Къде в София - тема 2

  • 60 165
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 24 322
Мислех, че в тази тема съм чела, но не открих.
Къде има магазин за италиански стоки - хранителни и препарати основно ме интересуват?

# 556
  • София
  • Мнения: 14 664
Мислех, че в тази тема съм чела, но не открих.
Къде има магазин за италиански стоки - хранителни и битова химия?
Има един за храни, ама май са скъпчии - на Аксаков, по диагонал на руското училище.

# 557
  • Мнения: 24 322
Благодаря! За друг съм чела, но явно в друга тема

# 558
  • Мнения: 2 229
Сирене и вино? Ресторанти Ботега имат и магазинна част.
За препаратите вече не знам, по магазините за препарати няма ли?

# 559
  • София
  • Мнения: 2 849
Точно срещу Bauhaus има огромен италиански маркет, филиал на този автомагистрала Тракия до Пазарджик, вътре ще намерите всичко от Италия.

# 560
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Виждала съм италиански стоки в един магазин за вносни препарати на ул. Крум Попов в началото откъм Св. Наум.

# 561
  • Мнения: 24 322
Много благодаря! Точно за този до Баухаус става въпрос!

# 562
  • Мнения: 667
Благодаря за мнението, Khaleesi! Гърбът на роклята е от прозрачна материя с нежна дантела и си мисля, че сутиен със силиконов гръб ще е най-добрият вариант. Събитието е официално и определено не искам да се вижда бельото ми. Че е демоде ми е ясно, но не намирам друго решение.  Естествено ще се радвам, ако някой предложи друг вариант.

По кварталните магазинчета вече проверих, но качеството не ми хареса. Нямам време за онлайн поръчка.   

# 563
  • София
  • Мнения: 2 841
Лепящ се сутиен, без презрамки или гръб?

# 564
  • Мнения: 468
Благодаря за мнението, Khaleesi! Гърбът на роклята е от прозрачна материя с нежна дантела и си мисля, че сутиен със силиконов гръб ще е най-добрият вариант. Събитието е официално и определено не искам да се вижда бельото ми. Че е демоде ми е ясно, но не намирам друго решение.  Естествено ще се радвам, ако някой предложи друг вариант.

По кварталните магазинчета вече проверих, но качеството не ми хареса. Нямам време за онлайн поръчка.   
Както каза дамата преди мен, лепящ, но това е вариант ако нямате голям бюст. Вариант е да пуснете една снимка на гърба на роклята, пък може някой да измисли идея Simple Smile Иначе качеството в кварталните не е много добро, но сутиените със силиконов гръб са основно от китайците, та не е учудващо...

# 565
  • София
  • Мнения: 1 003
според мен, нещо такова е ок!
Да, китайски, но за един път е вариант!  Има ги в много сайтове и физически магазини!

# 566
  • Мнения: 667
Благодаря на всички отговорили на въпроса ми. Каквото намеря днес по магазините, това ще е. Няма да го мисля повече, а нямам и време.
Благодаря Ви за отделеното време. Аз на себе си се ядосвам сега. Събитието приятно, роклята ми хубава, а аз от много чудене най-накрая без желание ще отида.

# 567
  • Мнения: 3 096
Трябва ми непромокаем протектор за матрак 160х200 см. Би било добре цената да не е прекалено висока, защото планирам да го ползвам най-много 2-3 седмици. В Кауфланд или Джъмбо дали се намират?

# 568
  • София
  • Мнения: 2 849
В магазини за спално бельо според мен ще има, на Илиянци също, в аптеките също - но с по - малък размер.

# 569
  • Мнения: 8 236
Трябва ми непромокаем протектор за матрак 160х200 см. Би било добре цената да не е прекалено висока, защото планирам да го ползвам най-много 2-3 седмици. В Кауфланд или Джъмбо дали се намират?

Толкова голям размер не съм виждала и не мисля че има.
Иначе в аптеките продават еднократни чаршафи , който са много удобни. Но най-големите са за единично легло : https://apteka.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1 … D0%B0%D1%84%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт