Лидл 120 - Октомври

  • 132 396
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 1 725
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 764


За такова бадемово брашно ли говорите ? Че вчера пекох едни сладки и трябваше в чопъра да стривам бадемите, ако има готово ще ми е улеснение ...

# 1 726
  • софия
  • Мнения: 25 978
Да, страхотно е и дълго време беше изчезнало. Ако вече го има е супер.

# 1 727
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Мдааа същото. Аз с такова захраних детето с бадеми. Слагах и в кексчетата. Ако трябваше аз да го меля вероятно нямаше да го направя. Много го харесвам и аз. Радвам се че го връщат.
Нещо за дребното фиде да се знае. Simple Smile

# 1 728
  • София
  • Мнения: 4 051
Благодаря за отговора.
ММ работи в К. и ми е забранил да взимам от тия намалените. Даже и като клиенти извън работно време да са пак не им давали шефа им ги е сплашил доста.
Като отида в ЛИДЛ ми е кеф и си взимам много често от вашите намаления.
ooooh! Направо съм възмутена. Що за дискриминация!

Има нещо сбъркано в политиката им. Само това ще кажа Simple Smile
Абсолютно!   Naughty

Извън работно време работещият във веригата е клиент и никой не може да му отнеме това право... чак и на семействата им... абе, тези луди ли са!!!

# 1 729
  • Мнения: 36 946
Скрит текст:
Да, обаче една моя роднина работеше в К. и каза, че е навзимала голямо количество електроуреди (не на промоция), ползвала ги и след 1-2 месеца ги връщала поетапно.
Не знам в Лидл може ли да стане това - няма ли на някого да му направи впечатление...

# 1 730
  • София
  • Мнения: 3 895
Много съм доволна от машинката за пилинг на дрехи, страхотна работа върши, цената е повече от ниска, има си 3 години гаранция! Снощи си обнових един панталон, който го бях отписала. Simple Smile
И с книга се сдобих, а имах само 3 точки, направихме сметка 15 лв и ММ като по-нахален попита за книга, жената на касата направо ни даде 2 точки да ги залепим и след това книгата.
Изобщо вчера ми беше късметлийски ден в Лидл. Simple Smile

# 1 731
  • Мнения: 27 967


За такова бадемово брашно ли говорите ? Че вчера пекох едни сладки и трябваше в чопъра да стривам бадемите, ако има готово ще ми е улеснение ...
Бадемовото брашно не беше ли 200 грама?  newsm78

# 1 732
  • Бургас
  • Мнения: 5 703
Бадемовото брашно го видях днес, че го има пак, но колко точно струваше... 4 и нещо, ама дали 4,49 или 4,99 не помня. Мернах и двете нови сладка - от горски ягоди и от бели череши, ама у дома не се ядат особено такива неща. Оглеждам се за пастета от риба тон да върнат, ама нъцки засега :/
Поне марципанче с нуга забърсах и от любимите коледни бонбони пак с нуга Simple Smile


Пастет от риба тон има в Кауфланд.
Знам, както и че в Била има, но лидълския беше на по-добра цена, а вкусът също си беше ОК Wink

Брашното от бадеми май е в друга опаковка сега, но не загледах грамажа - просто мислено отбелязах че си го има пак вече.

# 1 733
  • Мнения: 1 210
Скрит текст:
Да, обаче една моя роднина работеше в К. и каза, че е навзимала голямо количество електроуреди (не на промоция), ползвала ги и след 1-2 месеца ги връщала поетапно.
Не знам в Лидл може ли да стане това - няма ли на някого да му направи впечатление...
Нали и в Лидл можеш да върнеш до 3 месеца, не схващам какво е нарушението?

# 1 734
  • Мнения: 36 946
Не знам дали има нарушение. Аз съм връщала само ако нещо (дрехи или обувки) не ми става или ако стоката е с дефект.
В случая става дума за човек, който е навзимал много неща (много повече от 2-3 уреда), използвал ги е известно време, върнал ги е, след като са му омръзнали (без да има оплаквания), и си е взел парите.

# 1 735
  • Мнения: 9 654
Не знам дали има нарушение. Аз съм връщала само ако нещо (дрехи или обувки) не ми става или ако стоката е с дефект.
В случая става дума за човек, който е навзимал много неща (много повече от 2-3 уреда), използвал ги е известно време, върнал ги е, след като са му омръзнали (без да има оплаквания), и си е взел парите.

ами и да няма формално нарушение, това си е голяма простотия. за какво се правят тези неща? нямам думи...интересно ми е за какви електроуреди става въпрос.

# 1 736
  • Мнения: 36 946
Съгласна съм. Роднина ми е жената и не сме в конфликт, но това е абсолютна злоупотреба със служебно положение. Тя вече не работи там, така че не смятам, че я застрашавам по някакъв начин, като пиша това. Просто да знаете, че се случва и ако някой уред ви изглежда използван, може да е заради подобен случай.

# 1 737
  • софия
  • Мнения: 25 978
Това може да го направи всеки клиент. Не разбирам как ще прекратиш подобни порочни действия като забраниш на служители и техните роднини по всяко време да не пазаруват от магазина?

# 1 738
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 109
Колко време може да стои замразено месо, свинско ме интересува. Thinking
Производителите дават 2г. От датата на производство за месото и малко повече за рибата.
Само че като стои дълго време в замразителя се образува в опаковката повече лед и това е знак, че трябва да се употреби в най-скоро време. Най-добре е до няколко месеца да се употреби от датата на замразяване.

# 1 739
  • Мнения: 19 327
Ирландското говеждо 20 или 30 години беше стояло по фризерите, накрая го внесоха в България и може спокойно да сме яли от него, без да знаем.

Общи условия

Активация на акаунт