

# 257
  • Мнения: 2 452
След безкрайно умуване поръчахме бели мдф врати със скрити панти от Porta doors. Около 600 лв на врата бяха. Доволна съм изглеждат прекрасно още не мога да дам отзиви от експлоатацията защото не сме се нанесли
Скрит текст:

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 732
След безкрайно умуване поръчахме бели мдф врати със скрити панти от Porta doors. Около 600 лв на врата бяха. Доволна съм изглеждат прекрасно още не мога да дам отзиви от експлоатацията защото не сме се нанесли
Скрит текст:
Честито! Снимката Ви не е много ясна, но на вратата в дясно, която е монтирана, перваза не прилепва плътно до стената....може би защото первазите не са плаващи, а стената вероятно е крива. Ползвайте ги дълги години със здраве!

# 259
  • Мнения: 2 452
Да стените не са идеално прави майстора с шпакловките ще си го оправя това

# 260
  • Мнения: 38
Здравейте! В процес на търсене на врати сме и изчетохме всичко във форума. Разбрахме за измамата Граде и техните "дистрибутори". Като цяло най-добрите мнения са за Карабулев, Порта Дорс, Титан Дорс, Диадорс.
Карабулев обаче изпъкват пред всички. Тук обаче също има малка измама из Софийските офиси. Карабулев в София нямат представителство, пише го в сайта им. Запитахме ги и ни казаха, че имат шоурум само в Пловдив и Плевен. В София имат човек, който може да покаже само цветове, но могат да взимат размери и да монтират. Та въпросът ми е дали скоро някой си е поръчвал врати от ИСТИНСКИТЕ Карабулев (не от Оборище или Дианабад)? Доволни ли сте? Какъв вид врата си взехте и на каква цена? Доволни ли сте от монтажа?
И един технически въпрос. Имаме 6 врати със строителни отвори съответно хол-92см, спални-82см, мокро+баня+дрешник-72см. Обикновено размерът пада с около 10см и ни притеснява, че няма да успеем да вкараме перална и сушилня в мокрото. Според вас да разширим ли строителните отвори на някоя от стаите? Вашите врати с какви светли отвори са?
Благодаря ви! Yum

# 261
  • Мнения: 2 452
Аз бях в Пловдив при врати Карабулев. Не ми вдъхнаха доверие те са някаква фирма която внася турски врати и поръчва и монтира вратите на Карабулев. Бутаха ни за турските врати че били много добри но всъщност си бяха калпави. Някак не ми хареса това. За Карабулев не знам няколко пъти ги гледах и нещо не ме убедиха изглеждат надеждни но дизайна нещо беше демоде. Аз исках врати със скрити панти мдф Диадорс дадоха много висока цена почти 1000 лв на Порта Дора май имаше някаква промоция със тези със скритите панти дойдоха на цената на фалцовите врати около 600 лв.

# 262
  • Мнения: 292
Здравейте,
Можете ли да препоръчате място, където правят само крила за врати по поръчка, които да се напаснат към настоящи каси?

# 263
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 743
Евтини крила има в големите хипермаркети.

# 264
  • Мнения: 292
Евтини крила има в големите хипермаркети.
Знам, но ми трябва по размер конкретен.

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
Аз имах една врата, която беше само крило по текущата каса. Вече съм писала фирмата - Роби Джи от Нови Искър.

# 266
  • Мнения: 4
Не си взимайте и стопер за врата от Евростил - българска работа, докарали са ми криви врати, в офиса на Парадайз редовно мацката си ходи на някъде, съответно няма кой да ти и вдигне телефона;

След около 2 месеча чакане дойдоха фабрично криви врати, една седмица чакам някой да благоволи да дойде да ги види, че натам да се пуска рекламация и ... следва цирк а ла бг - но така е като купувате "българското"

"Българското" е синоним на некачествено в над 90% от случаите, съжалявам че не взех други врати и не четох из форумите преди това.

# 267
  • Мнения: 292
Аз имах една врата, която беше само крило по текущата каса. Вече съм писала фирмата - Роби Джи от Нови Искър.
И останахте ли доволна, колко ви излезе като сума?

# 268
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
Да, много съм доволна, цената беше по-ниска от останалите оферти. Вратите са точно каквито исках. Само за вратата без каса не помня цената, защото беше комплексна с другите врати, които са с каса.

# 269
  • Мнения: 2 524
"Българското" е синоним на некачествено в над 90% от случаите, съжалявам че не взех други врати и не четох из форумите преди това.
Моите врати са български, на Найс дорс. Изключително доволна и от качеството на вратите, и от монтажа. Така че не всичко българско е некачествено.

Общи условия

Активация на акаунт