Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети, усмихнати Момичета!

Да ни е честита новата седмична темичка. Благодарим Ти Майка, въпреки гадната настинка пусна нашата слънчева и усмихната темичка. Само много заглавийцето ми звучи малко тъжно...Няма да ни оредяват редичките, ние чакаме нови бебчовски попълнения това лято, с толкова хубави емоции съпроводени. Hug

Звездичка, много съжалявам за загубата която преживява в момента твоята приятелка, а и Ти покрай нея. Едва ли думите могат да успокояват в такъв момент. Живота е пълен с всичко- радост и болка, загуба и изненада, усмивки и сълзи. Просто в трудните моменти, помага ако погледнеш от философ. страна на нещата.  Peace

...Когато свърШи пътя му, той е извървял необходимото, и хората, които са били до него са готови да се справят и с липсата му. ...
Мамо Б, не съм много съгласна с това. Едва ли някой е готов да понесе загубата на близък, колкото и възрастен да е той. Мамо Б, финска сватба ли ще бъде? newsm78 Лека разтоварваща седмичка за теб Ти желая! Hug

Маймунка, разбрали какъв зеленчук си яла "карчофо"/ ако не греша, запали любопитството ми/? Италиански мами, помагайте да се разкрие мистерията! Hug

Джорджа, разкошно е това градче. Има уникална архитектура, може би за мен, защото не съм виждала много такава но тя може би е типична за Вас? newsm78

Нана, голям ранобудник е твоят Габи! Hug А как си избрахте Вашето градче, има ли други българи наоколо? Пожелавам Ти таз седмица да намериш време да стигнеш до библиотеката със скенера и после да видим и ние красивият Лох Нес. Hug

... Ми Ще се носим тогава, ква друга работа имам ...
Татянка, това ми хареса! Голяма сладурана е нашата Миленка, хитруша е знае точно кога да пръцне. Hug

...Но пък Сами изобщо не реагира отрицателно като ни види отново, все едно не сме отсъствали няколко дни...
Кейси, радвай се тогава. Имате по-вече лично свободно време с Татито Ви. Харесвате ли KIA, като марка, или е било само за снимката? Hug

Tali Dan, а като почвате работната седмица в неделя, кога я завършвате?  newsm78Не ми се смейте на въпроса, но ми е интересно. Peace

Мамо Щтрумпф, къде сте с Тони? По разходки май в това хубаво време! Hug

Хей, бременелките, Дидката и Мариакара, хайде казвайте как са коремчетата! Hug

Зайченце, изпратихте вече Татито си и е ред и за форума. А на БГ ваканцията ще си го водите ли с Вас, или само двамката с Криси ще бъдете? Hug

Етка, поздрави на съседна Америка. Леко учене на теб и приятни моменти на Никата в детската градина. Hug

Ели, оправи ли се нослето на Емката вече? newsm78

Аз да ви се похваля, си купих шафран и сега ще го опитам това прир. чудо. Hug

Лека и успешна седмица от мен, с много слънце и усмивки! Hug

# 16
  • Мнения: 7 914
Момичета толкова сте мили  Hug  love001 Hug

Пооправям се вече, понеже си беше шок...в началото се зарових из форума да отговарям, после се разработих...ей ме пак тук.. и като прочетох милите ви думи искам да ви кажа:"Благодаря, че ви има!" Hug  bouquet Hug

Утре нов ден, нова надежда... Hug



mama B , знаеш ли ..година след като си замия моят татко, бяхме на почивка в Бали ( Индонезия) и там близките на починалия не го оплакват! Понеже така духът на починалия, щял да си отиде от този свят необезпокоен, без да се тревожи за близките които остават живи....

# 17
  • Мнения: 5 475
Kalida  италианското Carciofo е Артишок на български  Wink
Това е  приложението му в народната медицина   -
Действие:     Засилва жлъчната секреция и диурезата, стимулира метаболизма на холестерола.
Приложения:
жлъчегонно и жлъчетворно, апетитовъзбуждащо, слабително и диуретично средство
при чернодробна, сърдечна и бъбречна недостатъчност
при хроничен и остър нефрит

А тук има информация и снимки как се почиства и какво представлява!  Peace

А за архитектурата вярно е ,че при нас има много уникални неща! Wink Не случайно Италия е една от най-посещаваните туристически страни в света!  Hug

С какво мислиш да готвиш шафрана?

zwezdi4ka и индийците имат подобни вярвания...мир на духа му!  Praynig

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 18:33 от Giorgia

# 18
  • Мнения: 7 837
Харесвате ли KIA, като марка, или е било само за снимката?

Хехе, харесва ни къде ще ходим  Laughing
Хубавото на корейците е, че за да пробият на пазара, продават повече екстри за по-малко пари  Grinning

# 19
  • Мнения: 5 475
хайде при нас е време за аператив ,преди вечеря...така,че черпя с по един коктейл Wink





Лека вечер на всички!

