Отваряш или хвърляш в огъня?

  • 17 127
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 24 839
"Ако искам да си намеря повод да се разделим- отварям на момента."

Или има повод или няма. Какво значи ако искам да си намеря?
Сериозно питам,без грам умисъл.

Ако на мен ми е писнало от него, ако не искам да сме заедно, ще отворя кутията, надявайки се че ще намеря нещо, за което да се хвана и да го напусна.
То може и да е само кимане с глава за поздрав.........

# 211
  • Мнения: 6 500
Ама ти си имаш причина вече. Писнало ти е. Каква друга? Или причина за като пред тебе си. Успокояваща съвестта. Пречистваща, извинянваща те...Ами ок. Странно ми е просто.

# 212
  • София
  • Мнения: 24 839
Ама ти си имаш причина вече. Писнало ти е. Каква друга? Или причина за като пред тебе си. Успокояваща съвестта. Пречистваща, извинянваща те...Ами ок. Странно ми е просто.

Нито е пречистваща, нито извиняваща- улесняваща е, ако я имаш.
В условието на темата не се акцентира върху чувствата на този, който получава кутията.. Simple Smile

Но, ако нямам причина и не съм готова да се разделя с човека, откривайки причина, няма да помислям да отварям кутията.

# 213
  • Мнения: X
Току-що съм видяла небесна фея да се появява от нищото - мислиш ли, че ще ми пука в тоя момент дали са ми изневерявали:) по-скоро ме интересува феята.

А иначе - бих отворила кутията. Щото е много любопитно с какви хора би си легнал тоя до мен. То това си е индикатор дали не е прост...щото представяш ли си да е легнал с нещо непрестижно? Мога да разбера изневяра с красива и вълнуваща жена, ама ако примерно е дебела и проста?

Аз съм дебела, но не бих понесла "моичкия" да ми изневери с жена, която съди за хората по външния изглед. Някоя дебела е възможно да му даде много повече любов и уют.

# 214
  • Мнения: 36 116
зависи мъжът от коя иска да получи уют и любов, а не коя колко може да му даде Wink

# 215
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ще стане накрая, че никоя няма против “моичкият” да изневерява, стига тя, законната, да избере кучката.

# 216
  • Мнения: 30 802
Току-що съм видяла небесна фея да се появява от нищото - мислиш ли, че ще ми пука в тоя момент дали са ми изневерявали:) по-скоро ме интересува феята.

А иначе - бих отворила кутията. Щото е много любопитно с какви хора би си легнал тоя до мен. То това си е индикатор дали не е прост...щото представяш ли си да е легнал с нещо непрестижно? Мога да разбера изневяра с красива и вълнуваща жена, ама ако примерно е дебела и проста?

Аз съм дебела, но не бих понесла "моичкия" да ми изневери с жена, която съди за хората по външния изглед. Някоя дебела е възможно да му даде много повече любов и уют.

Дебела - ясно...А за проста какво ще кажеш:)

# 217
  • Мнения: X
Току-що съм видяла небесна фея да се появява от нищото - мислиш ли, че ще ми пука в тоя момент дали са ми изневерявали:) по-скоро ме интересува феята.

А иначе - бих отворила кутията. Щото е много любопитно с какви хора би си легнал тоя до мен. То това си е индикатор дали не е прост...щото представяш ли си да е легнал с нещо непрестижно? Мога да разбера изневяра с красива и вълнуваща жена, ама ако примерно е дебела и проста?

Аз съм дебела, но не бих понесла "моичкия" да ми изневери с жена, която съди за хората по външния изглед. Някоя дебела е възможно да му даде много повече любов и уют.

Дебела - ясно...А за проста какво ще кажеш:)

Ще ме боли.

# 218
  • Мнения: X
Не ми трябва такава кутия,просто знам и вярвам на човека до мен,че никога не би ме наранил Simple Smile

# 219
  • Мнения: 18 886
Мишленце, пу-пу  дано си права! И аз мислех едно време така, ама... не се получи Simple Smile

# 220
  • Мнения: X
За 4 години заедно и година и половина брак мисля,че съм го опознала достатъчно добре.За след 10 години не мога да кажа,за момента го обичам и му вярвам безрезервно.Дядо ми доживяха 50 години брак,до последно се разбираха и подкрепяха във всичко,малко или много вярвам в любовта до гроб.

# 221
  • Мнения: 18 886
Дай Боже така да е!

# 222
  • Мнения: 239
Както приятелят ми казва има въпроси, които е по-добре да не задаваш, защото има отговори, за които не си готов. И е прав.

# 223
  • Мнения: X
Току-що съм видяла небесна фея да се появява от нищото - мислиш ли, че ще ми пука в тоя момент дали са ми изневерявали:) по-скоро ме интересува феята.

А иначе - бих отворила кутията. Щото е много любопитно с какви хора би си легнал тоя до мен. То това си е индикатор дали не е прост...щото представяш ли си да е легнал с нещо непрестижно? Мога да разбера изневяра с красива и вълнуваща жена, ама ако примерно е дебела и проста?

Сирен,
повечето изневери стават с дебели, прости, или грозни.
Щото това са най-дащните. Красивите и вълнуващите жени са малцинство и са обикновено заети.
А изневерите най-често стават не по харесване, а по нужда.
Нужда от секс, нужда от авантюра, нужда от закърпване на наранено его и т.н.

А по темата - отварям и при наличие на забежка ще има последствия.

# 224
  • Мнения: 21 658
Повечето изневери стават с по-млади.

По темата -  хвърлям в огъня. Вярвам на мъжа си, ако има нещо, което трябва да знам, ще ме уведоми. Разбира се, надявам се да не се случва, а и водим живот, който не предразполага към изневери - рутинен и общо взето неизпълнен с изкушения. Другото е божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт