Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~193

  • 39 881
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
İstanbullu Gelin 59. Bölüm Fragman

п.п. Злати писали сме едновременно

# 511
  • Мнения: 36 753
Злати, Гости благодаря за фрагмана и репликите  Hug
Есма ме натъжи.....на края обаче се разсмях....
Кротнала се нашата в леглото си, а Адем я гледа като извънземна...... Joy Joy Joy Joy Joy





Извинявайте, но не можах да се въздържа..... Praynig

# 512
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Ако ви е домъчняло за Демир

ще играе с Туна в предстоящия сериал СОКОЛОВ ХЪЛМ!

# 513
  • Мнения: 36 753
Гости може би искаш да кажеш Джан....Хубав мъж е, но не ми хареса ролята му...А ако е вярно, че актьорите са профилирани, сигурно няма да ми хареса и новата роля в която ще играе....
Виж Зерин Текиндор я харесвам....
Скрит текст:
Беше ми интересно има ли нещо общо с Четин Текиндор и скоро научих, че е била омъжена за него и то два пъти.....но в крайна сметка са разведени, но имат добри приятелски отношения....

# 514
# 515
  • Мнения: 36 753
Добро утро  Hug
Заповядайте да изпием заедно кафето   Coffee Coffee



Да си побъбрим сладко и да се захващаме тогава за работа.....



Юлфет допусна голям гаф.....До някъде разбирам, защо Есма се е отдалечила от нея толкова години. Но не разбирам, какво са виновни синовете на Есма - та те са синове и на брат й.....че Юлфет им отмъщава.....След като Есма се е омъжила за Февзи, Гарип е бил свободен. Защо Юлфет не се е опитала да спечели сърцето му....Значи вината не е в Есма, а причината е в Юлфет.....Ще видим...ще ни разкажат ли причината за враждата между двете....... Thinking

Хубав есенен ден пожелавам....

ПП - Лу радвам се, че отново си пием заедно кафето  Hug

# 516
  • Мнения: 41 698
Добро утро! Hug



Лу HugАни Hug,благодаря за сутршното кафенце и пожеланията за деня! bouquet bouquet

Ани,за Зерин Т. и Четин Текиндор,змаех отдавна,тъй като и двамата съм ги гледала в много сериали и съм следяла темите,където се пише за тях! Peace
Скрит текст:
Четин Текиндор го знам още от ''Аси'',когато го даваха у нас-2009г.!Със Зерин имат син-Хира,завърши  режисура в Лондон!






Приятен ден! Hug

# 517
  • Мнения: 36 753
Злати благодаря за цветното настроение и пожеланията  Hug
Зерин Т. я харесвам отдавна, но не е участвала в сериал, който сме обсъждали и затова сама потърсих информация за нея и от малко любопитство относно фамилията. Бившия й съпруг също е в Лондон при сина им.









Сериала в който участва Айча Варлъер е с по-висок рейтинг от Невестата....

# 518
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816
Здравейте момичета
Да сложа и превода на фрага на български...
от Сафие Бекирова
 -Фикрет...Това,твоя работа ли беше Ипек?? Някой да те е накарал да го правиш? Какво,те бърка теб този ДНК тест,твое задължение ли беше това?
-Фарук ..Аз съм виновен за всичко!
-Сюрея..Не се натъжавай,мили!Ти познаваш,майка си,най-добре от всички! Като,и мине яда,след няколко дена ,ще се върне!
-Ипек...към Юлфет!...Това ли е вашето разбиране,да си закриляте семейството???Ако е така,моля ви най-искренно,още веднъж не доближавайте семейството ни!
-Гарип...Имаш,ли някаква идея,къде би могла да е отишла?
-Фарук...Нямам,никаква идея!
-Назиф...Тя е тук...
-Гюлистан...Кой???
-Назиф...Тя...
-Гюлистан...Кой,Назиф ,кой????
-Назиф...Есма султан,е тук!
-Есма...Аз,вече нямам нищо!!! Нямам нито стая,където да се приютя,нито имам един клон,на който мога да се хвана ! Абсолютно,нищо нямам!

# 519
  • Мнения: 36 753
Гости благодаря за превода на репликите на фрага  Hug
Благодаря и на Сафие Бекирова за всеотдайността  Hug

Аз,вече нямам нищо!!! Нямам нито стая,където да се приютя,нито имам един клон,на който мога да се хвана ! Абсолютно,нищо нямам!