  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 526


Tali Dan, а като почвате работната седмица в неделя, кога я завършвате?  newsm78Не ми се смейте на въпроса, но ми е интересно. Peace



Здравейте, момичета!
Kalidaсигурно си чувала за шабат- това е съботния ден, отреден за почивка. И за да можем да се подготвим за нея в петък се работи до обяд, а аз като тежкарка Whistling даже и в петък не работя...

# 21
  • Мнения: 2 959
...Утре нов ден, нова надежда...
Звездичка, това казано от теб, звучи доста добре. Надежда и светъл лъч винаги има, само трябва да отвориш сърцето за да ги видиш. Най- искрено Ти желая новият ден да Ти поднесе една страхотна и приятна изненада!

...италианското Carciofo е Артишок на български  ...
Джорджа, благодарско за Артишока. Аз го ям него, но засега само консервиран, но много не ми харесват марината- много мазнина и подправки слагат. Но скоро май ще го опитам и пресен, но много отпадъчен материал има по него докато стигнеш до сърцевината. А колкото до Италията, наистина има много уникални неща- архитектура, природа, плодове, зеленчуци, морски дарове, но и мъжете май- спадат към таз категория,а?! Hug За шафрана засега ще го пробвам в/у аспержите ми, а на Татито ни когато му дойде готварската муза ще го пусне в някой негов специалитет. Peace Как Ти е Борянка, чуваш ли я, свиква ли на новото място? Thinking

...KIA...харесва ни къде ще ходим ...
Кейси, аз също много си падам по Sorento- to. Страхотен джип е! Корейците са постигнали това което много други само загатват- максимално добро съотношение- цена/ качество+комфорт. Hug Ти ходиш ли на работа, като си имаш такава помощ от баба и дядо? newsm78

...това е съботния ден, отреден за почивка. И за да можем да се подготвим за нея в петък се работи до обяд, а аз като тежкарка .. даже и в петък не работя...
Tali Dan , ама при Вас много се работи. Реално почивате само ден и половина, говоря за обикновените работници, не за "тежкарите" като теб. Heart Eyes Мади да не се увлича по гимнастиката? newsm78

# 22
  • Мнения: 7 430
Момичета,
 за мен седмицата не започна добре...
Дидке не чети следващото редче
...бащата на най-добрата ми приятелка се разболя и се стигна до най- лошото...

Мила моя звездичке  Heart Eyes благодаря ти, че мислиш за мен Hug....но за съжаление такъв е живота Cry и тези неща не могат да се избегнат  Tired
Точно за това си мисля, че всеки един ден ни е подарен от Бог и трябва да го оценяме и изживяваме пълноценно Hug
... днес ей така сутринта, след като заведохме Вики на яслата и Миро го нямаше..си поплаках "якичко"  newsm45 и аз не знам защо - просто да се разтоваря или за това, че не мога много неща, които искам да споделя - остават единствено в мен и в дневника ми или неща, които за непосилни....После като размислих малко (все пак сме живи и здрави  Praynig) и си викам...Защо ли го правя - само наранявам себе си, а и малкото, сладко бебче вътре в мен - пуснах си Мадонна силничко,  направих си кафе и започнах да си шетам с усмивка  newsm10
....май нещо взе да ми има  newsm78  smile3502

# 23
  • Мнения: 7 430
Някой знае ли защо на Дидка лентичката не отчита? Да не ни е подготвила някоя изненада?  Hug

  bouquet

..Дидка, къде сиииииииииии? Да не би да ни зарадваш с ново попълнение?  Hug

Тук съм мили мои   bouquet...днес както вече писах ме бе хванала ревливата нотка и...добре, че дойде Чочо да ме изкара за малко - после ходихме на пазарлък - то на мен нищо де - само на мъжете, че малко да ме отпусне.
Сега отивам да взимаме Викче и довечера ще пиша

