Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (79) - октомври 2018

  • 106 446
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 22 982
Лъжичките на Хип са страхотни,  само те ми бяха удобни като се захранвахме.
Аз бях на Бебемания преди 2 г. Раздаваха разни мострички, направиха ни снимка за спомен. Уж продават разни неща, но точно едно от нещата, което си бях харесала ми казаха, че не може да се купи и е само за реклама, ами не си го взех и от реален магазин.

# 1 036
  • Мнения: 517
Еха, ваучер от Марс. Кеф😄

Кога регистрира кода. В деня на тегленето ли или преди това? Simple Smile

# 1 037
  • София
  • Мнения: 14 715
Еха, ваучер от Марс. Кеф😄

Кога регистрира кода. В деня на тегленето ли или преди това? Simple Smile

Всяка вечер по един регистрирам, явно е този от предния ден.

# 1 038
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 708
1:0 за Мираж. Аз малко нахално и наивно, но си мислех че още  в първата кутия ще открия.

# 1 039
  • София
  • Мнения: 1 522
Аз открих в първата кутия Simple Smile Беше единствената от играта в магазина Simple Smile След това заредиха още и купих 5 кутий, но няма сърчица в тях Joy

# 1 040
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Еха, ваучер от Марс. Кеф😄

Кога регистрира кода. В деня на тегленето ли или преди това? Simple Smile

Всяка вечер по един регистрирам, явно е този от предния ден.
Как разбирате кой код е спечелил?

# 1 041
  • Мнения: 1 932
ма ко няма как да се разбере. Никъде не го пише.

# 1 042
  • Мнения: 786
Здравейте, в сайта на Lady zone, са обявили, че съм победител от последната им игра и аз радвайки се проверявам си регистрацията за съобщение или нещо от сорта и установявам, че съм си объркала мейла. Писах им като коментар, тъй като не открих никакъв и-мейл, с който да се свържа с тях. Дали някой може да ми даде техен мейл или да ми помогне по някакъв начин? Благодаря предварително!

# 1 043
  • София
  • Мнения: 13 162
Дойде ми куфарчето от Сникърс. Разнасят ги Лео експрес. Същото е като от бонбони М&М, т.е. като качество е супер, а размерите са като за ръчен багаж на Райън. И стойността е същата - 125 лв. Обаче не е на Сникърс, а на Орбит! Ето го:



Много ми е интересно дали всички са такива? Дъщеря ми тъкмо се беше навила да ползва кафявото, защото надписът на картинката беше много дискретен и сега ще се откаже. Sad

И да ви попитам нещо, което показва колко съм изкуфяла. Каква е тази награда, която са разнасяли през юни на стойност 52 лв и стотинки и пак е на Марс? Видях бележката в папката, когато прибирах новата и не мога да се сетя какво е било! Помнех, че имам да декларирам само тиганите на София мел и смотаната зелена тениска на Спрайт.

# 1 044
  • Мнения: 7 288
Четка от Орбит? Не съм вкъщи за да видя сумата,но това ми хрумна...

# 1 045
  • София
  • Мнения: 13 162
Четка от Орбит? Не съм вкъщи за да видя сумата,но това ми хрумна...

Да! Точно тя е! Бях забравила за нея! Така и никой не я ползва още. Wink

Благодаря!  bouquet

# 1 046
  • София
  • Мнения: 3 015

Много ми е интересно дали всички са такива?
И аз имам смс от Лео, тамън се чудех какво ще ми носят. Явно е куфара. Ще пиша като го получа дали е на Орбит или както беше на картинката.

# 1 047
  • Мнения: 417
Здравейте, в сайта на Lady zone, са обявили, че съм победител от последната им игра и аз радвайки се проверявам си регистрацията за съобщение или нещо от сорта и установявам, че съм си объркала мейла. Писах им като коментар, тъй като не открих никакъв и-мейл, с който да се свържа с тях. Дали някой може да ми даде техен мейл или да ми помогне по някакъв начин? Благодаря предварително!
Facebook страница нямат ли?

# 1 048
  • Мнения: 786
Здравейте, в сайта на Lady zone, са обявили, че съм победител от последната им игра и аз радвайки се проверявам си регистрацията за съобщение или нещо от сорта и установявам, че съм си объркала мейла. Писах им като коментар, тъй като не открих никакъв и-мейл, с който да се свържа с тях. Дали някой може да ми даде техен мейл или да ми помогне по някакъв начин? Благодаря предварително!
Facebook страница нямат ли?

Не се сетих да ги търся там Sweat , но пък реагираха бързо и се свързаха!

# 1 049
  • София
  • Мнения: 3 015
За тези от Варна

Общи условия

Активация на акаунт