Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (79) - октомври 2018

  • 106 565
  • 1 821
  •   1
Отговори
# 885
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Aз съм с три кода в марс и нищо.. мрън!..смятам да регистрирам майка ми да се бори и тя.
Още не съм купувала миражи. Не ми се яде сладко, искам сърчице Sad Дано ми се падне.

# 886
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Игра за всички, които са от Габрово или региона или имат близки там https://www.facebook.com/regent.nedvizhimi.imoti/photos/a.496923 … ype=3&theater

# 887
  • Мнения: 998

Туко що ми донесоха тази игра, а даже незнаех че съм я спечелила, от играта на спрайт с енота е.
Седмицата започва добре.
Успех на всички.

# 888
  • Мнения: 670
От първата кутия Мираж бяло сърчице.Добър старт на седмицата

# 889
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Още 2:0 за Мираж и още един размазан код от сникърс
Май и нищо не чакам вече, освен ваучера на мъжа ми, та е време за нови награди.
Капи и Милка още нямат печеливши за едно теглене, а на Капи трябва да има друго днес. Имам още 2 кода и не знам какво да правя. Ако имам тиган смятам да ги дам на приятелка да играе за кафе машина, че много иска такава. Май направо ще им звъня днес

# 890
  • Мнения: 36 856
Честито на всички за наградите Simple Smile
Чак в Сандански намерих Мираж с промо опаковка - взех 2 кутии, за да не си препълвам раницата, но не уцелих печеливша... През следващите дни пак ще търся в Плевен.

# 891
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Имам двайсетина стикера от албума на Фантастико с животните. Ако някой търси да пише на лични, да видя имам ли каквото му трябва

# 892
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368

Туко що ми донесоха тази игра, а даже незнаех че съм я спечелила, от играта на спрайт с енота е.
Седмицата започва добре.
Успех на всички.
Мисля, че е от пепсито, там се играеше за нея Grinning

# 893
  • русе
  • Мнения: 414
А кога публикуват печелившите от Кока Кола-Симпи Тейсти Stuck Out Tongue Winking Eye

# 894
  • София
  • Мнения: 3 033
А кога публикуват печелившите от Кока Кола-Симпи Тейсти Stuck Out Tongue Winking Eye
Понеделник вечерта или във вторник.

# 895
  • Мнения: 998

Туко що ми донесоха тази игра, а даже незнаех че съм я спечелила, от играта на спрайт с енота е.
Седмицата започва добре.
Успех на всички.
Мисля, че е от пепсито, там се играеше за нея Grinning
Пише че е от играта По следите на Sprite краставицата

# 896
  • Мнения: 11 778
То и аз не бях се видяла в списък от същата игра за стек Спрайт краставица, но дойде и той, като бонус Simple Smile

В Кауфланд тази седмица Мираж са на промоция. Само не знам дали ще са от тия със сърчицата.

# 897
  • Мнения: 272
Аз да попитам днеска видях игра купи храна за котката или кучето на стойнос 3 лв и можеш да участваш за 3000 кутии с лакомства.Въпроса ми е тази игра минала ли е ?

Варна и в магазин Мартини има от мираж със сърчицата,днеска си купих по-късно ще видя  дали има нещо Simple Smile

# 898
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Аз да попитам днеска видях игра купи храна за котката или кучето на стойнос 3 лв и можеш да участваш за 3000 кутии с лакомства.Въпроса ми е тази игра минала ли е ?
Обикновенно срока на играта го пише там където е информацията за нея. Както и условията

# 899
  • Мнения: 14 840
От играта на Пепси е друг вид Нинтендо,аз спечелих,чакам го още. ☺

Общи условия

Активация на акаунт