Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 51

  • 65 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Много зависи кой какъв ефект иска да постигне,аз искам леко да подчертая веждите,придържайки се към естествената им форма.
Ползвам от години молива за вежди на Есенс,твърд е ,но на мен това ми харесва.Слагам много малко и после го "опушвам" с четката,така стои много естествено.

# 286
  • Мнения: 580
Здравете, дами! Моля, препоръчайте ми някоя бюджетна маска за дълбоко почистване и премахване на черните точки по лицето.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 409
Тук има добра информация за българска козметика - състав, сравнения, ползи...
http://www.infarmaciq.com/

# 288
  • Мнения: 1 500
Аз за вежди не мога да използвам молив от доста време насам. Със сенки ги правя за 5 минутки, а с молив поне 15. Явно просто не ми е удобно, колкото със сенки.
За молив мога да препоръчам на Loreal Brow Artist, цветовете са хубави, освен това е дълготраен. На Есенс един определен цвят ми е точен също - доволна бях. Откакто открих сенки - молив не съм слагала, признавам.

За ежедневен грим често слагам молив на очите и опушвам с четка. Получава се чудесно. Особено много обичам хора със зелени очи с опушен кафяв молив или сини очи и тъмно сив молив - уникаално стои! Да, ама аз с моите кафеви очи не мога да се любувам на това. Grinning

# 289
  • София
  • Мнения: 10 398
Я кажи как го правиш това опушване?

# 290
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
Опушването е чудесна техника за грим, но страшно много зависи дали ще се получи от самата форма на очите - има много подходящи и хич такива. И аз съм почитател на опушването

# 291
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Аз за вежди не мога да използвам молив от доста време насам. Със сенки ги правя за 5 минутки, а с молив поне 15. Явно просто не ми е удобно, колкото със сенки.
За молив мога да препоръчам на Loreal Brow Artist, цветовете са хубави, освен това е дълготраен. На Есенс един определен цвят ми е точен също - доволна бях. Откакто открих сенки - молив не съм слагала, признавам.

За ежедневен грим често слагам молив на очите и опушвам с четка. Получава се чудесно. Особено много обичам хора със зелени очи с опушен кафяв молив или сини очи и тъмно сив молив - уникаално стои! Да, ама аз с моите кафеви очи не мога да се любувам на това. Grinning
Кои са сенките за вежди?
Мерси

# 292
  • София
  • Мнения: 5 289
Особено много обичам хора със зелени очи с опушен кафяв молив или сини очи и тъмно сив молив - уникаално стои! Да, ама аз с моите кафеви очи не мога да се любувам на това. Grinning
Аааа ще ме прощаваш, ама на нашите кафяви очи как хубаво стои тъмно наситено зелено, индигово синьо, тъмно лилавоооо....Relaxed

# 293
  • Мнения: 286

Пробвахте ли вече новата спирала на Лореал😍Какъв е ефекта, размазва ли се,струва ли си да давам 25 лв.?

# 294
  • Мнения: 1 500
Опушването правя с четка, като тази на първата, горната част
Скрит текст:

(Аура имат също от този тип.) Моливът, обаче трябва да е мек и лесно да се размазва, особено ако си с чувствителни очи. На Ейвън автоматичните, на Римел автоматичните са ми любими.

Сенките са вежди - на Аура харесва, а сега ползвам на Лореал сета (в Лили имаше една единствена бройка от светлия нюанс - беше 6 лева, неразпечатан и в годност - идеааално! Grinning) Иначе е 20 и не ми се дават толкова. На Есенс са хубави сенките също за вежди. Помадата им в бурканчето ми е интересна, но още не съм си я взела да я пробвам. Някой има ли отзиви? Simple Smile

И само да попитам за някой хубав тъмно лилав молив? Такъв наистина не съм пробвала и наистина си мисля, че ще стои добре, както и индиго цвят?
Пробвала съм на моите очи светло зелено и синьо, но явно не ми е харесало, затова имам такова мнение за кафевите очи. Grinning

# 295
  • София
  • Мнения: 5 289
Ma веднага те насочвам: тъмно лилав на Римел и Ревлон съм ползвала. Индиго определено на Есенс автоматичните, страхотен е и той, и тъмно зеленото. Да не ти казвам, че миналата зима ползвах автоматичен винен цвят пак от Есенс беше, ми стоеше много интересно и постоянно ме питаха с какъв молив съм. Тъй че, експериментирай. Аз ги ползвам като акцент в краищата на окото, понякога отгоре и отдолу, понякога само отдолу.

# 296
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
От дрогерията не мога да посоча, но имам на Zoeva Mr Marvelous и е разкош! Purple Heart

https://www.zoevacosmetics.com/europe3/shop/eyes/eye-liner/83/gr … .-marvelous?c=183

Скрит текст:

# 297
  • Мнения: 1 342
Аз имам помадата на Лореал, купих я след многото препоръки, но не е моят продукт. Стои полу-прозрачна (аз имам белег и там не растат косъмчета, затова ми е необходимо да може да прави контур), дори бих я нарекла "stain".
Дадох ѝ шанс 2-3 пъти, но май ще я подаря, a я купувах с голям мерак... Crossing Arms

# 298
  • Мнения: 1 351
Аз съм много доволна от помадата в тъмния цвят. Очертавам си веждите, нямам много за попълване и разресвам. Много естествено се получава. Фиксирам с гела на Катрис и е бетон.

# 299
  • Мнения: 1 206

Пробвахте ли вече новата спирала на Лореал😍Какъв е ефекта, размазва ли се,струва ли си да давам 25 лв.?

Аз си я взех, но на 21лв. от Лили. Харесва ми, тушът е много черен, четката е силиконова, мека и конусовидна. Добре разделя, удължава, придава приличен обем, не се рони, сваля се като всяка друга спирала. Единственият минус е, че е доста гъст тушът и то още в началото, т.е. очаквам след две-три седмици да изсъхне съвсем. Но може и до партида да е.

Общи условия

Активация на акаунт