Комплекс за малоценност ли е това?

  • 5 126
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
Да, мисля, че се касае за някакъв комплекс за малоценност, какъвто имаме 90% от българите и който ни е създаден от безобразното обслужване по нашите магазини #2gunfire
Аз също имам комплекс от продавачки и тепърва започвам да го преодолявам Confused

# 16
  • Мнения: 7 837

Именно. И защо след това, трябва да почва да те гложди нещо. Влизаш със самочувствие и си гледаш.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Аз също имам комплекс от продавачки и тепърва започвам да го преодолявам Confused

Давай взаимно да го правим... Crazy

Самата аз съм била продавачка цели 2 години в магазин за дамско и младежко облекло, но убий ме, никога не съм правила така, както се държат повечето новоиспечени продавачки по магазините.

На излизане се ядосвам като ряпа и стократно съжалявам, че не съм ги направила тях на луди заради просташкото си държание, ама като съм проста....

Някой да даде акъл как точно да преодолеем това пусто притеснение!  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 792
 Аз си влизам и си зяпам, ако нещо ме интересува Grinning, хич не ме интересува кой какво си мисли за джобното ми съдържание, нито се чувствам длъжна да купувам, особено ако дрехата е с обикновенна кройка и сама мога да си я ушия или изплета;-).
 

# 19
  • Мнения: 208
Не мисля, че се касае за комплекс за малоценност, а по скоро се страхуваш от гадното отношение на продава4ките в тези магазини. Поне аз така се 4увствам единствено в българските магазини. Уффф, отношението не българските продава4ки е отвратително и затова вече не смея да пазарувам в България. Дето ще ме гледат подозрително, защото нося дънки и маратонки, не мерси Naughty Можеш ли да съдиш за дискриминация в България???

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Маме, на тебе о твоя нюх разчитам да ме заведеш на тур , когато почнат намаленията.
П.С. Дано само в магазините да има 48-50 размер някъде ПОНЕ! Joy hahaha bowuu

Имаш цяло лято да се вталиш до намаленията на есен и да се класираш в по-малък размер!  Hug

# 21
  • Мнения: 208
Забравих да спомена и продава4ките от Виктория Сикрет. Вси4ките там са върха на сладоледа, но на мен ми става смешно като си помисля какви им са малки заплатите.

# 22
  • Мнения: 4 978
Не влизам в такива магазини. И то не защото продавачката би се отнесла лошо с мен, даже напротив. Нито, защото ме е срам или се комплексирам ..............
Като знам, че не са ми в категорията, какво да правя там, да зяпам ли, да парадирам с нещо ли... Не благодаря  Grinning В магазин влизам, защото съм решила да си купя нещо.

Все едно да ида в шоу рума на Ролс Ройс и да почна да пробвам, как изглеждам в лимузина. Никой няма да ми каже и копче, ама ще се скъсам да се смея на себе си  Grinning

Това е и моето мнение.

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има магазини, които незнам защо са открити-няма никаква идея вътре-просто наредени дрехи, които са направени, за да ги изоставиш.
Има магазини, от които няма да пазаря по принцип.
Има магазини, където влизам като в музей  Mr. Green
Има магазини, където обичам да влизам, за да пипам материите и понякога си позволявам нещо оттам.
Но няма магазин, където да ме стресира продавачката, щото приличала и се държала като аристократ без кралство  Crossing Arms
ОФФ: Елате да видите какъв проблем е с малките номера, освен да почна да посещавам Детмазите  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 837
ОФФ: Елате да видите какъв проблем е с малките номера, освен да почна да посещавам Детмазите  Mr. Green

Аз точно това правя напоследък  Grinning
Идеално ми пасват потниците и панталоните, шити за малко по-големички  XL дечица  Laughing

# 25
  • Мнения: 822
Аз точно това правя напоследък  Grinning
Идеално ми пасват потниците и панталоните, шити за малко по-големички  XL дечица  Laughing
Ей,не пропуснахте да се похвалите с новите си фигури...  Mr. GreenИ аз си пазаря от Детмаг,ама само обувки...За нагоре,няма да издавам размера... Thinking
На въпроса...Продавачките не ме притесняват...Ако те гледат като аристократки,аз ги поглеждам както Кралицата придворна дама...
Но по принцип не ми се налага...Важното е,да ги оставиш с впечатлението,че не си си харесал нищо,а не че нямаш пари... Peace

# 26
  • Мнения: 5 370
Аз точно това правя напоследък  Grinning
Идеално ми пасват потниците и панталоните, шити за малко по-големички  XL дечица  Laughing
Ей,не пропуснахте да се похвалите с новите си фигури...  Mr. GreenИ аз си пазаря от Детмаг,ама само обувки...За нагоре,няма да издавам размера... Thinking
На въпроса...Продавачките не ме притесняват...Ако те гледат като аристократки,аз ги поглеждам както Кралицата придворна дама...
Но по принцип не ми се налага...Важното е,да ги оставиш с впечатлението,че не си си харесал нищо,а не че нямаш пари... Peace
Ей това , последното, никак не го умея Embarassed
Не че нямам ПАРИ, нямам ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ. Confused

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Шарки, никому, ама никому не си длъжна да обясняваш или да даваш вид дали можеш или не можеш да си позволиш нещо. Разходът не се определя от прихода, ако не го надвишава. Никой няма право да ти налага как да си харчиш парите, които семейството е изработило   Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 822
Ей това , последното, никак не го умея Embarassed
Не че нямам ПАРИ, нямам ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ. Confused
Не се коси,Шарк-чице...То кой ли има чак толкова,че да пазари само в такива магазини?...Понякога на 2 години веднъж,ако наистина ме грабне нещо,може да си се поглезя...Но ако подобни дрешки или парцалки ги има и на друго място,и за мен няма смисъл...
На хубав човек,всичко му стои добре!... Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 837
На хубав човек,всичко му стои добре!... Mr. Green

Пък аз съм била хвалела фигурата си   Blush

 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт