Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2018, 11:15 ч.

Къде в София - тема 2

• 40 779
  • 620
  •   1
Отговори
# 615
Здравейте, търся приятно кафене някъде в или около централните части. Искам да има нещо и като кроасани или вид закуска, защото ще имам гости, които може да ми се наложи да оставя за час да изчакат там. Знам за веригите Starbucks и Costa, но да попитам дали знаете приятно такова заведение, което не е от известните кафетерии, но въпреки това има какво да предложи.

Има много приятно кафене в центъра, близо до Дондуков (началото) - на ъгъла на ул. Бачо Киро и Екзарх Йосиф. С приятна музика, много добри кафета, кроасани... По стил ми напомня на Старбъкс, но не е верига.

# 616
  • София
Мекица и кафе на Графа, Ма Baker - верига са, има на няколко места, едното е на Витошка и Парчевич, има и доста други, но за тези се досещам на първо четене.

# 617
Момичета, в кои магазини има обувки на D.D. Step? Намерих само в Nine, Millipede и Жаба, но там няма това, което търся

# 618
  • София
Здравейте, търся приятно кафене някъде в или около централните части. Искам да има нещо и като кроасани или вид закуска, защото ще имам гости, които може да ми се наложи да оставя за час да изчакат там. Знам за веригите Starbucks и Costa, но да попитам дали знаете приятно такова заведение, което не е от известните кафетерии, но въпреки това има какво да предложи.

На мен тези са ми любимите:

Green Deli Cafe https://g.co/kgs/qioVNE

# 619
Търся място, от където мога да купя готова картонена торта. Не ми се занимава с поръчки и доставки. Някъде съм виждала, но нямам спомен къде.

# 620
  • България

Има много приятно кафене в центъра, близо до Дондуков (началото) - на ъгъла на ул. Бачо Киро и Екзарх Йосиф. С приятна музика, много добри кафета, кроасани... По стил ми напомня на Старбъкс, но не е верига.
Бариста се казва. Много добро!

Общи условия

Активация на акаунт