Къде в София - тема 2

  • 60 277
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 14 683
Ами 7-левовите сметки на комшиите все трябва да се избият отнякъде. Те си подават ниски самоотчети, разликата в реалното потребление се разхвърля на всички. В Софийска вода подай молба за проверка, виж къде ти е най-близкия център и иди да говориш.

# 586
  • Мнения: 4 014
Точно това не знаех дали мога да подам молба за проверка. Защото е така от години, но преди живеехме 5 човека в апартамента, а цените само растът. Започнах да плащам студена вода колкото топла вода лятото, това съвсем не е нормално.
Преди 4-5 години ходих в центъра на Софийска вода, който се намира при Бизнес парка в Младост 4 и само дето не ме набиха. Бяха безкрайно груби с мен. Казаха ми че нищо не може да се направи, да си плащам, и ме изгониха. Цял живот ще го помня, беше едно от най-унизителните неща, коита са ми се случвали.

# 587
  • София
  • Мнения: 14 683
Просто подайте молба за намаляване на месечната база, с основание намаляване на хората в жилището. На свекървата подавахме такава, когато остана да живее сама.

# 588
  • Мнения: 4 014
Много благодаря!

# 589
  • Мнения: 24 332
Месечната база за студената вода се намалява след като три поредни месеца видят, че е намалено потреблението. А щом имат изравнителни сметки, значи потребяват повече, от това което плащат всеки месец

# 590
  • София
  • Мнения: 14 683
Месечната база за студената вода се намалява след като три поредни месеца видят, че е намалено потреблението. А щом имат изравнителни сметки, значи потребяват повече, от това което плащат всеки месец

Зависи от това кой как си подава отчетите - за пет години в това жилище не съм й виждала очите на инкасаторката, на три месеца оставяме бележка с показанията на звънеца и толкова. Покрай нас всички така процедират. Та, не знам колко е реална изравнителната сметка.

# 591
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Ние плащаме всеки месец 15 кубика 35 лв не мога да повярвам че има толкова малко някой да ползва
Не съм в София

# 592
  • София
  • Мнения: 5 139
Имате ли идея къде в София има сервиз, който изкупува телефони със забележки?
Имам един Huawei, който на външен вид е тотална щета, но иначе работи безупречно. Навсякъде като го покажа, ми се цупят, все едно очакват само чисто нови телефони от кутията да им продадеш...

# 593
  • София
  • Мнения: 391
къде бих могла да продам златни обеци изгодно?

# 594
  • Мнения: 310
А аз търся място в София, където приемат стара техника. Имаме в офиса принтери, лаптопи, някои от тях работещи, но са доста стари. Къде мога да ги занеса, дори и без пари да ми ги приемат?

# 595
  • София
  • Мнения: 2 855
А аз търся място в София, където приемат стара техника. Имаме в офиса принтери, лаптопи, някои от тях работещи, но са доста стари. Къде мога да ги занеса, дори и без пари да ми ги приемат?
Има доста фирми, които идват да ги вземат директно от адрес, например тази: http://ekobus.bg/%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%B … 0%B8%D0%BA%D0%B0/
Ползвала съм такава фирма в Бургас, идваха в определени дни от София до Бургас, предадох им стар фритюрник.

# 596
  • Мнения: 468
А аз търся място в София, където приемат стара техника. Имаме в офиса принтери, лаптопи, някои от тях работещи, но са доста стари. Къде мога да ги занеса, дори и без пари да ми ги приемат?
Аз трябваше да се отърва от стар бойлер и климатик, като най-голямата драма е, че бяха на 6ти етаж без асансьор. Намерих фирма в нета, казаха ми, че до 14 дни ще ми се обадят. Обадиха се, на следващия ден ги взеха, даже ми дадоха ваучер за 14 лв. отстъпка от Технополис. Не се сещам коя е фирмата, но с търсене в Гугъл излизат доста. Само не тази, която се споменава в сайта на Теси - макар, че е упоменато, че извършват такава услуга - не го правят.

# 597
  • Мнения: 138
Здравейте, дами, знаете ли къде мога да намеря шивачка или ателие, в което да оставя палто естествен косъм със 7/8ръкави и да ги удължат по някакъв начин, или с кожа или с друг пух.

# 598
  • Мнения: 466
Здравейте!
Купих си два чифта завеси от Ибей - единият чифт вече закачих на прозорците, а от другия чифт искам някъде да ми ушият капитонирано шалте за спалнята.

Можете ли да ми препоръчате къде в София да ги занеса завесите и там ще има разбрани хора, които качествено ще свършат работата? За предпочитане в центъра на София - НДК, Руски паметник, Мол София.

Благодаря!

# 599
  • Мнения: 40 913
Аз си шия на Раковски, малко след пожарната в посока към Сточна гара. Продават платове и шият.

Общи условия

Активация на акаунт