Къде в София - тема 2

  • 60 280
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 4 576
Здравейте, къде в София мога да потърся аксесоари/дрехи за балет за малко момиченце ( на 4 годинки)?
Он лайн също би ми свършило работа Simple Smile
Ние вземахме от Гришко, магазинът е на руския културен център

# 136
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравейте, къде в София мога да потърся аксесоари/дрехи за балет за малко момиченце ( на 4 годинки)?
Он лайн също би ми свършило работа Simple Smile

Гришко - в сградата на Руския културно-информационен център, ул. Шипка 34
Интерданс - ул. Гургулят 25
пазарувала съм от тези

има още един магазин някъде след ЦУМ, посока Лъвов мост, но дори не знам как се казва /ако локацията ти е удобна, ще питам/, неща за балет  има и в Декатлон.

Аита се казва магазинът - намира се на ул. Кирил и Методий, малко след ъгълчето с бул. Мария Луиза от страната на паспортната полицейщина

Последна редакция: сб, 08 дек 2018, 19:56 от supi4ka

# 137
  • Мнения: 1 109
Лъвов мост  ми е много удобно, благодаря

# 138
  • София
  • Мнения: 8 113
Има ли някъде нещо като борса за чорапи?

# 139
  • Мнения: 1 467
От къде мога да си взема много плътен чорапогащник - много дебел като клин. Около младост 1 или Иван Вазов
по моловете някакви по 20 лв, а не ми се дават толкова за един прост чорапогащник

# 140
  • Мнения: 2 800
От къде мога да си взема много плътен чорапогащник - много дебел като клин. Около младост 1 или Иван Вазов
по моловете някакви по 20 лв, а не ми се дават толкова за един прост чорапогащник
В Лили има на lady sofia , отскоро ги виждам. По около 5лв са и са много плътни, има черни, тъмно сини и зелени, жълти(горчица)...

# 141
  • София
  • Мнения: 2 855
Също и от Лидл съм си вземала такива чорапогащи, но когато са им в брошурата.

# 142
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Дайте идея за магазин/и в София, от където мога да купя черен, така да се каже официален панталон за 13 годишен младеж. Проблемът е, че е много слаб и най-малките номера от мъжките колекции биха му били големи, ръст около 165..В голяма чуденка съм  newsm78
Виж в   НМ - най-малките номера от мъжката номерация. Моят дъгокрак, но ужасно кльощав младеж, от там го обличам. Laughing

Плътни чорапогащници има и в Т-маркет. Пак около пет лева беше цената.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 248
От къде мога да си взема много плътен чорапогащник - много дебел като клин. Около младост 1 или Иван Вазов
по моловете някакви по 20 лв, а не ми се дават толкова за един прост чорапогащник
Ами наскоро до НОИ попаднах на едно магазинче, в което имат адско разнообразие от чоропогащници, бельо, пижами.. и цените са поносими, а качеството добро. Ако ти се разхода.. удобно е с метрото да се слезе на метростанция "Опълченска". Уж влезнахме да разгледаме, а си взехме доста неща.

# 144
  • Мнения: 468
Има ли някъде нещо като борса за чорапи?

В Люлин има чорапена борса http://biznes-bulgaria.com/firma/38000-chorapena-borsa-princesa-sofiya от там си взимах страхотни чорапогащници за работа, 40 ден черни за по 2 лева - переш в пералня и ги носиш по 6 месеца и им няма нищо. Вече зависи какво точно търсите Simple Smile

# 145
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
На коя фирма са тези чорапогащници? Борсата я знам. Simple Smile

# 146
  • Мнения: 722
Дайте идея за магазин/и в София, от където мога да купя черен, така да се каже официален панталон за 13 годишен младеж. Проблемът е, че е много слаб и най-малките номера от мъжките колекции биха му били големи, ръст около 165..В голяма чуденка съм  newsm78
Виж в   НМ - най-малките номера от мъжката номерация. Моят дъгокрак, но ужасно кльощав младеж, от там го обличам. Laughing

Плътни чорапогащници има и в Т-маркет. Пак около пет лева беше цената.
Благодаря и на теб  Simple Smile Минахме през Зара-нямаше нищо, в НМ един подходящ като номер панталон от детската номерация имаше, но изглеждаше ужасно - с три ръба, при възрастните не сме проверявали, мислех,че няма толкова малки. В крайна сметка купихме доста хубав и подходящ панталон 42 номер от Рeek and Сlopenberg, имаше дори и сака такъв малък номер...ако на някой може да му е от полза..  Hug

# 147
  • Мнения: 468
На коя фирма са тези чорапогащници? Борсата я знам. Simple Smile

 Нямам никаква идея, ама като ходех само казвах "от 2 лв черните за крупиета" и тя жената си знаеше - всички казина в София бяха оборудвани с такива за персонала Grinning

# 148
  • БГ
  • Мнения: 13
Здравейте !

Обръщам се към вас с желанието и надеждата да ми помогнете. Става въпрос за едно магазинче / нормално магазините за такъв вид стока са много малки /, което съм го ползвала от години. То се намираше на ул "Пиродска" в посока "Хали"-те след бул. "Хр. Ботев" от дясната страна на 10-15 метра / срещу трамвайната спирка на 20 и 22 в обратната посока /.
Жената , която го обслужваше беше много любезна и учтива и това водеше до увеличаване на оборота и.
Пиша ви в минало време, защото там вече такова магазинче няма.
В тази връзка имам два въпроса към вас:
1. Знаели някой от вас къде се е преместило това магазинче / ако изобщо се е преместило и не са го затворили/ ?
2- Знае ли някой магазини  за шапки / с изключение на това в "Халите" / ?

Благодаря ви за вниманието  и приятна подготвяне на Бъдни вечер !

Поздрави

# 149
  • Мнения: 795
Здравейте, знаете ли къде в София могат да се боядисват обувки от велур?

Общи условия

Активация на акаунт