Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 7

  • 94 160
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
Скрит текст:
Тези етажерки ги има в джъмбо по 4лв.Може да са малко по-малко, но се събира голяма чиния

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 23:07 от Не се сърди, човече

# 61
  • Мнения: 46 438
5 лв. са, точно днес ги снимах, за да ги покажа в темата. Има и размерите на етикета:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 22 867
Ама тоя Джъмбо да вземе да си направи сайт за онлайн търговия най-после! Само да не се окаже, че има, пък съм го пропуснала..... Simple Smile

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 4 025
В нашия град няма Джъмбо и остава само онлайн.

# 64
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
В Джъмбо с колкото и пари да влезеш, все ще ги похарчиш всичките Simple Smile)) Поне при мен е гарантирано.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 010
Оооо, много зависи! Аз като ходех като ученичка си мислех, че ако имам достатъчно пари ще изкупя магазина. Сега редовно отивам за 1-2 неща, които ми трябват специално и нищо друго не ме блазни. Може би защото живея на близо, а и сега повечето неща ги окачествявам като "китайски боклуци".

# 66
  • Мнения: 46 438
И аз съм като Unknown_lady, точно като на рекламата - "И това, и това, и това!" Laughing Тези конкретно за организация на дома са им качествени, поне не съм попадала на нещо лошо, а са на половин, даже по-малко от цената на аналогични. И имат каквото се сетиш за удобство около подреждането.
Но при нас не е на удобно място, извън града е и пак е разправия, ще ми се и на мен да имат онлайн магазин Sad

# 67
  • София
  • Мнения: 6 010
Ама, Човече, защо съм останала с впечатление, че си от София?

# 68
  • Мнения: 46 438
А срещали ли сте нещо, подобно на това? Много ми е удобно за разни зарядни, кабели, карти и подобни, обаче забравих да си взема като ходихме до Икеа, а ми е далеч.
Скрит текст:
Госпожа Лаленце, в София съм, но искам такова, до което се стига без кола, защото не шофирам активно. Люлинското Джъмбо е като минеш околовръстното и тръгнеш в посока Метро.
Ботевградското и то извън града.
Единствено това в Мотописта е в самия град, но няма метро до него, 3 дена път с камили ми е до него Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 23 156
в дружба има джъмбо, метрото не е съвсем близо, но сигурно има някакви автобуси за няколко спирки.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 010
Човече, аз ще ходя днес до Джъмбо и ще огледам за подобен органайзер. Уикенда ще ходим и до Икеа, но пък аз като съм в южните райони май нямаме пресечна точка, че да ти го купя и да ти го дам.
А до Джъмбо на бул. България стига трамвай 7, който е по-добра опция и от метро даже Simple Smile Предполагам си в друг район на града просто.

# 71
  • Мнения: 46 438
Няма в Джъмбо, гледах...
За Икеа може да се разберем нещо Simple Smile

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Някой, някъде да е попадал на кошници за вграждане за шкаф, дълбок 40 см.?

# 73
  • Мнения: 46 438
Някой, някъде да е попадал на кошници за вграждане за шкаф, дълбок 40 см.?
Ikea имат плитък PAX, неговите кошници дали ще станат? 35 см са.
Иначе като ширина са 3 размера:
50 см
75 см
100 см

Не знам за какво ти е нужно, но погледни и този вариант, ако шкафът е по-висок и може да влезе.

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
в дружба има джъмбо, метрото не е съвсем близо, но сигурно има някакви автобуси за няколко спирки.
Има автобус, 88 минава наблизо.
Магазин без боклуци няма, ама в този всичко ми тябва!  Mr. Green Има много хубави кутии за всякакво съхранение на всичко.

Общи условия

Активация на акаунт