Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~193

  • 39 926
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 773
Синовете веднага пият по една студена вода  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 41 823
Сюрея видя пръстена и се досети.... Laughing

# 722
  • Мнения: 1 345
Фарук вика - този разгвор не се е провеждал, добър апетит!
Есма - нещо се бъркате. Аз не искам разрешение от вас. Просто исках да го чуете първо от мен. Фарук, нали ти ме научи, да не се месим в такива решения. Хайде, да не ви изстине супата.

# 723
  • Мнения: 36 773
Олеееееее това змийче Ипек дори не умее да се зарадва...... Mr. Green

# 724
  • Мнения: 36 773
Фарук вика - този разгвор не се е провеждал, добър апетит!

Как да не се е провеждал.....Той като се жени да не би да пита майка си, че сега тя да го пита.....

# 725
  • Мнения: 1 345
Любовта възтържествува - казва Гюлистан.
----
Сюрея - защо все едно сме на погребение. Това е прекрасна новина за майка. На тези години майка има човек до себе си. Какво общо има с годините да мечтаеш. Жената цял живот е живяла за вас. Сега иска да направи нещо за себе си. Трябва да сме благодарни, че има такава възможност пред себе си.

# 726
  • Мнения: 1 497
Те пък и те .. мъже на такава възраст. Не могат да приемат, че мама има свой собствен живот... поне от Фарук не очаквах такава реакция.  Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 36 773
Есма се натъжи....Фарук не е прав.....

# 728
  • Мнения: 1 345
Есма - ти какво правиш там? Виж как треперя?
Ааааааа... много се зарадваха (иронично)
Гарип - знаехме че няма да е лесно. Те всички са умни хора, постепенно ще го приемат. Единствено да се помолим да имаме живот пред себе си. В този живот не видях жена, на която толкова да и отива да се усмихва Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 345
Ох тази Ипек - понеже почнала работа и си мислела първата организация да бъде сватбата на Есма
Избягаха като деца Simple Smile
Сега говорят как ще дойдат да искат Есма.

# 730
  • Мнения: 36 773
Есма защо им се връзва.....Синовете ревнуват мама.....

# 731
  • Мнения: 41 823
Ипек не спира да се смее

# 732
  • Мнения: 1 345
Кралица Елизабет се жени - Назиф и Гюлистан
Казват каква сватба е можело да стане в тяхната къща.
Назиф казва новината - в МОЛа видял Дилара как казва че е бременна и отива в бебешки магазин

# 733
  • Мнения: 1 497
Чак на мен ми стана смешно, като излязоха тримата братя от стаята  hahaha На мама момчетата  hahaha

# 734
  • Мнения: 36 773
Кралица Елизабет е Есма Султан......

Ипек едва я изтрайвам.....Веднага ще се обади на мама си, да й сподели и да клюкарстват..... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт