Къде в София - тема 2

  • 60 207
  • 756
  •   1
Отговори
# 570
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Има в Емаг, също и по магазините за спашно бельо и матраци. Може и в Икеа да има.

# 571
  • Мнения: 1 842
Здравейте, момичета някой може ли да ми помогне с информация за един магазин: карнавален магазин "Рая" на ул.Цар Симеон", между Мария Луиза и Женски пазар,  дали се намира на същото място? Благодаря предварително.

# 572
  • София
  • Мнения: 1 037
Да, на същото място е.

# 573
  • Мнения: 713
Здравейте, къде по нормалните магазини има свястна лешникотрошачка?  Тази от Джъмбо (за 4 лв.) ми се счупи нова.

# 574
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
В момента има в Лидл, обикновено са им хубави кухненскуте неща.

# 575
  • Мнения: 1 842
Благодаря Simple Smile

# 576
  • Мнения: 468
Здравейте! Някой дали е виждал някъде, оф или онлайн, огърлица в подобна форма, но в стила на гривната Simple Smile Имам предвид твърда огърлица отворена отпред, но с листа като на гривната?

# 577
  • Мнения: 2 468
Здравейте. Знаете ли от къде могат да бъдат закупени големи свещи - неукрасени, но все пак изглеждащи добре. Физически магазин в София или онлайн ще свършат работа. Благодаря!

# 578
  • Мнения: 5 057
Здравейте. Знаете ли от къде могат да бъдат закупени големи свещи - неукрасени, но все пак изглеждащи добре. Физически магазин в София или онлайн ще свършат работа. Благодаря!

Бих казала Джъмбо и Икеа, но в центъра на града е удобен ЛайтХаус на Патриарх Евтимий. Цените са други обаче...

# 579
  • София
  • Мнения: 5 139
Момичета, откъде купувате сьомга като за суши? В Кауфланд напоследък има само от вакуумираните пакети сьомга на слайсове и не се получава добре...

# 580
  • София
  • Мнения: 1 003
Моя позната, която много често приготвя суши, взима продуктите от Метро! 
Според нея, те си вкарват всеки ден рибата и морските дарове и може да се разчита, че са прясни и са ок сурови!

# 581
  • Мнения: 4 012
Здравейте! Знаете ли къде в София мога да подам молба за преразглеждане на сметките за студена вода? Плащам баснословни суми в сравнение с мойте съседи. Начисляват ни по 6 кубика на месец за двама човека, а няма как да харчиме толкова. Плащам по 18 лева всеки месец, а съсека от долен етаж са пак двама човека и плаща 7 лева. Това е безумие. На тримесечие имам изравнителна сметка за 33-34 лева. Не може повече да продължава това. Моля помагайте!

# 582
  • София
  • Мнения: 8 111
В Софийска вода. И ние сме двама човека, и винаги плащаме 5 кубика студена и 3 топла. Но аз сама си засичам водомерите и подавам данните в сайта им.

# 583
  • Мнения: 24 329
Щом на тримесечие имате изравнителни, значи си ги хабите тези кубици.

# 584
  • Мнения: 4 012
Да, имаме изравнителна, но това не са ли прекалено много кубици за двама човека? 3 кубика на човек?

Общи условия

Активация на акаунт