Много тъжно  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! На тази възраст е много трудно да загубиш всичко, което си имал...Децата ти да те разочароват.....
Но какво ли й е казал Гарип, че Есма се е върнала в конака..... Thinking Thinking



# 520
  • Мнения: 41 698
Привет! Hug

Ани HugГости Hug,благодаря за новите снимки и бг. превода на фрага !

Пуснали са инфо,че Стар тв. ще местят ИН в неделя,заради ниския рейтинг!В петък ще започне новия сериал с Баръш Ардуч!Дали е вярно,не намерих официално инфо на турски ез.! Peace В сряда ще започне сериал с Айча Бингьол и Мехмет Аслантуу! Peace

инфото на две места....
Цитат
✔ Сериал #СтамбульскаяНевеста меняет день трансляции!
Канал Star TV принял решение поставить его на воскресенье. На третьем сезоне данный проект не получает выше 4%...
Отныне его место займет проект Барыша Ардуча.
В пятницу будет транслироватся новый сериал ,где главную роль играет Барыш Ардуч.
В среду будет транслироватся новый проект #ДетиСестер с Мехметом Аслантуг, Айча Бингёль, Нур Феттахоглу, Фуркан Андич и Афра Сарачоглу.
https://vk.com/diziturk
Цитат
#Teammy_News

💣🔥Утренняя бомба! По пока неподтвержденной информации телеканал Star TV совершает глобальные перестановки в своей сетке вещания. Сериал Невеста из Стамбула в связи с упавшими рейтингами проекта переместится на воскресенье. Канал ускоряет подготовку к новому сериалу Барыша Ардуча, который он планирует поставить на пятницу. Также телеканал решил поставить на среду новый сериал Мехмета Аслатуга, Фуркана Андыча, Афры Сарачоглу и Нур Феттахоглу Дети сестер
https://vk.com/teammy


# 521
  • Мнения: 36 753
Злати мерси за инфото  Hug
Новината никак не е хубава...... ooooh!
Съмнявам се, че ще изкарат още два месеца.... Thinking
Новия екип сценаристи се писаха на ербап, ама са забравили, че дистанционното е в ръцете на зрителите.... Wink

# 522
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 816

Пуснали са инфо,че Стар тв. ще местят ИН в неделя,заради ниския рейтинг!В петък ще започне новия сериал с Баръш Ардуч!Дали е вярно,не намерих официално инфо на турски ез.! Peace В сряда ще започне сериал с Айча Бингьол и Мехмет Аслантуу! Peace

инфото на две места....
Цитат
✔ Сериал #СтамбульскаяНевеста меняет день трансляции!
Канал Star TV принял решение поставить его на воскресенье. На третьем сезоне данный проект не получает выше 4%...
Отныне его место займет проект Барыша Ардуча.
В пятницу будет транслироватся новый сериал ,где главную роль играет Барыш Ардуч.
В среду будет транслироватся новый проект #ДетиСестер с Мехметом Аслантуг, Айча Бингёль, Нур Феттахоглу, Фуркан Андич и Афра Сарачоглу.
https://vk.com/diziturk
Цитат
#Teammy_News

💣🔥Утренняя бомба! По пока неподтвержденной информации телеканал Star TV совершает глобальные перестановки в своей сетке вещания. Сериал Невеста из Стамбула в связи с упавшими рейтингами проекта переместится на воскресенье. Канал ускоряет подготовку к новому сериалу Барыша Ардуча, который он планирует поставить на пятницу. Также телеканал решил поставить на среду новый сериал Мехмета Аслатуга, Фуркана Андыча, Афры Сарачоглу и Нур Феттахоглу Дети сестер
https://vk.com/teammy



Да, започнат ли да го местят ...пиши го бегал....Ако искате линчувайте ме, но за мен този 3 сезон е напълно излишен....Финалът на вторият сезон беше достатъчно завършен като послание....

# 523
  • Мнения: 36 753
Това с местенето тази седмица ли ще стане, защото в Телевизионния вестник има материал за Невестата и пише, че следващия епизод ще се излъчи на 26.10.
А във фейса едно момиче е написала, че телевизията е сключила договор за 13 епизода за трети сезон....

# 524
  • Мнения: 41 698
Ани Hug,ако евентуално изместят сериала ще излезе официално инфо!На фрагманите също ще пише деня! Peace

Сега видях новината,че журн.Бирсен  Алтунаш, която пуска вярна информация е опровергала смяната на деня! Peace


Цитат
Турецкая журналистка, Бирсен Алтунаш, которая известна тем, что распространяет правдивую информацию, опровергла новости об изменении дня трансляции "Стамбульской невесты".

Общи условия

Активация на акаунт