Въпрос към феновете на Междузвездни Войни

  • 2 252
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тя го е целувала два пъти, веднъж в болницата там да дразни Хан и веднъж като бягаха от Звездата на Смъртта като се оказаха заключени в онова с мостовете... Без мост, тогава тя му лепна една бърза "за късмет", тя така каза, "за късмет". Освен това има една отрязана сцена, преди Трипио и Арту да влязат в болничното крило при Люк, там "Master Luke, I'm glad to see you fully functional again", където доколкото знам Люк е казал на Лея, че изпитва нещо към нея, а тя почти го е целунала, докато тъпото златисто нещо не ги е прекъснало.  Иначе аз на Лея и знам всички реплики наизуст. Влюбена съм още в "I can't believe he's gone" на Люк на "Сокол" след като избягаха от Звездата, толкова миличко го казва, чак ми се плаче... И толкова беше миличък...

А умрях от смях вчера като четох нещо което е казала Кари Фишър, нещо такова "Първоначално аз бях "Момичето". На първия ми снимачен ден някой обясни сцената, в която участвах като "момичето преминава през залата и излиза от ляво, оператора я следва за да я задържи в кадър". Аз попитах дали трябва да съм "момичето" или "оператора". Схванаха намека. Сега съм уважаван оператор."
Умрях. Мн е сладка, невероятна е...

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сладка, сладка, но я скивах как изглежда в момента и се втрещих  Shocked Леа де...

Явно само Соло си е пич все още Wink

# 17
  • Мнения: 3 634
Ооо... да. За съжаление и Кари и Марк са се сгъбясали до неознаваемост.
За Люк (Марк де) не знам какво е станало, но забелязвате ли промяната в епизодите? Е добре, 9 години са между първия (4ти де) и третия (6ти), но промяната е шокираща.
От сладко момче в симпатичен мъж до сгъбясано нищо.

А Кари Фишер... ооох... тя проблеми с наркотиците ли с какво ли е имала? Знам, че има филм заснет по нейна книга. Postcards from Heaven май се казваше.

А Хан Соло... МОЙ МОЙ МОЙ... ЛАПИ ДОЛУУУУУУ!!!

Мърморано, да, сега зацепих... ама тя на The Death Star не го ли цунка бързо бързо по бузката?

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не беше съвсем по бузката, но да.
Иначе, какво искате, Марк е на 55 сега, долу горе... Много е напълнял. Иначе доколкото знам годинапреди да се снима в Епизод 4 е претърпял много сериозна катастрофа, лицето му е било ужасно наранено. Той е на белези целия, вижда се. Но после са заздравяли. За Кари не знам, но двамата са страшно сладка двойка. Обожавам ги. Навити ли сте да си говорим за това тук, в смисъл, имам нужда да си говоря с фенове, които могат да обсъждат както сюжета, така и трапчинките на Марк Хамил. Сигурно е имало други теми за филма, ама...

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз едно време бях леко литнала (или захапала) по Люк, та всякак ми се нравеше...  newsm76
Хич и не съм обръщала Фнимание, че още тогаз се е сбабичосал  Crazy

Виж, сега оцених по достойнство Соло  bowuu и да се чудиш, какво съм му харесвала на тоя белезникав лигльо - Люк...???!!!  newsm78

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
на мен Люк сега всякак ми харесва във филмите. В последния малко прилича на свещеник, но пак е невероятен... Много детински сладичък е... Хан пък изобщо не ми харесва, ама изобщо. Един малоумен въпрос - кои са ти любимите герои?

# 21
  • Мнения: 3 634
Един малоумен въпрос - кои са ти любимите герои?

Ох... Star Wars за мене са като Библията за малоумните религиозни фанатици.
Като по- малка (след като първо се запознах с Междузвездните) бях хлътнала по Люк. Помня как по стрелбищата ходех да диря негова снимка (нали ги помните онез стрелбищата???) и като намерих една на която го имаше седнал с един светлинен меч (или как им се казваше на български) в ръката и направо бях готова да припадна.
После по някое си време бях започнала да се чудя дали сексуално всичко ми е у ред защото Леа ми беше станала много, ама много симпатична...
Дори съм и намирала нещо сексуално в черната лъскава маска на Вейдър (между другото, в Нова надежда не му е лъскава) и ми се струваше голям сладур.
Еуоките и тях съм ги кльопала... Чубака и него... бих искала да си поиграя с тази космата топка Wink

Но завинаги загубих сърцето си по Хан Соло.

LOVE YA FOREVER!!!



P.S.
Аз и Извънземното много го обичах (разбирайте- влюбена в него)

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 21:46 от Мама от Финландия

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз много харесвам най вече Лея и Люк, освен тях Арту ми е страхотно симпатичен, Оби Уан също... Траун е един от най големите ми любимци, също, не може да му се отрече, че е просто велик. Мара обожавкам, тя и Люк са страхотна, страхотна двойка. Талон Карде е идеален, върха е... Много харесвам и Пелаеон. И Адмирал Акбар... Ааа, щях да забравя, Шада. Ужасно е невероятна.

# 23
  • Мнения: 3 634
Сега ме хвана много, ама ужасно много, неподготвена.
Траун? Мара??? Талон Карде? Пелаеон? Шада?

Адмирала го знам.

# 24
  • Мнения: 4 555
Може да разочаровам феновете на старата трилогия, но на мен любимка без никакво съмнение ми е Падме. Друг любимец ми е Оби Уан.
Леа и Люк разбира се много ме кефят. Въобще цялата история около отношенията им, заедно с Хан Соло.
След като гледах епизод 3, не мога да не кажа, че по съвсем друг начин гледам вече на Дарт Вейдър. Анакин също е от любимите ми герои (Въпреки всичко правя някаква разлика между двамата).

Имаше едни книги по старата трилогия, не знам дали са ви попадали. На края на Завръщането на джедаите така съм плакала... Когато Дарт Вейдър хвърля Императора, за да спаси Люк... Може би най-силният момент в цялата поредица.


А, и да не забравя. Арту владее силата, няма съмнение в това  Simple Smile

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ооооо прочети кбигите, прочети ги... Тея на Зан, Майкъл Кюб макНекадърник не става и за сапун, но на Тимъти Зан прочети всичко, до което можеш да се докопаш. Аз съм чела само "Наследникът на Империята", "Тъмната сила", "Последната заповед", "Призрак от миналото", "Поглед в бъдещето", "В търсене на оцелелите", и Боже, как искам още... Траун, Адмирал Пелаеон, Талон Карде, Мара Джейд - Скайуокър, Шада Дукал... всичките са от там.

# 26
  • Мнения: 3 634
Убаво... като си дойда в БГ и те издирвам и тръгваме по книжарниците.
Аз мислех, че са от филма та дори се и изприщих, че си мислех, че ги знам всичките и за това се и изненадах.
Благодаря за уточнението.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
С удоволствие. Аз искам още, сега според няккакво мое инфо трябва да издават книги за "Изходящ полет", където няма да има Люк и Лея, но поне ще има Оби Уан. Дано. И от догодина снимкат филмче, ура!

Общи условия

Активация на акаунт