Кое име ви харесва

  • 8 372
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Аз съм традиционалистка,и моето име е такова.Харесвам Камелия,Анелия,Ралица,Екатерина,Ивайла.

# 31
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 768
Нито едно от изброените.

# 32
  • Мнения: 5 259
Oт Лена, Кремена, Беатрис и Катрин, само Катрин става.
Яна принципно е много хубаво, но и аз когато трябваше да си кръстя детето с това име по настояване на таткото, не  го направих. Хубаво е, но не достатъчно според мен.

# 33
  • Мнения: 8 578
От Яна,Кремена,Беатрис и Катрин ,най-много ми харесва Кремена,но до Елизабет най-добре ми стои Катрин.
Предлагам Алис,Розали,Лилиан,Мария,
София,Луиза,Ана,Магдалена.

# 34
# 35
  • Мнения: 1 130
На Елизабет ще пасне от всички изброени Катрин. Хубави са и Катерина, Анна, Анастасия.

# 36
  • Мнения: 234
Моята дъщеричка е Катрин, така че няма как да не гласувам за нея, а и другите изброени честно казано не ми харесват Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 337
На мен не ми харесва нито едното..

# 39
  • Мнения: 6 833
Още преди да прочета, че голямото дете е Елизабет, най-хубаво ми се стори Катрин.

В комбинация с името на каката още повече съм за него.

Останалите и сами по себе си ми харесват особено.

# 40
  • Мнения: 12 180
От изброените от авторката най ми допадат Катрин и Кремена. При първо момиче Елизабет - Катрин/Екатерина, Каролина, Виктория, Анна, Анастасия, София, Александра
На баба Яна - Анна

# 41
  • Мнения: 523
С Я, може и Янина

# 42
  • USA
  • Мнения: 7 320
Яна е толкова красиво и нежно име,заслепява по благозвучност банални и старомодни за местните имена като Елизабет,Беатрис,Катрин.

Сериозно ли.. Елизабет Драганова,Беатрис Атанасова,Катрин Гущерова.Изумявам се на хората в напъните им да оригиналничат.

# 43
  • Мнения: 18 562
Яна нежно име?Сериозно ли? За мен пък е грубо и си представям мъжакарана с това име като го чуя. Не бих го дала на момиче. Просто това са си мои представи. Не ми харесва и никога не ми е допадало. Нито производните му. Елизабет е едно класическо име, което не бих нарекла напън за оригиналност, защото е отдавна възприето и познато у нас. Стотици момичета го носят в нашата страна, и са със съвсем нормални фамилии. Така, че за мен това не е вярно и е малко преувеличено изказване.

# 44
  • Мнения: 25 765


Сериозно ли.. Елизабет Драганова,Беатрис Атанасова,Катрин Гущерова.Изумявам се на хората в напъните им да оригиналничат.
Мен пък ме изненадват хората когато са тесногърди.
На дъщеря ми не сме членували презимето, например. Звучи много оригинално. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт