Отваряш или хвърляш в огъня?

  • 17 120
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 848
Щом е фея би трябвало в кутията да има нещо прия тно. Сетих се - зъбче.😂

# 241
  • Мнения: 1 770
Тази анкета, ако е интерпретация на реалността, в която избираме или да разберем истината (отворим кутията) или да си затворим очите (да хвърлим в огъня), то аз избрах да не си затварям очите и "отворих кутията" и "хвърлих мъжа си в огъня"...
Всеки сам решава как да постъпи. Нито е едно от решвнията е правилно или грешно. Зависи от характера на човека..

# 242
  • Мнения: 17 409
Не знам кой и защо насажда сред жените убежденията и нагласите, че целият мъжки свят им е длъжен и трябва да се кълне във вярност до гроб, защото притежават детеродни функции и що-годе поддържат домскинство. До каква степен е успокояваща мисълта, че мъжът не изневерява, не от нежелание, а поради щото е възпрепятстван по една или друга причина....

# 243
  • Мнения: 3 667
Не знам кой и защо насажда сред жените убежденията и нагласите, че целият мъжки свят им е длъжен и трябва да се кълне във вярност до гроб, защото притежават детеродни функции и що-годе поддържат домскинство. До каква степен е успокояваща мисълта, че мъжът не изневерява, не от нежелание, а поради щото е възпрепятстван по една или друга причина....
На теб кой ти ги насади?

# 244
  • Мнения: 861
Хвърлям в огъня, заедно с феята. Кво ме занимава тука с някакви глупости....

# 245
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Не знам кой и защо насажда сред жените убежденията и нагласите, че целият мъжки свят им е длъжен
Баш целият не. Само този, който е избрал да живее с мен. Ако аз и семейството ни не са най-важните неща в живота му, то за какво съм му. Да беше останал при майка си да си ергенува на воля.

# 246
  • Мнения: X
Аз трудно мога да повярвам, че ако на един мъж му идва отвътре да ти изневери и ако много, ама много му се иска, ще му попречат кой знае какви препятствия да го направи. Който иска, винаги намира начин, дори с риск да стане за смях, дори с риск да си развали семейството, дори с риск да се прости с някои изгоди, които има, отново свързани със семейството.
Един познат на мъжа ми например, от нагон и желание да има свобода в сексуално отношение, направи така, че освен развода със жена си,  загуби и доста доходоносна работа при тъста си.
Така че, който наистина има желание за изневери и любовни триъгълници, успява да преглътне и последиците от това.

# 247
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Един познат на мъжа ми например, от нагон и желание да има свобода в сексуално отношение, направи така, че освен развода със жена си,  загуби и доста доходоносна работа при тъста си.
Този е бил зависим отвсякъде и напълно го разбирам. Не е ясно с какви изисквания се е справял и какво му е минало през главата. Така представена, ситуацията е изцяло в негова полза, но живият живот е доказал, че подобни отношения обременяват излишно и много често се стига и до конфликт на интереси.

# 248
  • BG
  • Мнения: 893
Не знам кой и защо насажда сред жените убежденията и нагласите, че целият мъжки свят им е длъжен
Баш целият не. Само този, който е избрал да живее с мен. Ако аз и семейството ни не са най-важните неща в живота му, то за какво съм му. Да беше останал при майка си да си ергенува на воля.
Именно!
А по темата-нямам нужда от кутия-имам страшна интуиция и уви надушвам много бързо нещата. Най-много кутията да ми попълни инфото, така да се каже. Wink

# 249
  • Мнения: 17 409
Не знам кой и защо насажда сред жените убежденията и нагласите, че целият мъжки свят им е длъжен и трябва да се кълне във вярност до гроб, защото притежават детеродни функции и що-годе поддържат домскинство. До каква степен е успокояваща мисълта, че мъжът не изневерява, не от нежелание, а поради щото е възпрепятстван по една или друга причина....
На теб кой ти ги насади?

Не разбирам въпроса ти.

# 250
  • Мнения: X
Аз трудно мога да повярвам, че ако на един мъж му идва отвътре да ти изневери и ако много, ама много му се иска, ще му попречат кой знае какви препятствия да го направи.
Скрит текст:
Който иска, винаги намира начин, дори с риск да стане за смях, дори с риск да си развали семейството, дори с риск да се прости с някои изгоди, които има, отново свързани със семейството.
Един познат на мъжа ми например, от нагон и желание да има свобода в сексуално отношение, направи така, че освен развода със жена си,  загуби и доста доходоносна работа при тъста си.
Така че, който наистина има желание за изневери и любовни триъгълници, успява да преглътне и последиците от това.

Ами, когато един мъж стане слуга на оная си работа, вместо да използва мозъка си по предназначение, обикновено така става.....

# 251
  • Мнения: 18 782
Мозъкът често напълно изчезва, ако човек е хлътнал до уши. Просто жените винаги една идея повече мислят за последствията за децата и семейството. Мъжете най-често си казват: "Децата са си ми деца, не съм ли и аз човек, веднъж се живее, не мога да изпусна момента" и с тези клишета са си с напълно чиста съвест пред себе си Simple Smile

# 252
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Така е, не може да му даваш наклон на фъншуя.

Описаният от Хър Мяуджести ми прилича повече на слугата на тъста и не толкова на "слуга на оная си работа".

# 253
  • Мнения: 18 782
Просто човекът може и да е избягал от пълния контрол от страна на семейството на жена си. За никой мъж не е особено весело тъста му да му е шеф. Отделно отношенията с жена му не ги знаем какви са били.

# 254
  • Мнения: X
Просто човекът може и да е избягал от пълния контрол от страна на семейството на жена си. За никой мъж не е особено весело тъста му да му е шеф. Отделно отношенията с жена му не ги знаем какви са били.
Дори да е бил мъж "под чехъл" на цялото фемили на жена си, никак не е мъжко и е супер тъпо да си искаш свободата под логото "Искам си пък сексуалната свобода.Пък!" и това да е мотива да си скапеш семейството.
Един мислещ и качествен мъж, най-вероятно първо би си осигурил свободна от тъста работа.Второ, би дистанцирал леееко семейството си от влиянието на тъстовете, като например да живеят в друг град....И трето, ако все пак му липсва сексуална свобода и разнообразие, би намерил начин дискретно да си задоволява мераците, а не да тръби пред "целия свят" "Искам да чукам чуждо, бееее!".
Дори да е искал и целял развод на всяка цена, пак е супер просташко да го правиш под горния надслов.

Общи условия

Активация на акаунт