12.06-18.06: По-добрата лятна седмичка!

  • 3 059
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 029
Дарилка, съжалявам, миличка.Важното е, че действаш и че имате шансове за успех...в крайна сметка това е най-важното!
Прегръщам те много!!!
Пиши или звънни, когато имаш нужда да поговориш с някой.
Целувки!
Хубав петък и почивни дни на всички!

# 61
  • Мнения: 1 441
Дари,  Hug мила много ми е мъчно за теб. Поплачи си, знам че олкева. spoko
А има ли възможност просто овулацията да е по-късно? А защо не се повлияват от прегнила? И само инвитро ли е вариант при такава ситуация? Но зарежи въпросите.  Важното е както ти е казала и Данидан, че има шансове за успех. Кураж, мила! С теб сме!  Hug

# 62
  • Мнения: 7 716
Дарилка, един месец не означава нищо.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, успокой се, миличка!
А и след лапарото не се знае какви ще са резултатите. Защо непременно инвитро? Виж при мен лапарото как даде отговор на въпросите ми. Дано и при теб е така /естествено, не ти пожелавам моята диагноза/ и може и да не се наложи инвитро.
Аз реших да не безпокоя Стаменов. Щом си има лични проблема човека....по-добре тях да оправи. И без това е толкова отдаден на работата си. А и научих от момичета с ендометриоза, че е нормално след първата инжекция да идва мензис. Дано нататък всичко да е добре.
Днес съм определено в по-добре настроение. Нямам болки, слънчицето грее и не се притеснявам вече. Благодаря ви на всички, момичета Hug

# 64
  • Мнения: 3 376
Дарилка, много съжалявам за лошото развитие на нещата Cry Но, както са казали и другите, важното е, че имаш възможни решения на проблема. Много е трудно, когато човек разбере, че е изправен вече пред "тежката артилерия" - лапаро и/или ин витро. Но пък хубавото е, че това са методи, които или дават най-голяма яснота относно проблема, или имат най-голям шанс да доведат до щастлив край. На мен след първоначалния шок до някъде ми олекна психически като разбрах, че няма смисъл да се лутам повече, а е време за сериозни мерки...

Много съжалявам, че на такъв прекрасен човек като д-р Стаменов му се случват такива проблеми  Cry Разбрах от Зачатие, че брат му бил в кома. Дано се оправи скоро Praynig

Момичета, някоя от вас имала ли е забавяне на цикъла след цветната снимка? При мен този път нещо се бави лелката. И се чувствам много странно. В началото на седмицата имах всякакви ПМС симптоми и отвратително настроение и тонус, и бях убедена, че лелчето идва. Обаче то не идва. На всичкото отгоре част от ПМС симптомите минаха Thinking Дали е нормално след ЦС?

# 65
  • София
  • Мнения: 4 272
Гризка, забавянето не е от цветната снимка. Ти тестче прави ли? Представи си пък, че твойта прословута нагъната тръба е решила да те изненада приятно? Wink

# 66
  • Мнения: 1 329
Благодаря ви момичета за подкрепата
Имах нужда...

На Въпросите на Бан:
Незнам защо не се пукат фоликулите! Може да има срастване от хламидията, може да е ендометриоза, но доктора каза че дори и да е ендомиетриоза и да я изгори, пак няма да се пукат фоликулите. Май няма друг възможен начин да се извадят яйцеклетки освен при пункция, т.е. инвитро newsm78
Единственият път в който имах спукани фоликули, е когато той ми ги спука на ръка.

# 67
  • Мнения: 553
Дарилка, съжалявам мила  Cry Cry Cry Дано все пак да не стигаш до ин-витро  Praynig Praynig Praynig Понякога стават чудеса.

Гризката, дано това забавяне да е от друго  Wink. Направи си едно тестче все пак. Стискам ти палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

И аз нещо не съм във форма тези дни  Sad. Налегнали са ме едни мисли на безнадеждност, не е за разправяне... Сигурно е чст от ПМС-то, но има още мнго време до теста  Confused

# 68
  • Мнения: 3 376
Момичета, аз тестчета никога не правя, защото не мога да трая да виждам по една черта  smile3511 Освен това, ние се пазихме този месец, тъй като се уплаших да не направя някоя извънматочна Close Благодаря ви за палците, но шансът да ме изненада нещо е нищожен Simple Smile Важното е да ми идва вече, че почнах да правя планове за отпуски Laughing

Дари, сигурна съм, че с док ще вземете правилното решение относно ситуацията. Тежко е наистина Confused Но важното е, че има пътища! Peace

# 69
  • Мнения: 806
Здравейте момичета Simple Smile
Реших да започна да пиша и при вас.
Искам да пожелая на всички ни-скорошен успех. Hug

# 70
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте момичета Simple Smile

Добре дошла и дано не се задържиш дълго при нас, а по скоро да ти се изпълни това което си написала под аватарчето си. Wink Grinning

# 71
  • Мнения: 2 381
Дарилка, съжалявам. А прегнила, кога са ти го сложили?

# 72
  • Мнения: 1 329
Дарилка, съжалявам. А прегнила, кога са ти го сложили?

Прегнила е сложен на 15-ти ден в 18.00. На 17 ден по същото време при преглед с УЗИ - двата фоликула бяха нарастнали от 18 на 25 мм, но не бяха се пукнали.

# 73
  • Мнения: 2 381
Дарилка, а хормони изследват ли ти едновременно с това? Как са те? (естрадиол, прогестерон и ЛХ).
Само не се отчайвай. Щом знаеш какво търсиш, ще го намериш.

# 74
  • Мнения: 806
Здравейте момичета Simple Smile

Добре дошла и дано не се задържиш дълго при нас, а по скоро да ти се изпълни това което си написала под аватарчето си. Wink Grinning

Благодаря от сърцеееееее Hug
Дарилка,Гриз,Данидан Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт