Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (79) - октомври 2018

  • 106 458
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 1 185
  • София
  • Мнения: 3 067
5:1 за мираж. Като ви четох за отлепените опаковки си взех от квартално магазинче и точно от него ми се падна. Предишните 4 бяха от Т-маркет, едната даже ми се видя доста смачкана и с какъв акъл я взех тогава..не знам.
Доволна, но детето ми приватизира сърцето Simple Smile

# 1 186
  • Мнения: 2 024
От един час се опитвам да въведа код в играта на Милка и сайтът не връща никаква обратна информация  от вида "Печелиш" или "Не печелиш"! Просто екранът премигва и въведеното изчезва от полетата. Някой друг да има същия проблем?

# 1 187
  • Мнения: 9 487
6:1  за Мираж (падна ми се синьо сърчице - мн. е нежно и ми хареса  Heart Eyes) ;  в Метро(СЗ) имаше само едно кашонче с пром. опаковки, които обаче не баха извадени пред щендера, на който висеше реклама на играта..там си бяха старите кутии - който се набута-набута  ooooh!
 и 1:0 за Милка  Confused


# 1 188
  • Мнения: 36 558
В нашето Метро има много неотворени кашони на бисквити Мираж (натрупани са срещу щанда) - предният път се изкуших да започна да ги отварям, но не посмях.

# 1 189
  • Мнения: 14 103
Жълтоклюно патенце, права си. Не се бях сетила за тези "клиенти", които ровят още в магазина.

# 1 190
  • Мнения: 9 487
Момичета, сърца само в "малина" на Мираж ли има, или има и др. вкусове с промоция?

# 1 191
  • Мнения: 36 558
Има и други промо опаковки - половината от моите са с кайсия (тези, които са кафяви отвътре).

# 1 192
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Моето беше в боровинката.

# 1 193
  • Мнения: 1 775
И аз си бях взела с боровинки, само тях харесвам, но нямаше нищо.

# 1 194
  • Мнения: X
Тъкмо се връщам от пазаруване. И аз взех още една кутия Мираж. Пак греда. Освен това си взех буркан с фъстъчен тахан, който някак се беше отворил и станало мазало в раничката ми. После в Лайфа прибрали промоционалните вафли Чудо и оставили старите, но видях големи Коли с малко пликче подправка за пиле на Котаяни на гърлото. На връщане едната ми обувка се разлепи, заваля дъжд...Като му тръгне човек накриво...JoyВзех си един Марс и не смея да го регистрирам. Има вече с промоционални опаковки в нашия Лайф.

# 1 195
  • Мнения: 667
От един час се опитвам да въведа код в играта на Милка и сайтът не връща никаква обратна информация  от вида "Печелиш" или "Не печелиш"! Просто екранът премигва и въведеното изчезва от полетата. Някой друг да има същия проблем?
Сутринта пробвах пак така беше сайта.Регистрирах със смс

# 1 196
  • Мнения: 2 071
Защо не мога да се регистрирам в приложението на Кола Симпли тейсти? Посоченият мейл трябвало да е валиден. Пробвах и с друг, пак не става.

# 1 197
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Имам три кода кока кола 1,25 ,разменям за кодове от играта на Марс.Ако някой има нужда.Играта за съдове май е до 27—ми.

# 1 198
  • Мнения: 2 581
Защо не мога да се регистрирам в приложението на Кола Симпли тейсти? Посоченият мейл трябвало да е валиден. Пробвах и с друг, пак не става.
Пробвай с имейла с който ти е направен Гугъл-профила на телефона. Преди малко пробвах от таблета на мъжа ми и с имейла който по принцип ползва нищо не стана, затова пробвах с този на гугъл-профила и всичко беше наред. Дано съм била ясна.

# 1 199
  • Мнения: 702
8:0 за Мираж, от Кауфланд. Не бяха отваряни.

Общи условия

Активация на акаунт