Обичам ви и си мисля за вас Hug

# 24
  • Мнения: 2 959
...Защо ли го правя - само наранявам себе си, а и малкото, сладко бебче вътре в мен...
Дидката, не го нараняваш както бебчо така и себе си със сълзите. Напротив, те отпускат и релаксират. Нараняваш се с мислите които Ти се въртят в главата. Така че само се усмихвай и черните мисли настрана. Поздрави на Чочката, върви ли местенето при тях? Голям Ти е сладур Викича в хавлийка, един голям- малък мъж. Цунки за него и погалване на коремчето от нас! Hug

# 25
  • Мнения: 1 017


mama B , знаеш ли ..година след като си замия моят татко, бяхме на почивка в Бали ( Индонезия) и там близките на починалия не го оплакват! Понеже така духът на починалия, щял да си отиде от този свят необезпокоен, без да се тревожи за близките които остават живи....



Звездичке, точно това имах предвид, разбрала си ме  Hug С липсата на никого не свикваШ, просто идва време, когато се научаваШ да живееШ с нея...А и аз така знам, че когато тъжиШ за човека, на дуШата и е неспокойно...Ама понякога навлизам в прекалено мистични за мен светове, отдам ли се на такива мисли....ТА предпочитам хубавите спомени, понякога да си поплачЕШ, и после пак напред   bouquet

Добро утро на всички, мили момичета   bouquet

Пожелавам ви прекрасен ден, и ви изпраЩам много слънце (испанките и Мсдрок като се покриха... Flutter...поне мога да ви изпратя сега...от 8 сутринта е 22 градуса  Hug)

Амейката, как е Бг?? Дано да си имате Интернет, з< да ни навестиШ  Hug

Дидка, за теб много  Hug и  Heart Eyes и само хубави мисли   bouquet  bouquet  bouquet Наближи времето, хиляди емоции и мисли са те обзели...не им се чуди на сълзичките, после ако има усмивка, всичко е наред  Hug

Леле, Джорджи, от тези коктейли някакви безалкохолни имаШе ли??? ТА да започна новия ден с тях  Hug Така ме изкуШи значи   bouquet Heart Eyes

МайчЕ, по добре ли си?

ХАйде, мили момичЕта, до по късно и от мен   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 475
Добро утро и от мен!  Hug

мама Б,като каза слънчице и...я ,днес каква закусчица съм ви подготвила...
и замириса на море... Wink



Калида щерката е добре,знаеш децата бързо свикват..всеки ден ми пише майл...уикенда бяха в Амстердам,че тя къде ли не беше обикаляла из Холандия,Белгия,Германия,Люксембург,а в Амстердам  Embarassed  ..само на летището!
  кажи после как са станали аспержите?

 Дидка не плачи мила,повече позитивни мисли  Hug  ...то кой ли ти го казва и аз съм една ревлива... Wink И на мен музиката действа успокояващо...макар,че ако е нещо тъжни ефекта може и да е обратен..

Лек ден на всички ви !

  bouquet

 

# 27
  • Мнения: 1 049
добро утро   bouquet
Нашия тати замина и моя синковец имаше нервна криза аман 2 нощи не спим  ooooh!  дано да му мине щото нашия тати чак края на месеца се връща  #Crazy сега отивам да правя баница днес имаме тържество в градината и ще раздават дипломи  Crazy после ще разказвам
Giorgia, така ми домъчна за нащо море Hug от таз гледка  Hug  bouquetаиде да кажеш  добри новини кога ще стане новия дом  Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Много сте писали  Wink после ще ви чета  Rolling Eyes
Времето е супер страхотно, с Емката изобщо не се прибираме  Crazy Laughing
Вчера имаше голям купон за първия мач на Чехите / сори че ви занимавам  Crazy Laughing/ и много подскачахме и пяхме  Whistling Party Емка направо  Shocked Joy беше полудяла покрай нас  ooooh! Mr. Green
Водихме я на лекар, имаме капки за нос, за гърло, и сироп за кашлица... днес по добре ми се вижда  Wink

Весела и успешна седмица на всички   bouquet

Дидонке
няма ли да раждаш вече  Hug

# 29
  • Мнения: 1 017
Уф, Зайче, и на вас не ви е лесно  Hug
Ще му мине на малкия според мен, те бързо забравят...Ама дано да свикне с тези пътувания на тати, чЕ всеки път да се тревожите така...
Айде, на теб  Hug и приятно прекарване на големия ден   bouquet Ще ги ШаШнеШ с баничката, моите приятели чужденци всичките я обичат (даже и тези дето са все на диета не ме чуват като заобяснявам колко яйца и масълце има вътре  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт