Любители на Котки - Тема 124

  • 32 168
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 050
Благодаря ви, точно това се случва. Сякаш заспива, после се опитва да се изправи и да тръгне нанякъде, задържам го леко, и пак се отпуска. Мислех да го държа в чантата, но много странно застана, странично, с отворена уста, изплезено езиче и изцъклен поглед и го изкарах да ми е пред очите. Обаче много упорстваше да се шмугне под спалнята и се предадох.

Иначе прогнозите са, че вече би трябвало да може да уринира нормално. Мехурчето е празно, промито. Но след време пак може да се образуват тези кристали и да се наблюдават отново същите симптоми. Но дано наистина всичко е приключило. Днес е седми ден Flushed

bebebe, Active cat мисля, че се казваше тоалетната. Последния път обаче не я видях. Дано са заредили отново. От Лидлската и от Кауфландска и аз не съм доволна. От тази на Била също, ако не бъркам

# 271
  • София
  • Мнения: 2 092
Момичета, няма го вече моят мъничък Пум... Панлевкопенията го е отнесла днес. Преди пет дена го ваксинирах, и после заминах при мъжа ми. Днес синът ми се обади, че моето малко момченце, Пумчето с любопитната муцунка и тъничката опашчица е починало... Оказва се, че когато съм го ваксинирала, ВЕЧЕ е бил заразен, а това е направило прогнозите за излекуване невъзможни, защото изработването на имунитет става за десет дена, а той на петия се е разболял... Аз съм виновна, че не го ваксинирах по-рано! Но все си мислех, че понеже не му знам истинската възраст, мога да почакам малко, а освен това той беше толкова плашлив, чаках да се успокои и отпусне малко... Ще се побъркам от това, че съм толкова далече и дори не мога да си го погреба! Сега все ми е пред очите как гледаше само да се примъкне по-близо до мен, да си легне и да спинка допрян до мен... Дори не предполагах колко много съм го обикнала за времето, откакто беше при мен...

# 272
  • Мнения: 1 050
Детелистна, ужасно съжалявам Sad Ваксина и заболяване... наистина е нямал шанс милия. Днес го пиша за втори път, но дано да е на едно по-хубаво място Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Онзи ден срещнах негова женска версия. Чисто черно, гальовно, и с ужасен проблем с опашката. Сякаш беше счупена, имаше засъхнала кръв, козинка липсваше Sad Отивах да търся паучове за Пухчо. На връщане не го намерих. И днес като отидох за клиниката отново за храна, отпред стояха две дечица, които казаха, че събират пари за лечението на малко черно котенце. Веднага разбрах, че  става въпрос за котето с опашката. Толкова се зарадвах. Тези деца бяха успели да съберат по-голямата част от парите. Котето е с ампутирана опашка, но ще се оправи. Ето да го видите:

# 273
  • София
  • Мнения: 1 338
Детелистна, прегръщам те! Знам как се чувстваш...❤

Мишелинче, и Хари беше така след кастрацията. Ще му мине. Дано и вече всичко с пишкането е наред. Гушки и за Вас с Пухчо и малчо.

# 274
  • Мнения: 5 846
Съжалявам за загубите ви..в момента и аз се боря с две от моите, пипнали вируса. Стискайте ми палци.

# 275
  • София
  • Мнения: 13 261
4етирилинке, много съжалявам за Пум!  Cry Прегръщам те!

HumbleDrumble, дано преборят страшната болест!  Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 1 338
Съжалявам за загубите ви..в момента и аз се боря с две от моите, пипнали вируса. Стискайте ми палци.

Боже, дано оцелеят! Стискам палци! Нашият Шарко февруари го загубихме от тази коварна болест! Силно се надявам котенцата да се справят! 🤞❤

# 277
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Здравейте! Скоро намерих темата, чета ви и реших да пиша и аз😊 В момента сме в ремонт на ново жилище и сме при родителите на МП. Там си щъкат две красавици- любимката ми Беки

и суупер лежерната Мъра

Историите: Преди около 5 год. Беки влязла в колата на МП като бебе и той я прибрал. Преди 3г. пък докато тичал на стадиона, видял агонизиращия Мъро. Оставил му вода и храна, но на другия ден той още по- зле- изглеждал почти умрял. МП го взел и го занесъл при вет с идеята да го евтаназират, да не се мъчи ( идея си нямате колко беше зле котето наистина), но се оказа, че има нужда само от храна- бил е почти умрял от глад😞 Така след няколко системи и Мъро, който вече установихме, че е Мъра, стана част от къщата😊 Ей така се забавляваха двамата до скоро

Но.. юли бяхме по Родопите и на връщане от една разходка нещо мина пред колата на околовръстното на Хасково. Помислихме го за катеричка, после решихме, че може да е коте, после пък, че някой ще го убие там, спогледахме се и на първото кръстовище направихме обратен. Стигнахме до мястото, дълго се оглеждахме и накрая видяхме ей тези много изплашени мъници

Веднага влязоха в кошницата ни за гъби с идеята да ги оставим поне в града на по- безопасно и цивилизовано място, където да оцелеят. Но... нали ги виждате🙄😏😊😊 Няма такива сладури. Взехме им мляко, с нас в хотела- на другия ден си тръгвахме и пътувайки към Търново си мислехме какво по дяв.... ще ги правим 🙄🙄🙄 А те бяха супер игриви и супер сладки

