Всяка добра жена заслужава да има любовник......

  • 10 186
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 494
Не случайно има такава книга с такова заглавие прочете те я и ще разберете за какво става въпрос Wink

# 76
  • Мнения: 3 091
Не случайно има такава книга с такова заглавие прочете те я и ще разберете за какво става въпрос Wink
Не си определям как да живея заради някаква книга...

# 77
  • Мнения: 730
За съжаление не винаги добродушните хора са и добри любовници,а всички хора имат нужда от такъв до себе си.Хармонията във връзката не зависи само от добродушието.Ами кой каквото няма,това си търси.

# 78
  • Мнения: 705
tania76, а твоето мнение какво е? Защо пускаш темата? За спорта или от личен интерес по въпроса?

А току-що видях, че в ICQ съм получила сведения по темата :

Жена отива при лекар и се оплаква:
- Докторе, мъжът ми е станал съвсем слаб в леглото. Бихте ли могли, да ми помогнете и да направите така, че той отново да стане същият бик, какъвто беше навремето?
- Разбира се! Никакъв проблем! Съблечете се!
- Ама, защо аз????
- Защото, ако искате мъжът ви да стане бик, трябва да започнем с рогата....

# 79
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Жена отива при лекар и се оплаква:
- Докторе, мъжът ми е станал съвсем слаб в леглото. Бихте ли могли, да ми помогнете и да направите така, че той отново да стане същият бик, какъвто беше навремето?
- Разбира се! Никакъв проблем! Съблечете се!
- Ама, защо аз????
- Защото, ако искате мъжът ви да стане бик, трябва да започнем с рогата....
Joy Joy Joy Joy Joy   
                                         Ох рогца, рогца рогца,
                                         радост ще са за мъжа,
                                         сложи ли му ги жена
                                         та макър да е добра............... хахахахаааааааааа

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 14:07 от ivalex

# 80
  • Мнения: 3 334
Ами лошите какво заслужават?

Двама любовници Mr. Green
newsm10

# 81
  • Мнения: 2 040
Всяка добра жена заслужава да има добър любовник...... в лицето на любимия си !  Peace


Абсолютно същото щях да напиша и аз ... Подкрепям Ефросина  newsm10
ИСкам 2 в 1, ако може, а ако не ... ще помисля кое да предпочета  newsm78 Grinning

# 82
  • Мнения: 3 089
Ами лошите какво заслужават?

Двама любовници Mr. Green

Едновременно!
Double penetration  Mr. Green
Joy

# 83
  • Мнения: 2 040
Ами лошите какво заслужават?

Двама любовници Mr. Green

Едновременно!
Double penetration  Mr. Green

и пак да са й малко ... а за трети, четвърти и пети да няма възможност, та да й е ЗОР   Laughing

# 84
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Laughing

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 14:50 от РЕНИ

# 85
  • Мнения: 509
Не съм сигурна дали съм толкова добра жена,но със сигурност,ако имам нужда от любовник ще го имам и без да го заслужавам.

# 86
  • Мнения: 1 881
Брей, момичета, аз мислех, че е шеговита темата, ама то  и сериозни разсъждения имало...Simple Smile

Според мен, наличието на любовник не е функция на това, колко е добра жената, както и обратното....колкото и да е добра, може никога да не си хване любовник.......Трябва да тръгнем от там, коя жена е добра newsm78

И ако добротата й се изчерпва с това да е добра майка, това достатъчно основание ли е да си хване любовник Sunglasses...ха кажете сега hahaha

# 87
  • Мнения: 6 620
Всяка добра жена заслужава да има добър любовник...... в лицето на любимия си !  Peace


Абсолютно същото щях да напиша и аз ... Подкрепям Ефросина  newsm10
ИСкам 2 в 1, ако може, а ако не ... ще помисля кое да предпочета  newsm78 Grinning
Peace

# 88
  • Мнения: 1 202
Всяка добра жена заслужава да има добър любовник...... в лицето на любимия си !  Peace

И аз съм на това мнение!

# 89
Всяка умна жена би превърнала мъжът, с който е в добър любовник и не би имала нужда от друг Wink
 Whistling
smile3521 smile3521 smile3521
абсолютно права си бейби
като глледам аз спадам в тази графа

Общи условия

Активация на акаунт