Лидл 120 - Октомври

  • 132 371
  • 1 837
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 1 415
Здравейте, някой купи ли си от плюшените дрехи ?

# 1 771
  • Мнения: 69 294
Вземайте номер нагоре от гащите...Joy...че като гледам как се точите на марципаните... Joy

# 1 772
  • Мнения: 1 210
Здравейте, някой купи ли си от плюшените дрехи ?
Миналата година взех от сивия гащеризон. Любим ми е- мек и топъл, не е мръднал от прането, само е малко неудобен за ВЦ.

# 1 773
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Май никой не се точи за марципаните още,така че спокойно с гащите.Simple Smile

# 1 774
  • Мнения: 48 201
Аз
марципани, кокос, готварска горелка, разни кувертюри и формички...щолен...ох...просто..а и разни неща от делукс серията...не, не...просто ужас
Не ми трябват гащи, то толкоз големи няма....

# 1 775
  • Мнения: 69 294
Май никой не се точи за марципаните още,така че спокойно с гащите.Simple Smile

А не бе...знам си стоката аз. Сега ще се хвърлят на фонданите....ще точат, ще пекат сладки....не ми говорИ 😃

# 1 776
  • Мнения: 69 294
А..ей я и първата мераклийка. Марго...виЙш ли за какво говоря Joy

# 1 777
  • София
  • Мнения: 14 882
Всяка година я правят тази тъпотия с коледните лакомства - докато дойде Коледа всичко се е изчерпало и не можеш да купиш нищо. Трябва в края на октомври да накупиш дядо коледовци и коледни календари и да ги забравиш дълбоко и високо в някой гардероб, далече от детските ръце.

# 1 778
  • Мнения: 36 925
Все пак е 11 месец - нормално е да започнат с коледните неща. Но и мен ме ядосва това, че точно преди празниците са изчерпани. 

# 1 779
  • София
  • Мнения: 6 189
Аз
марципани, кокос, готварска горелка, разни кувертюри и формички...щолен...ох...просто..а и разни неща от делукс серията...не, не...просто ужас
Не ми трябват гащи, то толкоз големи няма....
И аз харесах почти същите неща. Simple Smile, плюс кокосови стърготини, бадеми, блуза и Ханцунг, потници за децата и чорапи.

# 1 780
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 923
Всяка Коледа и Великден е едно и също с лакомствата, така че грабете, докато има. Аз купувам и прибирам в един шкаф. Забравяме за тях до празниците.

# 1 781
  • Мнения: 48 201
Браво...ние грабим, а после ровим в шкафа...

# 1 782
  • Асеновград
  • Мнения: 3 144
Препарата за тоалетна е изчезнал и при нас, на касата беше едно от новите момчета и изобщо не го попитах.Дано е само липса на зареждане.

# 1 783
  • София
  • Мнения: 6 189
Оооо, аз ако накупя отсега ще ги опаткам за нула време. Но пък за Колдеа правя домашни с децата. Simple Smile

# 1 784
  • София
  • Мнения: 3 893
Е, защо дамските гащи са само боксерки?
Сутиен бих си взела тъмносин и червен, но пак са ни ограничили с чифт, от който единият цвят е нежелан.

Коледните лакомства вече не ни привличат. Не знам дали им се наситихме, но не ме изкушават дори да ги пробвам. На мен са ми прекалено сладки и си предпочитам други шоколади, с които сме свикнали. Е, ако купя, ММ няма да им прости де, но уж гледаме да ядем по-смислени неща Simple Smile. Той беше много разочарован от щолен-а, защото решихме да прочетем състава и видяхме, че е с палмово масло, та му сложихме чертата и на него.

Общи условия

Активация на акаунт