Ами... обадихме се на баба на село да я уведомим, че идваме 🤣
Понеже сигурно вече досаждам, само ще довърша, че за съжаление единият мъник почина, а другите две вече И те са в апартамента на родителите на ММ, защото зимата не могат да са на село.  Сега старите котки не понасят мъниците, тотално си разделиха територията в апартамента- старите са в нашата стая, малките са навсякъде другаде, хич не им дреме съскането и недружелюбността😏🤣 Мъро две седмици вече откакто са тук, чак скоро започна да яде по- нормално, голям протест ви казвам.
Дано не съм ви досадила, просто се опитах да ви запозная с идилията тук😏 Като е готов апартаментът ни, вероятно мъникови- Сиси и Суси( кръстени на две хасковски села🤣🤣) ще дойдат с нас.
П.с. Благодаря на тези, които ме дочетоха😋😂😂

# 278
  • Мнения: 5 846
Здравейте! Скоро намерих темата, чета ви и реших да пиша и аз😊 В момента сме в ремонт на ново жилище и сме при родителите на МП. Там си щъкат две красавици- любимката ми Беки

и суупер лежерната Мъра

Историите: Преди около 5 год. Беки влязла в колата на МП като бебе и той я прибрал. Преди 3г. пък докато тичал на стадиона, видял агонизиращия Мъро. Оставил му вода и храна, но на другия ден той още по- зле- изглеждал почти умрял. МП го взел и го занесъл при вет с идеята да го евтаназират, да не се мъчи ( идея си нямате колко беше зле котето наистина), но се оказа, че има нужда само от храна- бил е почти умрял от глад😞 Така след няколко системи и Мъро, който вече установихме, че е Мъра, стана част от къщата😊 Ей така се забавляваха двамата до скоро

Но.. юли бяхме по Родопите и на връщане от една разходка нещо мина пред колата на околовръстното на Хасково. Помислихме го за катеричка, после решихме, че може да е коте, после пък, че някой ще го убие там, спогледахме се и на първото кръстовище направихме обратен. Стигнахме до мястото, дълго се оглеждахме и накрая видяхме ей тези много изплашени мъници

Веднага влязоха в кошницата ни за гъби с идеята да ги оставим поне в града на по- безопасно и цивилизовано място, където да оцелеят. Но... нали ги виждате🙄😏😊😊 Няма такива сладури. Взехме им мляко, с нас в хотела- на другия ден си тръгвахме и пътувайки към Търново си мислехме какво по дяв.... ще ги правим 🙄🙄🙄 А те бяха супер игриви и супер сладки

Ами... обадихме се на баба на село да я уведомим, че идваме 🤣
Понеже сигурно вече досаждам, само ще довърша, че за съжаление единият мъник почина, а другите две вече И те са в апартамента на родителите на ММ, защото зимата не могат да са на село.  Сега старите котки не понасят мъниците, тотално си разделиха територията в апартамента- старите са в нашата стая, малките са навсякъде другаде, хич не им дреме съскането и недружелюбността😏🤣 Мъро две седмици вече откакто са тук, чак скоро започна да яде по- нормално, голям протест ви казвам.
Дано не съм ви досадила, просто се опитах да ви запозная с идилията тук😏 Като е готов апартаментът ни, вероятно мъникови- Сиси и Суси( кръстени на две хасковски села🤣🤣) ще дойдат с нас.
П.с. Благодаря на тези, които ме дочетоха😋😂😂
Страхотна история❤Пожелавам ви щастлив съвместен живот😘

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 183
Благодаря 😊 А горе не е излязла една снимка☺

Бека: Да излизаш от там, аз бях първа тук😲🤣😂

# 280
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Не мога да объркам Мъра с мъжка- типичната трицветка е.
Добре дошли! Hug
Четирилистна, Hug Язък за хубавото котенце! Съдба!
Мишелин, и другите от вас, примрели от жал и мъка за всяко котенце. Ами не можем да помогнем на всяко.

# 281
  • Мнения: 5 508
Мишелин, и другите от вас, примрели от жал и мъка за всяко котенце. Ами не можем да помогнем на всяко.
Да, не можем, но изказването ти звучи грозно ...
То и близък може да почине ама трябва ли да не скърбим, а да кажем 'Ами хората си умират рано или късно'? Rage

И една снимка на Сиси от гаджето Grinning

# 282
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Зизу, да те помоля да ме прескачаш от сега натам, моля!
Който трябва, ме разбра за момента.

# 283
  • София
  • Мнения: 4 714
Мише, вече трябва да е излязъл от упойка. Как сте? Много се радвам.  Hug Heart Eyes

4etirilinka, много, много съжалявам.  Cry Cry Cry
Точно пък на теб да се случи, толкова съвети си давала тук..., кураж сега, много жалко, много. Cry Hug

HumbleDrumble , къде си? В ЦВК има лекар, преборил се с панлевкопения, преди време съфорумка сподели. Да му търся ли името, не го помня, но не ми е проблем?
Стискаме палци и лапички!!! Praynig Praynig

bubalesa, добре дошла! bouquet
Супер истории. Много сте сладки.  Heart Eyes Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 5 508
Зизу, да те помоля да ме прескачаш от сега натам, моля!
Който трябва, ме разбра за момента.
Уважавам мнението на всеки, а и аз самата имам право на такова. Не, няма да прескачам, не съм щраус с гшава в пясъка. Ако имам мнение по даден пост ще го изразя дори да не ти харесва, съжалявам. С най-добри чувства Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт